Zkázonosná Eva

Eve of Destruction

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1991, 99 min

• 5150

Koukatelné béčko o vraždící robotce. Za mě palec nahoru zejména za obsazení Renée Soutendijk do ústřední dvojrole.(7.11.2016)

• choze

Šedivé post-terminátorovské akční sci-fi béčko o sexy nadržené zabijácké androidce s nainstalovanou atomovkou, která je na válečném tažení proti mužům (jednomu při orálu ukousne ptáka) s antiteroristickým expertem v patách. Zní to podstatně líp než jak to vypadá. Asi na stejné úrovni jako podobné OCEL A KRAJKY. Americký debut uznávané holandské herečky a Verhoevenovy favoritky Renee Soutendijk (Eve).(18.4.2008)

• dopitak

Spíš špatná než dobrá sestřička Terminátora, u které se vyplatí pospávat anebo dělat něco smysluplnějšího.(16.2.2010)

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale pak jsem si uvědomil, že ani po několikátém shlédnutí mě to nenudí. To, co by dnes nějaký renomovaný režisér zpracoval do ambiciózního akčního thrilleru, který se věnuje psychologii postav, je v podání režiséra Gibbinse "degradováno" na prvoplánový stíhací akční thriller. Ale na thriller svižný a zábavný. A i když má Zkázonosná Eva pár wtf momentů, má taky naprosto ďábelské tempo a skvělou hudbu. Za mě 70 %. Bavil jsem se skvěle.(11.2.2018)

Rozpočet $13miliónovTržby USA $5,451,119Tržby Celosvetovo $-(29.3.2009)