Seznamte se s Davem

Zoznámte sa s Davom

Meet Dave

Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 87 min

Tak velký prů*er to není. Vcelku nic převratného také ne. Mix Star Treku, Starmana, Muži v černém(ten začátek) a Disney rodinných komedií s Murphym, který po dlouhé době nehraje většinu postav. Film se naštěstí nezasekne a plyně jde ku předu, takže těch 90 minut se dá přežít a uteče. Podruhé si to nepustím, ale dalo se to. Jsou i horší filmy od Murphyho a toto je jeden z těch lepších průměrů co má na triku.(28.2.2009)

• Stegr

Zlaté maliny 2009 - 2 nominace - Nejhorší herec (Eddie Murphy), Nejhorší herecký pár (Eddie Murphy v Eddiem Murphym)... :)(11.2.2009)

Prekvapivo vcelku znesiteľná rodinná komédia- miestami trápna, miestami zábavná. Vďaka štedrému rozpočtu sa dočkáme aj niekoľkých slušných akčných scén, veľmi kvalitnej hudby Johna Debneyho, vydareného happyendu a ako tak prijateľného príbehu. Tých 90 minút ubehne naozaj rýchlo takže v konečnom dôsledku na nenáročné zabitie večera ideálna voľba. P.S.: Number 3 was really hot(10.8.2008)

Zábavná kravina :-)(1.11.2014)

• playboxguest

Ze začátku jsem si dokonce myslela, že Murphy bude po dlouhé době znovu při síle. To je hrozný co si kolikrát dovedete ze začátku o kdejakym filmu myslet....(10.9.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles a v Pasadeně v Kalifornii a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)

• - Zlaté maliny - nominace: nejhorší herec (E. Murphy), nejhorší filmový pár (E. Murphy v Eddiem Murphym). (Petr23)