Opět jsou tu šílenci z MTV, kteří jsou připraveni na všechno! Vyzkoušejí cokoliv a nestarají se o to, jestli se zraní nebo co je to bude stát. Skateboard naslepo, závody na trakařích, záběry s červy, chutné scény s vajíčky a cibulí a další kousky, nad kterými nebudete stačit kroutit hlavou! (oficiální text distributora)

Kalper

Tohle už bylo dost zlý pro můj trávicí trakt. Z většiny scének je prostě na zvracení a eskapád, které pobaví, je naprosté minium. Ať hoši přestanou dělat prasárny a začnou zase skákat proti zapnutýmu větráku, na to se alespoň dalo koukat. ()

Paity odpad!

Trapné, nechutné atd atd atd... jen bych se opakoval. Nerozumím, proč bych s tím měl vůbec ztrácet čas. ()

Ještěřák

Nechal jsem protentokrát hodnotit čistě bránici. Na ničem jiném v podstatě nezáleží, a jelikož je pro mě takzvaný všední život dostatečně úzkoprsý, stereotypní a na hovno, dokážu ty kluky přinejmenším tolerovat. ()

Sosak

Námět Jackassu má skutečně potenciál v oblasti zábavy, nic víc nehledejte. Nejde se tedy divit, že vzniklo pokračování, od kterého bych normálně čekal tak maximálně jednu hvězdičku. Jenže tihle typani si dávají mnohem víc do těla, než v předchozím díle. Pustit na sebe poslepu sibiřského jaka a nechat se nabrat skutečně zavání krchovem. Stejně tak pijavice v oku a podobné masochistické kousky jsou nově opepřeny i spustou naschválů - zvláště povedená akce byla ta s vosím úlem v zamčeném autě s rozsypanými kuličkami u východů, anebo finta s přepadením teroristy. Jediný, co mi vadilo byl Dave England, což je pouhý fekalofil, který se bojí udělat něco pořádného a když už něco zkusí, tak si natrhne prdel. ()

oasismanik

Najviac sa mi páčil Steve-o ako americký vlkodlak... /v Londýne/. Krásny to rozdiel, zatiaľ čo by američania utekali, skákali, plakali, dosrali by sa, tak chladní angličania na Steva pozerali ako na posledného debila a pritom ani okom nemihli...inak ide o videofilm, tak si to nemýlte!! ()

Lish84

Sestřih druhé sezóny seriálu, což sice znamená televizní obraz a méně výpravné kousky, o to víc je to ale hravější a zábavnější. Jak se členové party dovedou vyblbnout jak malí kluci je jednoduše sympatické. Samotný závěr je pak vyloženě dojemný (jaký to rozdíl oproti odhalené důchodkyni v Number Two). Nechutné kousky samozřejmě nechybí a je to dobře, ale jejich míra a množství je přesně "tak akorát". ()

Crybaby

Prvá časť ktorú som videl, teda film, ma bavil asi o niečo viac. Tu sa to už viac menej opakovalo, niečo som videl a tak pod. Stále ale nemôžem, a ani nechcem ísť s hodnotením o hviezdu nižšie. Uvidíme čo poviem, keď sa pustím do sledovania ďalších častí. ()

1990Jirik

Ty lidi jsou blázni neuvěřitelný koniny, který mě by v životě nenapadli smál jsem se a smál jsem se opravdu hodně a myslím si, že o to v tomhle pořadu jde jasně sem tam nějaká nechutnost, ale to k Jackove prdeli prostě patří takže nezbýva než 100%:) ()