Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Dale

Takú blbosť by som svoje deti pozerať nenechal. Som otvorený novým veciam, ale toto bolo na mňa až príliš Cool, zlaté staré klasické príbehy... ()

moviesfan

Původně jsem na to chtěl jít do kina. Pak jsem slyšel, že kámoška u toho usnula. Tak jsem nešel. Udělal jsem dobře? Ano. Když jsem si pak Karcoolku vypůjčil, nevěřil jsem vlastním očím. Snaha vyprodukovat zábavu je až moc vidět. Bohužel mi to přišlo nezáživný. Hodnocení: 25% ()

villon17

omfg wtf neuvěřitelná pí*ovina. Jediný ocenitelný byly ty různý úhly pohledů a co dělal někdo, když někdo jinej dělal něco jinýho:). ()

themic

Tento film mě dost sklamal, čekal jsem něco na způsob shreka..! tohle postrádá větší dávku vtipu a hl. příběhu..! ()

zdepapepa

Originální pohled na 1000x omýlaný příběh o červené karkulce. Svěží, zábavný, hláškotvorný, jedna postava lepší než druhá, plejáda hvězd nehollywoodského kalibru (David Ogden Stiers - Mash, X-Zibit - Pimp my ride). Nemůžu zapomenout na úžasný soundtrack! Dá se mluvit o velkém zestárnutí grafické kvality, když ani tehdy nebyla na špici? Minimálně je to však důkaz o tom, že na kvalitě grafického zpracování nemusí vždy záležet. ()

ladko

Zo začiatku veľmi vtipné(asi 15 minút) ale potom véééééľkááá nuda. Pre deti taká kriminálka asi dobrá, ale pre dospelého diváka to nemá čo ponúknuť. A animácia je podpriemerná -v porovnaní s novšími animákmi... ()

Paxxx.cz

Docela pěkný animák ve kterém mě zápletka moc nezaujala, spíš kouzlo všech postav a postupné propojování příběhu, který do sebe pěkně zapadal. ()

Z0oMb3E

Starýho kozla se pteiiij...Sledovať Karcoolku v češtine bolo terno. Ten kozlí song dlho z hlavy nedostanem ešte minimálne pol roka. Tak prepracovaný príbeh sa len tak u animákov nevidí. Často spomínaná animácia až taká zlá nieje. Avšak v dnešnom trende vytvárania animácií, ktoré sa mnohokrát blížia k dokonalosti, nie zlá znamená obstojná pre decká a akceptovateľná pre dospelých. Tá je však kompenzovaná už spomínaným dejom a vydarenými fórikmi. Pesničkám vo filmoch som nikdy nefandil, a tu je vydarená len jedna. Pokusov však bolo až príliš. Vykrádačky predchádzajúcich úspešných animovaných filmov, či inšpirácia hranými filmami je decentná a vôbec nie rušivá. Pre decká obyčajná akčná rozprávka na klasickú tému, pre odrastenejších divákov pohodové sledovanie plus roztrasenie brucha ako bonus. ()

mysiak

Sklamanie, po dobrej ukážke (aké nečakané)....nuda, pár dobrých vtipov utopených v nudnom deji, ktorý je síce zaujímavý, ale podaný je absolútne na hovno...mňa zaujal Xzibit, ktorého hlas sa tam skvelo hodí..no uvidíme aká bude dvojka ()

Jillen odpad!

Tak nechutně zdebilněné zpracování pěkné pohádky o Karkulce jsem neviděl. Strašný příběh, nezáživné vtipy a gagy a ta animace...nevím jestli málo animátorovi zaplatili nebo to je úmyslně, ale je to strašné :(. Dávám 0% ()

JJ.Gibson

Karcoolka není tak cool jak má v názvu. Frajerka s červenou hučkou mě zdaleka neokouzlila tolik, jak jsem čekal. Nezachránily to ani poměrně povedené ostatní charaktery: její babička, která nikdy nelže a nepěstuje extrémní sporty, herecký dřevorubec s německým přízvukem a ani vlk, kterého daboval skvélý Pavel Rýmský. Snad jediná postavička, která mě vážně dostala byl zpívající Kozel, to můsím uznat, že to bylo extrémě COOL!!!! 3* hvězdičky, ale Karcoolce sluší... ()