poster

Zkázonosná Eva

 • anglický

  Eve of Destruction

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1991, 99 min

 • vegetol.mp
  ****

  Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale pak jsem si uvědomil, že ani po několikátém shlédnutí mě to nenudí. To, co by dnes nějaký renomovaný režisér zpracoval do ambiciózního akčního thrilleru, který se věnuje psychologii postav, je v podání režiséra Gibbinse "degradováno" na prvoplánový stíhací akční thriller. Ale na thriller svižný a zábavný. A i když má Zkázonosná Eva pár wtf momentů, má taky naprosto ďábelské tempo a skvělou hudbu. Za mě 70 %. Bavil jsem se skvěle.(11.2.2018)

 • T2

  Rozpočet $13miliónovTržby USA $5,451,119Tržby Celosvetovo $-(29.3.2009)

 • choze
  *

  Šedivé post-terminátorovské akční sci-fi béčko o sexy nadržené zabijácké androidce s nainstalovanou atomovkou, která je na válečném tažení proti mužům (jednomu při orálu ukousne ptáka) s antiteroristickým expertem v patách. Zní to podstatně líp než jak to vypadá. Asi na stejné úrovni jako podobné OCEL A KRAJKY. Americký debut uznávané holandské herečky a Verhoevenovy favoritky Renee Soutendijk (Eve).(18.4.2008)

 • dopitak
  *

  Spíš špatná než dobrá sestřička Terminátora, u které se vyplatí pospávat anebo dělat něco smysluplnějšího.(16.2.2010)

 • 5150
  **

  Koukatelné béčko o vraždící robotce. Za mě palec nahoru zejména za obsazení Renée Soutendijk do ústřední dvojrole.(7.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace