• Pepinec

Ale fuj, Eddie! To ti vážně ještě nikdo neřekl, že se na tvé poslední filmy nedá koukat? Tuhle hrůzu jsem si omylem pustil v letadle, když jsem nemohl usnout, v originále bez titulků. Upřímně si gratuluji, že jsem tento film odbyl takto, protože kdybych navíc rozuměl úplně všem těm blábolům, býval bych utekl nouzovým východem.(9.12.2008)

• Genero

Těžko bych se nadál v době, když byl Eddie ještě na Cestě do Ameriky, že se jednou objeví v taškařici k popukání jako mimozemský vesmírný koráb, který ovládá tlupa pidimužíků. Obdivuji sociální cítění odporně bohatých producentů ve Svatém lese, kteří se jednou za čas rozhodnou ukázat zelenou nějaké té scénáristické nule a realizovat její báječný příběh s potenciálem sáčku mražené brokolice. I když mě některé scény donutily k srdečnému výsměchu, snad se nám z toho nestane taková pěkná tradice pro další vyčpělé komediální hvězdy osmdesátek a na plátnech kin nezazáří Chevy Chase v roli porouchané mikrovlnky nebo Dan Aykroyd coby multifunkční tiskárna Epson AcuLaser MX14.(8.5.2012)

Seznamte se s Davem Ming-Changem. Je to kosmická raketa, která v rozhovorech s pozemšťany hbitě googluje správné odpovědi. Že je to blbost? Vždyt tam hraje Eddie Murphy, tak to určitě musí být blbost. Jenže divák milující přímočaře infantilní humor, tedy já, má pro podobné hovadinky zkrátka slabost. Takže je mi jedno, že to není příliš originální ani intelektuálně vybroušené, protože já jsem se smál a to mi u komedie obvykle stačí ke spokojenosti.(19.6.2013)

Na Murphyovinu obstojné, nebylo tam ani moc dementního humoru a prdění s vylučováním ze všech možných otvorů jak je z posledních komedií Murphyho známé. Sice v místech, kde se měl člověk smát, vtip vyšuměl do prázdna, ale ubylo poly-postav ztvárněné Murphym, tak koukatelné to bylo i díky oběma představitelkám opačného pohlaví (Banks a Union)(2.8.2009)

• GodComplex

Film, ktery zaspal dobu tak o 20 let, ale dokud se to drzi komedie (prvni pulka), v pohode to funguje a kupodivu i Eddie Murphy, ktery je hodne tezce za zenitem parkrat pobavi. Problem, jak uz to u techto filmu chodi, je snaha o klisovitou dramaticnost druhe casti, zvazneni, romance a v tu chvili se to zacne ritit do kytek. Ocenuji kvalitni narazniky zastupkyne kapitana. 4/10(28.11.2010)

• Eddie Murphy

• - Film se natáčel v Los Angeles a v Pasadeně v Kalifornii a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)

• - Zlaté maliny - nominace: nejhorší herec (E. Murphy), nejhorší filmový pár (E. Murphy v Eddiem Murphym). (Petr23)