Ray Keene (John Cusack), otec na výletu s dospívajícím synem, se snaží předat nájemného zabijáka Franka Cordella (Morgan Freeman) spravedlnosti. Bohužel však musí spojit síly, aby unikli vrahům, kteří je honí v divočině. Podaří se jim uniknout nebo jejich mrtvá těla bude okusovat divoká zvěř? Režisér Bruce Beresford a herec Morgan Freeman spolupracují již podruhé, po oscarovém Řidiči slečny Daisy. (oficiální text distributora)

kinderman

"Vy jste byl policajt a teď učíte tělocvik? No, chudáci děti." M.Freeman+J.Cusack+D.Spinotti (kamera)+ několik opravdu vtipných (Freemanových) replik=(aspoň pro mě) slušná zábava. ()

maverick10

Prumerny neoriginalni pribeh s dialogy krmicu v zoo. Jedno klise strida druhe a ja si pripadam jak na veletrhu fadnosti a nedostatku tvurci kreativity. Takovych hercu jakymi jsou Freeman a Cusack, je na tento film opravdu skoda. Tohle mohli odehrat i Matt LeBlanc s Lubomírem Kostelkou. ()

Martin741

Nicim vynimocny priemerny thriller, ktory ma ale oproti priemernemu reziserovi Beresfordovi aspon kvalitne herecke obsadenie /Freeman a Cusack/. 51 % ()

marcek

Docela průměrný film, s dvěma dobrými herci Cusackem a Freemanem. Ani jeden z nich poslední dobou neukazují žádnoiu změnu a hrají pořád stejně, na vysoké úrovni. Ale hlavně co vás tam zaujme je ta krásná příroda ()

Wormboy

Nebyt ustrednej hereckej dvojice, islo by o nicim zaujimave becko, konciace priamo na DVD. Cusack a Freeman sa nijakym mimoriadnym sposobom nejdu pretrhnut a odvadzaju len svoj klasicky dobry standard. Kontrakt nepredstavuje ziadny povinny kusok, skor nieco na "vypinackove" odfuknutie, co zodpoveda aj tomu, ze po filmovom vikende som mal velky problem spomenut si, ze som vobec Kontrakt pozeral.2,5/5* ()

PROCESOR

Tak podobné tipy filmů mám rád. Jenom si myslím, že postavu zabijáka Freemanovi ve městě ještě věříme, ale v divoké přírodě to vypadá trochu jinak, přece jenom má už svůj věk a těžko by držel krok s tělocvikářem a pubertákem. Ve snímku mi chybí napětí a nečekaný zvraty, nechci tím říct, že je to úplná nuda, ale….Připadá mi, že podobných filmů jsem už viděl mraky a tenhle nepřináší nic nového. Vlastně jo, ten závěr se mi celkem líbil. ()

Juto

Tento film bol skutočným sklamaním pre fanúšikov Cusacka aj Freemana. Dej je tiež veľmi predvídateľný a nič sa tu nedeje. 4/10 ()

emo

Musím sa bez mučenia priznať, že ma zlákal obal dvd. Jedná sa o thriller, v hlavných úlohách John Cusack a Morgan Freeman - what could possibly go wrong? Je toho dosť. Počnúc slabým scenárom plným klišé, cez maximálne neinovatívnu réžiu až po nevýrazné herecké výkony (vrátane titulného dua). Kontrakt je jednoducho ďalší film, ktorý vyslovene patrí do požičovne a hodí sa akurát na jedno pozretie... ()

URBAN

Není to zrovna špatné, ale myslím si že, kdyby autor tímto filmemm chtěl říct něco jiného než uskutečnil mohlo z toho vzejít zajímavé dlko. ( 26.7.15/MAC ) ()

Sfinkter

Díky hlavním hercům je film celkem ucházející, Freeman i Cusack hrají výborně. Sice to na nějaký nadprůměr nestačí, protože snímku toho hodně chybí - ale napětí to však není. ()

Jizni Tlapa

Vidět Morgana v roli záporáka je laskomina.Cusack je jeliman a role drsňáka mu naopak klasicky nevoní.. celé je to ale parádní béčko s hafo dějovými zvraty, v ideální stopáži a sem tam s parádní hláškou... ()

lumiros

No nebylo to úplně špatné, ale ani úplně dobré. Tak trochu mi to připomínalo Cliffhangera, ale bez Slaye a bez sněhu a tak vůbec bez šťávy a nápadu. ()

blackJag

Podprůměrný thriller, u kterého je mi nekonečnou záhadou, kvůli čemu mu svou tvář propůjčil zrovna Morgan Freeman. Dejme tomu, že u Cusacka to pochopím (nechápu), ale Freeman? Film má opravdu špatný scénář, nepůvodní námět a a vyloženě jalovou režii. Když je ve filmu potřeba někoho odstřelit (a nechce se obětovat nikdo z hlavních hrdinů, ani děcko) narazí nedobrovolní trempíci na další trempíky a světe div se, klučičí trempík to chytne hned z jara a holčičí trempík poslouží jako živná půda nových začátků pro původního trempíka, kterému před celým tímto fiaskem umřela žena na rakovinu. Ano, je to opravdu tak blbé a dalších podobných situací k pobavenému komentáři je tu pytel. Takže pokud se chcete pobavit nad kouzlem nechtěného nebo vám k dobrému zážitku stačí spolehlivá herecká práce Morgana Freemana a Johna Cusacka (jinak všude kolem pusto-prázdno), jděte směle do toho. II Scénář: Stephen Katz, John Darrouzet. 40% ()

Guzo

Přestože mam Morgana Freemana rád, tady mu ta role moc nesedla. Ono celkově až na herecké obsazení je to dost průměrný film. 5/10 ()