V oceánu dochází ke ztrátě spojení s ponorkou Siren I. Armáda proto ihned posílá druhou ponorku tohoto typu Siren II, aby našla ztracenou ponorku a zjistila, co se stalo. Stopy zmizelé ponorky vedou až do extrémně hluboké mořské propasti, kde však čeká smrtelné nebezpečí nejenom z mořských hlubin, ale také z vlastních řad. (Chupacabre)

ledzepfan

Sympatické a svým způsobem roztomilé sci-fi horror béčko. Potvory jsou fajn ale na můj vkus málo využité a potlačované někde do pozadí(né do prdele-prostě jen dozadu). Efekty na slušné úrovni. Příběh taková klasika..... Pro fandy žánru příjemná odpočinkovka. ()

cariada

Příjmemný podmořský horor o ponorce, co se jede podívat co se stalo s jejím předchůdcem. Na palubu musí i konstruktér,aby si to taky užil. Dole v hlubinách čeká velké překvapení, a mnoho monster. Spoiler-docela mě překvapilo, že plán byl ty obludy zlikvidovat a né je dál vyvíjet. Celý film jsem čekal, jestli to bude jako všude jinde, že zlo je i mezi posádkou a nebo jen v hlubinách, překvapení se nekonalo. Krásná ponurá atmosféra, dobré herecké výkony a pěkný potvory, Docela mě překvapilo, že tak hluboko byla vzduchová kapsa. ()

C0r0ner

Klasická béčková holomajzna z osmdesátek a devadesátek, která si na nic nehraje, pěkně nehezky zachází s postavami, nešetří krví, slizem, nelogičnostmi ani klišé, a vůbec je to taková jednorázová pohoda pro ty, komu tahle stylizace čas od času nevadí. 50% ()

majo25

Na rozdiel od predchádzajúceho Simónoveho snímku (Slimáci) je tento podľa mňa lepší. Akia je síce klasická, ale myslím že nesklame a takmer vždy sa niečo deje, čo u podobných filmov nie je samozrejmosť. Tajomno na dne oceánu je lákavé, čiže o atmosféru je postarané. Tak už len treba autorom trochu (alebo dosť) odpustiť lacnejšie spracovanie a C-čkových hercov. ()

SeanLSD

... alebo dobrodružstvá hračkárskej ponorky. Najhoršie je, keď nemáš prachy na efekty, ale zároveň sa ti nechce pracovať na dobrom scenári. Pekná posádka tejto hračkárskej ponorky má tú jedinú výhodu, že sa nebojí ukázať monštrá... napr. veľkú igelitovú tašku (akurát tento týždeň som čítal, že jednu našli už aj na dne Mariánskej priekopy) alebo plastelínové slnko metajúce vajcia žabích mužov... Ale žeby to nejak zvlášť bavilo alebo dávalo zmysel, to sa veru nedá povedať... ()

Kalidor_

Chtěl jsem si užít podmořské potvory, ale až extrémní, superlevná béčkovost toho nejhrubšího zrna, působící spíše jako podmořská telenovela, nebo 164.série Krajních mezí, mi radost zkazila. ()

Pecival

S šílenými vědci je to těžké, někde se zabukujou a tam koumají zla, která poté musí chrabří hoši likvidovat. No a tihle si vybrali zrovna jakousi jeskyni hodně hluboko pod hladinou moře (asi se jim to zdálo jako dobrý nápad). Namutované potvory jsou poměrně nevýrazné, na druhou stranu sliz v lodi je docela slibný. Postavy se občas chovaj jak totální retardi a to si podobných věcí většinou nevšímám. Ale neměl jsem titulky, tak je možná chyba na mé straně a něco zásadně geniálního jsem přehlédl. Každopádně je film celkově hodně nevýrazný (ikdyž tu a tam umí překvapit), stejně jako postavy, které zastinuje hlavní seladon s načesaným hárem. ()

Corpsegrinder

Většinu filmu je to taková post 80s variace na dnešní SyFy filmy kde parta idiotů sedí v nezajímavý kontrolní místnosti a komentujou co se děje zatímco film prostřihává na scény s efektama, zde jde o celkem nezajímavý miniatury ponořený v nákým akvárku. V druhý polovině kdy se konečně vylodí v podvodní jeskyni se z toho naopak stane lacinej klon Aliens kde ovšem místo mariňáků pobíhaj hovada v ochrannejch oblecích díky kterejm je od sebe nerozeznáte. Pár rozstřelenejch mutantů na sračky, utržená noha a ustřelená palice jsou asi tak to nejzajímavější co film nabídne. Zklamalo mě odhalení že vše je vlastně vyrobeno člověkem, čekal jsem spíš lovecraftí pointu. Celej film jsem měl pocit že film režíroval nějakej cizinec co nechápal jak fungujou američani, no a už to vidim že je to španělák :)) Podprůměr ke kterýmu asi musíte mít hlubší nostalgickej vztah, dnes už nezaujme. ()

