spikey1

Vůbec nedokážu pochopit ty nadšené hodnocení ostatních uživatelů, říkám si jestli jsme viděli ten stejný film. Tak jak je příběh vyprávěn, jeho hluchá místa, velmi špatné herecké výkony a akční kameru, která ničí požitek z akčních scén mi ubírají veškeré klady na filmu.,Doporučuji si snímek pustit zrychleně a podívat se jen na bojové pasáže. ()

Looser

O dost slabší než tolik diskutovaný Ong-bak. Trochu mi prijde ze se do sebe tvůrci sebestredně zahleděli a začínají sklouzavat k Van Dammovi a Segalovi. Akční scény i scénář začínají pokulhávat. ()

sedm.1

Dechberoucí bojová bomba.Tony Jaa od předchozího Ong-Bak vyzrál a ikdyž jednička byla taktéž výborná řežba,našlo se tam i pár hluchých a nudných míst a i souboje byly dost jednotvárné.To si autoři u dvojky uvědomili především a Tony Jaa pro své bojové umění vyhledává spoustu různých lokalit,různé soupeře a i jeho technika boje dozrála do maximálních výšin.Tony Jaa to mlátí hlava nehlava po celou stopáž,je to neskutečnej řezník,tolik zlámaných kostí v jednom filmu se jen tak nevidí a já hlasitě aplauduji,ještě víc!!Ještě víc!!!Parádní jízda,souboje s Nathanem Jonesem jsou pak vrcholem všeho,skvělá ukázka moderní,dynamické mlátičky,prostě fiilm,který si fanoušek bojových filmů užije na maximum!!!! ()

karry

Kašlu na děj, chtěl jsem vidět pořádnou řežbu a dostal jsem snad víc, než si člověk dovede představit! ()

BMAJTZ

Tak tady si cesky distributor zase jednou smlsnul a pomichal dva filmy do jednoho. Tohle vubec neni Ong Bak 2 to zaprve jedna se jenom o spatny preklad. Kazdopadne o to ani moc nejde protoze film jde v podstate ve stejnem duchu jako zmineny Ong Bak. Nejde ani tak mluvit o filmu jako takovem spise jenom o sekvenci scen bojoveho umeni. Pribeh je opet naprosto otresny a dialogy tak dementni jak jen dementni muzou byt (opravdu nevim kdo to pise). Po vsech strankach je to naprosto totozne jako Ong Bak, mno uprimne vlastne ani ne tady se ten pribeh dal aspon trochu zkousnout i kdyz logiku bych v tom nehledal. Takze jako exhibice bojoveho umeni je to skvele ba naprosto vytecne. Hlavne teda scena v hotelu kdy hlavni hrdina probehne asi 10ti patry kde zmati stovku lidi a to vsechno v jednom zaberu je naprosto uchvatna (jenom kvuli tehle scene davam o hvezdu vic). Sentimentalnost pominu protoze to je neco co tenhle film srazi na kolena od prvni minuty. Mno a kratce bych se snad jeste zminil o zaverecne bitce mezi Tonym a asi 5 mastodontech. Jako tahle scena se dvema slonima kostma byla vylozene WTF sem si rikal to si snad delaji prdel ne. Mno a zaverecne ujisteni ze thajci jsou mirumilovny narod co miluje slony to vsechno nakonec maximalne pohrbi. Mno at si z toho veme kdo chce co chce ja si z toho beru jenom bojovou choreografii a jinak radeji zapominam. ()

Kejdlo

Vynikající nápaditá akce, která se opravdu s ničím nesere. Co na tom, že je příběh strašná trapárna, když máte po zhlédnutí chuťe někoho zbít. Thajci jedou. 8/10 ()

SG-1

"Jo, jo, jo, klidně mě zastřel, jestli chceš. Ale vzpomeň si na mámu. Jestli sem přijde, si v pěkný bryndě." -Mark- ()

