Seznamte se s Davem

Zoznámte sa s Davom

Meet Dave

Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 87 min

Podle mého názoru je komedie Seznamte se s Davem vcelku obstojná zábava, která určitě neurazí. Eddie Murphy by se od těch černošských slátanin měl odlepit a zase točit takhle zábavné komedie. To hodnocení si tady určitě nezaslouží, fakt není tak zlá na to jak vypadá. Je prostě taková, jak si ji představujete, jakmile si přečtete informace od ní, takže hlavně trošku dětská, ale snaží se brát hrozně vážně, jenže má v sobě pár opravdu vydařených vtípků, takže se spojením těhlech tří věcí dohromady dostává na pomyslný bod čehosi, na čem Eddie Murphy hodně dlouhou dobu nestál, stojí za docela povedenou komedií, která prostě neurazí.(17.2.2009)

• Pepinec

Ale fuj, Eddie! To ti vážně ještě nikdo neřekl, že se na tvé poslední filmy nedá koukat? Tuhle hrůzu jsem si omylem pustil v letadle, když jsem nemohl usnout, v originále bez titulků. Upřímně si gratuluji, že jsem tento film odbyl takto, protože kdybych navíc rozuměl úplně všem těm blábolům, býval bych utekl nouzovým východem.(9.12.2008)

Klasická skoroprůměrná komedie pro děti a rodiny. Z počátku se mi ten nápad s lodí ve tvaru člověka docela zamlouval, ale v polovině filmu se už mé nadšení začalo vypařovat rychlostí blesku. Určitě pobaví a myslím že ani neunudí. Eddie Murphy je podlemě výborný. Ty pohyby a výrazy ve tváři dokáže zahrát jen málokdo. Role mu opravdu sedla :)(30.8.2008)

Prekvapivo vcelku znesiteľná rodinná komédia- miestami trápna, miestami zábavná. Vďaka štedrému rozpočtu sa dočkáme aj niekoľkých slušných akčných scén, veľmi kvalitnej hudby Johna Debneyho, vydareného happyendu a ako tak prijateľného príbehu. Tých 90 minút ubehne naozaj rýchlo takže v konečnom dôsledku na nenáročné zabitie večera ideálna voľba. P.S.: Number 3 was really hot(10.8.2008)

49%???!!!??? To mě dost překvapilo přátelé! Podle mě je dost mnohem méně kvalitních komedií s Eddiem, které mají vyšší hodnocení. A tahle je ke všemu vcelku vtipná, zábavná a s originálním námětem. Myslím tedy, že této komedii trochu škodí dabing/překlad ale jinak spokojenost - rozhodně neurazí! Já se rozhodoval mezi 3-4* - jelikož jsem to viděl tak na 3,5*! Ale když vidím to hodnocení tak Eddiemu trošku přilepším! 4* a 67%(15.6.2014)

• Eddie Murphy

• - Film se natáčel v Los Angeles a v Pasadeně v Kalifornii a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)

• - Zlaté maliny - nominace: nejhorší herec (E. Murphy), nejhorší filmový pár (E. Murphy v Eddiem Murphym). (Petr23)