TERRORDROME

No, dúfal som že to bude väčšia zábava, ale pár vtipných pasáží tam bolo. Keď armáda stratí ponorku, nájsť ju má nejaký hároš čo ju vraj navrhol a preto musíme sledovať modelček novšej ponorky ako búra do stien jaskyne, vyhýba sa podmorským prdom čo stúpajú z puknutého dna a dokonca ju napadne obrovský kapesník. Sú tam taktiež nadržané chaluhy, ale zábavné to začne byť až keď zo stien začnú vykúkať muchy s vagínou medzi očami a rozbehne sa súťaž o najepickejšie vybuchnutú kečupovú hlavu, lebo čvachtavé gore je vždy známka kvality. Celému tomu šéfuje veľká rozďavená riť na stene plodiaca gule so zárodkami žabých mužov, ale pár vybuchujúcich barelov to zmákne, horší sú zradcovia vo vlastných radoch a chlpaté trubice rozťahujúce sa po labáku a meniace posádku na plesnivých somrákov. Keď to takto píšem, znie to celkom srandovne, ale okrem tej bubácko-masakrálnej pasáže v jaskyni je to skôr len priblblá nuda, kde banda panákov s rôznymi prízvukmi drísta strašné kraviny a aj keď je film z roku 1990, tak vyzerá o 10 rokov staršie a to vo všetkých ohľadoch. Nebrať sa tak vážne a pridať na krvavej grotesknosti, mohla to byť aj solídna slonina ( niečo ako kravina či konina, ale ešte väčšia ). ()

Paldiny

Je to lacné až beda, tiež sa tam rozoberajú staré pálčivé témy o mutácii, krížení a biologických zbraniach, ale ono to nevadí. Tá béčková roztomilosť je v takomto type filmu vždy vítaná. Tu jej konkrétne napomáha šíriaca sa infekcia v ponorke, slušné maskérske výtvory mimo nej a stále narastajúci bodycount. Striedme hodnotenie dávam potom iba preto, že všetko tu má len veľmi krátku trvácnosť a ja si za pár dní už na väčšinu toho dobrého asi nespomeniem. ()

Iva8bitova

Nudnou konverzační první půlku bohatě nahradí masky monster, explodující hlavy a nonsensová akce ve druhé polovině. Navíc Jack Scalia má senzační háro. ()

Heroine odpad!

Jedno klišé za druhým. Už jsem viděla takových podobných filmů hromadu, a tenhle není vůbec ničím jiný než ostatní. ()

korok

Slušný námět, kterým mohl film zdařile konkurovat několika kvalitním podmořským hororům z přelomu 80. a 90. let jako Leviathan či Propast. To by ale nesměl být tak amatérsky zpracovaný a to i na to, že se jedná o 25 let starou záležitost. ()

MickeyStuma

Další podmořské drama s hororovým nádechem za použití velice známé šablony se svou koncepcí může směle řadit za obdobné snímky jako jsou např. ´Deepstar Six´, ´Leviathan´ či ´Propast´. Krátký a stručný úvod vedoucí k jádru věci sice vypadá velice jednoduše, avšak později se vše mění v zajímavý biják. S ohledem na starší zmíněné snímky sice již nemá čím ohromit, ale jako alternativa funguje dobře. Na svou dobu vzniku se je také třeba na efekty dívat okem shovívavým. Pořád to ale vypadá daleko lépe, než mnohé dnešní takovéto filmové počiny. Tím zdravým Asylum. Stopáž je neobvykle krátká a je těžko soudit proč. Každopádně je děj na videofilm propracovaný, dynamický a bez hluchých míst. ()

vozralec

Tak trochu Vetřelec v podvodní jeskyni. Divák dostane přesně to, co může od tohoto filmu očekávat. Kapitán se na konci ukázal jako kabrňák. ()

Knor

Superbéčko s loutkovými nestvůrami, které masakrují posádku ponorky na mořském dně. Nic víc, nic míň. Jednoduchý, laciný, ale solidní průměr, kterej tu necellou hodinu a půl dokáže dobře pobavit. ()