Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Riley odpad!

Tohle je definitivně nejhorší animák a jeden z nejhorších filmů vůbec! Neskutečně absurdní, agresivní a přiblblý. ()

Kolikokoli odpad!

Něco naprosto strašného a příšerného. Animace hnusná i na nízký rozpočet, děj táhlý a nudný, vtipy nevtipné a odkazy na jiné filmy to samé... Zabitých 78 minut mého života. Opravdu nejděsnější animák, jaký jsem kdy viděla... ()

majo25

Vypointovaný príbeh má čosi do seba, aj parodický humor a vtipné postavičky fungujú dobre. Okrem toho má to pár zaujímavých nápadov (kofeinová veverička, kung-fu zajac). Akurát remeselná stránka animáku je na podpriemernej úrovni...akokeby to točili Pakistánci a nie Američania. Hodnotenie: 65% ()

smrt.ka

Budeme-li to brát jako drobnůstku, tak se Karcoolka celkem povedla. Mělo to vtip, nápad a country kozlík byl k sežrání. Kdyby to bylo ovšem o dvacet minut kratší, vůbec nic by se nestalo. ()

fantoci

Byl jsem docela zvědavý na toto animované dílko. Měl jsem však z něj pocit, že tvůrcům dochází vtip i dech. Oceňuji práci animátorů. Ale animované filmečky přicházející do našich kin ze zámoří jsou dělané jakoby přes kopírák. ()

Vraccas

Animačně snímek není snímek moc dobře zvládnut, ale za to autoři s touto grafikou předvedli dobré kousky. Hudebně je tento snímek na vysoké úrovni. Karcoolka nenudí, a od začátku do konce si autoři pohrávají s dobře propracovaným příběhem... Zábavně až Poirotovsky řeší příběh. ()

Estrellita

Zabijte mě, ale miluji tenhle shit! :) Jódlující kozel, hyperaktivní veverka, babička-snowboarďačka, Karkulka - lesní přebornice v karate, herec-dřevorubec, který "pošle mosoly sa chory", hardcorovej evropskej tým, sarkastický vlk ("Říkejte mi třeba Maruš, mám rád procházky a květiny...") a celé to sedí jeden do druhého jako prdel na hrnec. GENIÁLNÍ! :) Musím se přiznat, že na podobných hloupostech prostě ulítávám... takže si to dokážu užít a ani nevnímám tu otřesnou animaci. 90% ()

filmmovier

Příjemná animovaná komedie u které by se měl pobavit naprosto každý a to bez výjimky. Musím ovšem říct, že jsem od toho filmu čekal akorát velkou hromadu nudné podívané, která nedokáže zaujmout, o to více ho teď mám radši. Byl to výborný kino zážitek. Příběh je naprosto báječný, je tu spoustu odkazů, naprosto výborné postavy, padouch a vlastně i ta animace. Vlastně není nic, co by se mi na tom filmu nelíbilo, ovšem - je spoustu lepších animáků a proto 80%. ()

t_gon

Dalsi pocin co se chce svest na popularni vlne. Bohuzel pro me, ze jsem u toho trpel v ocekavani dobre zabavy. Ta se nedostavila ani v naznacich. Od uplneho odpadu film zachranuji pouze 2 dobre hlasky, jez si pomalu neuvybavuji... ()

Charlizee

Moc moc moc... :o) Celý příběh jsem strávila s myšlenkou v podvědomí, že u tohohle se někdo pekelně bavil :D A toho si opravdu cením. ()

Lachtaan

Ztřeštěnější animák snad ani neexistuje. Jestli jsem se v průběhu Once Upon a Time divil, jak lze Karkulčin příběh převyprávět zcela jiným způsobem, než jak je lidově známo, pravděpodobně jsem v tu chvíli zapomněl na obědy trávené u sledování právě Karcoolky - šílené jízdy s pochybnou animací, která ale malým divákům poskytne vše, co jejich oči potřebují. A o to u 3/4 všech animovaných filmů jde především. ()

danoo

Uf, moj prvý komentár. Mne sa Karcoolka celkom páčila. Nevadilo mi to skritizované technické spracovanie, veď kto už len toto vyčíta Simpsonovcom,South parku. Pozeral som ju so svojimi sestrami (od 8-17) a bavili sme sa. Babka extrémistka so svojím - ...som ina ako ostatné ja chcem žiť svoj život na plno- nemala chybu. Karcoolka sa niesla v parodickom a fraškovitom tóne, ktorý sa nemusí páčiť každému, no určite nie je negatívom filmu, len ho posúva niekam inde, kam fantázia ´tých dospelých´ asi už nesiaha. ()

LadyDevil

Nemusím animovaný věci, a tak jsem se na Karcoolku už od začátku dívala tak nějak skrz prsty..těžko říct, jestli je modernizace téhlo provařené pohádky plusem nebo mínusem, jelikož ale nejsem fanatický fanoušek pohádek, nevadilo mi to. Bylo to odlehčení a chvílema jsem se i dobře bavila. Pár postav mělo něco do sebe, sem tam se naskytla vtipná scénka, a to je asi tak všechno, co bych o Karcoolce mohla říct:-D ()