Matka, jejíž dítě zemřelo při útoku dinga v australském vnitrozemí, je obviněna z dceřiny vraždy. Snaží se prokázat vlastní nevinu, ale všichni, včetně médií, stojí proti ní... (TV Prima)

Endlessly

Na začiatku to bolo zhmotnené číre zúfalstvo, tak silné, že som sa nevedela spamätať a len som dookola opakovala ako sa to mohlo stať:) No a súdne procesy si užijem takmer vždy. Obrovské prekvapenie, som rada, že som na tento film natrafila, opantal si ma. ()

Argondia

Napínavý a dojemný příběh manželů, kteří si prošli bolestivou ztrátou a než se z ní stačili vzpamatovat, okolí už jim nemilosrdně zasazovalo další rány. Média, nespravedlnost a lidská zloba umí pořádně zamávat životem, ale naděje umírá poslední. ()

mira.l

Kabátek, dupačky, sliny, krev, a furt dokola a ....a nebylo to sakra celý nějaký divný už od začátku? Jestli se to tak opravdu stalo, tak je to celé nějaké čudné. Sakra jestli ta ženská byla v tom kempu s X dalšíma lidma, kteří tam byli a tudíž jí viděli, že je tam s ostatníma, ona nikam neodešla, tak jak mohla být odsouzená za vraždu dítěte, jak by to nepozorovaně provedla? I když je pravda, že chování rodičů poté - zvláště matky - bylo poněkud řekněme svérázné... inu, pánbíčkáři... v jaké podobě, to je asi celkem i fuk. ()

lysohlava

Maryl Streep je výborná herečka... Ale to si někdo nemohl dát práci s hereckými výkony jejích synů? Opravdu e nutzné, aby všechny věty říkali nastejně? Některé jejich dotazy taky neodpovídají jejich vývojové úrovni. Jinak zajímavý a originální film. ()

Pavel_Pan

Obrovský potenciál, filmařská interpretace, memento i schematičnost. Meryl jen občas autentická, byť výborná. Ale může za to její obličej. Tenhle trend: stars v roli trpitelek drhne o gloriolu osobností. To by se musel člověk narodit bez paměti. ()

Queendom

Meryl tyhle role sedí jak prdel na hrnec. Příběh je to otřesnej a zdrcující, obzvlášť vhledem k tomu, že je podle skutečnosti. Pěkně to se mnou zacvičilo. ()

Tominni

Zajímavý film, který popisuje skutečný příběh Lindy Chamberlainové. Manželům zmizí při pobytu v australské přírodě malá dcera, nejprve to vypadá na dinga a případ je zdánlivě uzavřen. Ale po dodatečných zjištěních se hlavní podezřelou stává Linda - matka dítěte. Výborná Meryl Streep, ale i Sam Neill. Film je názornou ukázkou vlivu médií a veřejného mínění. ()

Prubner

Poněkud nudná a popisná rekonstrukce skutečného případu. Hlavní hrdinové působili většinu času podivně netečně, chladně, bez emocí...No nevím, v takové situaci by lidé asi jednali mnohem emotivněji, hysteričtěji....A ty zvláštní paruky na hlavě Meryl Streepové mě dost štvaly. Já vím, že ta ženská, která byla předlohou této postavy, asi takový účes měla, ale to museli být tvůrci až tak puntičkářští ? ()

Nerajohn

Slušný film ukazující vliv bulvárních médií. Na konci jsem čekal, kde je pravda, a když se to nedozvěděl, pustil si znovu scénu z kempu a co neviděl: Ze stanu dingo odnáší dítě. Při prvním sledování si toho asi nikdo nevšimnul, ale při podrobném sledování ve vteřince se děcko v tlamě dinga mihne. ()

vilusinska

Nevím co bych dělala v situaci manželů Chamberlainových,sama mám dítě a muselo to být hrozné.Meryl byla výborná,sama jsem chvilku přemýšlela jestli to udělala nebo ne.Výborné herecké obsazení,a jen proto že manželé byli nábožensky založení tak jaké nehorázné a nesmyslné spekulace si lidé dokáží vymyslet,takto funguje lidská hloupost a klevety. ()