Dargel

Tak ani Tom Yum Goong mě nezklamal. Výborný průběh filmu v ústřední roli s neokoukaným Tony Jaa mi zajistil krásné 2 hodiny filmového zážitku. Vypilované bojové sekvence, kvůli kterým jsem se především na tento snímek díval, mě ujistily v ohodnocení 5 hvězdičkami. Mimo jiné jsem byl potěšen, když jsem viděl, že se do filmu dostaly i jiné prvky bojových sportů. Například Capoeira, (souboj v hořícím chrámu) která myslím využívá v souboji jen nohy. Tony se skutečně se svými filmovými soky nepárá a doslova je ničí jednoho po druhém. Žádné nekonečné pěstní souboje se nekonaly, žádné vstávání již zmlácených záporáků, takže nemám na co si stěžovat. Když u některých filmů vidím, (třeba v bondovkách) jak se tam mlátí jenom těmi pěstmi a stejně pořád vstávají dál a dál. To už by si přece náš hrdina dávno musel říkat na něco jako "Hele kámo, tobě už sem přece přes držku dal, tak proč už zase vstáváš?!" Při finální bitce, kdy se koná ten hromadný masakr chlápků v oblecích (Matrix 2?) jsem vždy utrousil "Jau" nebo "Nechtěl bych". Tolik zlomených a vykloubených končetin jsem ještě nikdy neviděl. Na závěr bych ještě rád zmínil tu srážku na letišti s Jackie Chanem, která pro mne byla něco jako předání žežla novému králi bojových sportů ve filmu jako takovém. Tím ale nechci nijak snižovat mistrovskou úroveň, kterou předvádí Jackie Chan. ()

rozbris

Slon je v Thajsku jako člen rodiny, vemte jim ho a jako bys zabil nějakého člena rodiny a co teprv, když ho vemete Kamovi. Je schopný pro něj jed až do Austrálie a nakopat všem prdel. Děj je tak jednoduchý až se mi chtělo brečet a zároveň smát, ale všechno je vyváženo neuvěřitelně dobrými bojovými akcemi (hlavně ta poslední, samý lámání ruk a noh....to bude potřeba hodně sádry:-]) ()

Mr.Floyd

Akcia za 5, film max za 3, priemer 4. Niektoré scény (naháňačka na motorových člnoch a výbuch vrtulníka) boli skutočne otrasné a americké "jak hovado" a scenár sám o sebe je vskutku primitívny a zápletka skutočne netradičná (chlapovi ukradnú slony a on ich ide zachraňovať). Avšak to čo robí tento film skutočnou lahôdkou sú bojové scény, ktoré sú zrejme najlepšie aké som kedy vo filme videl. Tony Jaa je veľký talent a ja už len čakám kedy ho angažuje Hollywood. Ten chlapec je snáď lepší než Jackie a hlavne mladší a ohybnejší. Tony Jaa - teším sa na tvoje ďalšie počiny, snáď neskončíš niekde pri céčkových srágorách ako niektorí akční herci. ()

jondoe

Ong-Bak 2 ,uz bohuzial nema co ponuknut. Je to vlastne kopirka jednotky ,ktora bola vsak ovela lepsia ci uz obsahovo alebo akciovo. Tony Jaa je naozaj riadny mlatic ,ale to mi vo filme bohuzial nestaci. Od tohto filmu som necakal vela ale bohozial neostal som ani tu trochu co som cakal. Rezia nulova ,scenar demetny herectvo ziadne. Pokial som dal jednotke tri hviezdicky dvojka si viac ako jednu nezasulzi. ()

Kuny27

Ten děj je teda ale opravdová troska!! Co se však týče bojových scén, o kterých ten snímek je, potom je to třída. ()

martinez.

Takové thajské Komando - místo kolouška slon, místo kulometů ruce a nohy a stále se tam něco děje. Oproti jedničce upgradeované po všech stránkách - akce je víc a je promakanější, no ale i příběh a postavy jsou stupidnější, otravnější a jen zástěrkou pro další a další akční nářez. ()

radecacek

Jak je u Tonyho filmů zvykem, tak opět nejde o příběh, ale o perfektní choreografii, která nemá v akčních filmech v této době konkurenci (snad jen Yipovy filmy mohou konkurovat) ()

KoRner

Obstojný "remake", pretože nič nové sa v tomto filme neudeje a dokonca tu hrá znovu Petchai Wongkamlao. V predchádzajúcej časti som si cenil, že tvorcovia držia tú mieru reálnosti pri bikách. V tomto filme je už však Tony Jaa poloboh, ktorý už keď strčí do nepriateľa a ten odrovnaný hneď spadne na zem. Čo sa však nepodarilo pri hromadných bitkách, hravo to vyniesli hore lahôdkové zápasy s Lateefom Crowderom a Nathanom Jonesom. ()

Koři

Tony Jaa vejde do místnosti, zahlásí " Kde jsou mí sloni?" a pak celou místnost, popř. celý barák vymlátí neskutečným způsobem! Akční scény 100% + neakční sekvence 0% = slušných 50%! ()

iXtr3m3

Totálny masaker, o triedu vyššie ako prvý Ong Bak a jediný film masakrálne zrovnateľný s drsnejším a o pár rokov novším Raidom. Keď tak nad tým premýšľam, tak súboj alebo aj možná kooperácia Tonyho a Ika v jednom brutálnom snímku, to by som asi nerozdýchal... :) ()

Tony Jaa sa vracia

Tony Jaa sa vracia