Ray Keene (John Cusack), otec na výletu s dospívajícím synem, se snaží předat nájemného zabijáka Franka Cordella (Morgan Freeman) spravedlnosti. Bohužel však musí spojit síly, aby unikli vrahům, kteří je honí v divočině. Podaří se jim uniknout nebo jejich mrtvá těla bude okusovat divoká zvěř? Režisér Bruce Beresford a herec Morgan Freeman spolupracují již podruhé, po oscarovém Řidiči slečny Daisy. (oficiální text distributora)

Hovado

Ze začátku trochu zmatený film, ale jinak jsem si film užil a neměl jmem s ním problém. Děj byl srozumitelný a nenáročný. Řekl bych taková oddychovka. Ale je to spíše film, který se hodí na vidoe ne do kina. ()

Ronyk7

Hodně slabé. Od těchto herců bych čekal něco o dost lepšího, i když toto asi není jejich žánr. Připomíná mi to Štvanca, ale srovnávat to snad ani nemá cenu. 10.10.2007 ()

dalziel

Absolutne bez šťavy.Zabitý čas.Jednorázovka.John Cusack a Morgan Freeman sú možno dobrý herci,no rozhodne nie do akčného filmu.Uspávači hadov. Je to akoby Channing Tatum hral profesora astrofyziky.Zvládnuť by to mohol ,ale cítite ,že nie je niečo v poriadku. ()

Louie

Film, který je opravdu zbytečný, zdlouhavý a nudný... a jestli mistr Cusack něco neudělá, dopadne to příště hodně špatně... ()

E lan

Průměrná akční podívaná s překvapivě nevýrazným Freemanem a klasicky necharizmatickým Cusackem. Přesto se na to dá dívat, ač motivace zabít hlavní postavy není ve scénáři zrovna dobře vysvětlená. ()

Trixi

Velice zajímavé vidět Morgana Freemana na druhé straně zákona - ikdyž o postavě typicky záporné se tady taky nedá mluvit. Pro mně ale dobrý***, zajímavý, místy dokonce i překvapující. ()

ecis

Nikdy som si nemyslel, ze dam jednu hviezdicku filmu, kde hraje spolu Freeman a Cusack. Absolutne nelogicky film s neuveritelnym mnozstvom scenarskych preslapov a chyb, velmi zvlastnym spravanim sa hlavnych postav, prehnaneho hrdinstva a opat velkej americkej hry s panom prezidentom na zaver. ()

Acrobat odpad!

A viete vy vlastne čo?! Žiadne analýzy, tutoriály, scénické výjavy ako ma zasiahla príroda a akcia v nej. O čom to všetko je, hovorí bodka, ktorú vypĺňa: 1. nová mamka, ktorá má rada minibar, 2. Staručký zabijak zaručujúci harmóniu otca a syna pred governmentom 3. neviete vlastne poriadne o čom to bolo 4. každý je na barbecue a dáva si 7Up plný cukru. Najbezvýznamnejší vládny zabijak so sakom a mokasínmi v prírode v siahodlhom scenári, s ktorým si Tommy Lee Jones pripáli doutníček po chytení. Ako správny US Marshall. (videné 05.11.2015, JOJ archív) ()

rublik05

Je velmi zajímavé, že pokaždé, když v USA uteče vězeň, utíká samozřejmě do lesa, kde čirou náhodou narazí na bývalého či současného policistu, který chce split svou povinnost, ale nejprve se musí prostřílet skrze další padouchy, kteří chtějí zabít našeho padoucha na útěku. Vážně, tento námět je tak tuctový, že si snad nešlo vybrat provařenější příběh. Docela mě zarazilo obsazení, protože i když se film hemží samými kvalitními herci, špatný scénář jim nedovolí udělat z nudného akčního béčka něco víc. Což je samozřejmě ohromná škoda, ulovit Morgana Freemana a přesto natočit tak špatné béčko, to mi moc hlava nebere. 4/10. ()

Looka

Takový americký průměr - otec se synem k sobě po smrti matky hledají cestu. Do toho se jim shodou okolností připlete hodný zabiják na útěku Freeman. Sice je to vyprávěnka plná stereotypních klišé, ale pro Morgana mám zkrátka slabost. ()

Lichty odpad!

Hrát zde místo Cusacka Dolph Lundgren a Freemanovu roli by nahradil třeba Vinnie Jones, uvažoval bych o třech hvězdičkách a užíval si charismatu obou hlavních hrdinů. Tedy abyste mě špatně nepochopili, Freeman s Cusackem mají herectví na mnohem vyšší úrovni, ale do hlavních rolí tohoto "überbéčka", kde se nešetří salvami ze samopalů, dementními rozhovory a naprosto nereálnými scénami, by se prostě hodil někdo, kdo by jej posunul na hranici zábavnosti. Tato vážná struna ovšem posílá film do hlubokého odpadu! ()

Shitonit

Špatný, dobrý, já myslím že to úplně blbý není, zajímavej (však fakt hodně jednoduchej) děj mě vtáhnul do hry v prvních deseti minutách. To jde. Pak to už docela frčí, samozřejmě se musí přivřít obě oka..hodně přivřít obě oka, aby se divák neposral smíchy z těch maličkostí jako že však všici víme z kterejch.. Určitě polezu po takový skále v dešti a bez jištění, že jo, snad kdybych se chtěl zbavit syna? To by šlo, no atd, nemám teď sílu ty sračky teď vypisovat. Jenže, pak se to nějak celý převtělilo do totálního napínáku, masakr kde každej chce sejmout každýho a nikdo vlastně netuší před čím má zdrhat (to ví pouze zasvěcený divák) a ..jo a fakt je důležitý neřešit ty detily a píčoviny... a celý se to zamotává a já dostával jednu pecku a změnu za druhou..Na koho to střílí? Na mě..kdo to střílí? Přítel..spíš jen známý... Je to živý, vtipný, dramatický, super příroda,.... Prostě je to tak: Kdybych se chtěl někdy znova zabavit v rámci nelítostně nudnýho nedělního odpolka, tak si to s klidem ve vyhřátým pelechu a s dostatkem dobrot kolem sebe pustím zas a fakt vůůůbec toho nebudu litovat.. ()

LukeSharp

Ničím vyjímečný film,který snad stojí za to vidět jen protože v něm hraje skvělý Morgan Freeman.Jinak se jedná o stokrát ohrané téma já jsem chytil padoucha a potřebuju ho někam doručit a banda dalších psychopatů mě přitom honí po lese.Konec tušený asi od 7 minuty,ale zase tak hrozné to není.Pokud nemáte na práci nic jiného tak se to dá.50% ()

jojoping

O maličký kúsok nadpriemerné Béčko. Ničím neoslní, ale ani neublíži. Dej nie je ničím zvláštny, ale nie je ani úplne predvídateľný. ()

Pai-Mei

Morgan sa akosi na úlohu nájomného vraha nehodí. Film nie je nič extra, ale už kvôli obsadeniu si ho treba pozrieť. Taky priemer. ()

huzgi

Film má jakžtakž nějaké napětí a vývoj, režie je ale příliš rutinní a kromě slušných výkonů v hlavních rolích nic nenabízí. Zoufale chybí lehkost a šmrnc třeba takových Hitchcockových kousků... ()