Gilli

Lež pobíha po světě zatím co si pravda teprve obouvá boty! Zajímavý film .Jen trochu rozvláčný .Ale jejikož se jedná o skutečnou událost tak se tomu asi nedalo vyhnout . Nejlepší je část u soudu. ()

blekekeke

Ani ne tak Streep, či Neil, ale pohled na proces, a hlavně na obyčejný lid, a jejich komentáře (hádky u stolu, u televize, rozdílné názory, hospodské jednorázové řešení) takže hvězdy za režii ... ()

lacerta

Zajímavý film, pokud se skutečná Linda chovala takhle, tak se nedivím, že ji odsoudili. Širokou škálu projevů u Meryl Streep jsem viděla taky, jediná emoce, která mi tam tak nějak chyběla, bylo zoufalství ze ztráty dítěte - toť otázka, jestli to tak bylo skutečně a tedy správně, nebo se to jen nepovedlo. ()

buchannon

Během filmu mi vytanuly na mysl dvě myšlenky: Udělala to, nebo neudělala? A taky se přímo nabízel rozdíl mezi zvířaty a lidmi. Když zvíře zabije jiné zvíře, nikdo to neřeší, ale u lidí je to jinak, řeší to všichni a mimojiné to velmi zaměstnává soudy. A někdy může být odsouzen i nevinný člověk. Tady je vidět, jak jsme se dokázali za miliony let vyvinout. A teď k filmu. Výborná Meryl Streep v něm opravdu koncertuje a její škála výrazů je opravdu široká. Nakonec všichni víme, že je skvělá herečka a její tři Oscary překonává pouze Katharine Hepburn se čtyřmi soškami. ()

Veber

Herecké výkony skvělé, ale zajímalo by mě, zda ve skutečnosti byli manželé na veřejnosti také tak málo emotivní (protože kdyby se to stalo mé osobě, tak se asi sesypu). Možné spoilery Film zároveň ukazuje, jak lze útěchu hledat ve víře (Ježíš nedopustí aby trpěla), ale zároveň je to naštěstí celkem nenásilné. Nejhorší na tom je, že se to celé skutečně stalo a rodina trpěla velmi dlouho. Lidské předsudky jsou někdy skutečně k velké škodě... ()

PTuranyi

Vynikajúca dráma rodiny, ktorá príde do malé dieťa počas kempovania pri Ayersovej skale. Film sa sústreďuje hlavne udalosti po zmiznutí dieťaťa, tj. vyšetrovanie, obvinenie a odsúdenie matky výborne stvárnenej Meryl Streepovou. Rodina musí znášať nie len záujem médií, ktorým spočiatku dáva rozhovory, ale aj fámy a klamstvá, ktoré sa šíria medzi ľuďmi, podporované tými istými médiami. Zároveň tu dobre vidieť polarizáciu verejnosti podporujúcu/odsudzujúcu postihnutú rodinu. Šťastnému koncu nakoniec dopomôže náhoda. Nedočkáme sa však rozriešenia záhady, či Azariu uniesol pes dingo alebo to bolo inak. ()

Vig

Zajímavé a citlivě téma natočeno v poklidném tempu se skvělými hereckými výkony, které nás vtáhnout do děje. Nic se tu nevyhrocuje, ani nezpomaluje - precizní počin. ()

Jurcekk

Pridrbaná matka vezme OSEMTÝŽDŇOVÉ! mimčo kempovať do bušu, za čo ju stretne spravodlivý trest. Taký televízny film. Ale ten príbeh!?!? ()

intheend

Nevim jestli to dokážu dokoukat. Ta ženská se chová naprosto absurdně. Každá matka by začala hysterčit, zhroutila se, ale ona byla téměř úplně v klidu a potom dál dávali úplně v klidu rozhovory, jakoby se jim vůbec nic nestalo. Prostě úplně absurdní chování, zbytek možná dopíšu. Tak sem zpět. Jenom díky celkem zajímavý soudní části sem to dokoukal. Manželka se samozřejmě pořád chovala naprosto divně, bez jakýchkoliv emocí. Ale manžel se choval celkem realisticky. Jestli je to natočený naprosto přesně podle případu včetně chování a všeho, tak si myslim, že minimálně manželka je psychicky nemocná, protože takle by se prostě nikdo nezachoval. 45% ()