Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

cubajz

Tak tohle je luxus!! Sice mi chvilku trvalo než jsem přivykl nové modernější animaci, ale když jsem viděl první krvavou scénu, tak mě počáteční nechuť vůči pokusům o lehké 3D přešla:). Zápletka filmu je velice originální a správně šílená a utahuje si z kultury i politiky - přesně jak to máme u south parku rádi. Ještě snad jedna výtka - film je sice přeplněný novými postavami, ale těch starých a dobře známých ze seriálu tu moc není (třeba Kenny se ve filmu, kromě pár minut na začátku, vůbec neukáže. Dokonce ani nechcípne!!). Dle Cartmanových slov: dej si trochu zmrzliny s ořechama navrch, Kyle! A hlavní ponaučení? Nenechte se ošálit roztomilýma lesníma zvířátkama - znásilní vás, vypíchnou vám oči, které vás donutí sežrat a nakonec vám nachčijou do prázdných očních důlků! svině.. ()

4daPeace

Verdikt: Čeho je moc, toho je příliš a to platí pro toto dílko. Vtipy jsou vtipné, třeskutě vtipné až se posléze stávají trapnými, vlezlými a otravnými - viz. Cartman a jeho posedlost koulemi. Pochvalu si zaslouží Kurt R., Michael B., Mel G., Manoj Night S. a lesní vánoční zvířátka, obzvláště méďa :-) ()

C0r0ner

Peklo na Zemi je pořád ještě jinde, ale je to lepší než třeba Vánoční speciál a i než Post Covid, protože Ježíš s M60kou, to je balzám na duši každého bezvěrce, jako jsem já. Takže příjemná jednorázová zábava, kde se o nejlepší fór postaral Michael Bay. 80% ()

Pajky3

V rámci jedenácté série jsem narazil na třídílnou část o říši fantazie. Stabilně dobrý South Park, snad jen spousta těch odkazů na filmy a hororové postavy pobavila víc než obvykle. Na druhou stranu mě neskutečně štval Cartman a jeho posedlost. ()

mortak

Taková "obyčejná" úvaha o neznatelné hranici mezi fantazií a realitou s názorným vysvětlením pomocí Cartmanových koulí. Dal bych čtyři hvězdičky, kdyby tu nebyl první celovečerák. Tohle jsou "jen" tři díly pohromadě. ()

okkac

Svojí délkou tak akorát. Výborný námět, kdy střety fantasy postav přivádějí záchvaty smíchu už jen sami o sobě. Potěšil návrat woodland critters" (hláška Jasona Vorheese: "Nechtěl bych potkat kluka, který vymyslel tyhle potvory.") a různé odkazy na filmy jako Stargate, Saving Private Ryan, Lord Of The Rings a další. Sráží to akorát později už zbytečně natahovaná zápletka se sucking Cartman's balls. ()

Idego

/SPOILER/ Teroristi napadli naši představivost, Kyle má soudem nařízeno lízat Cartmanovy koule, Al-Gore znovu bojuje proti Člověkomedvědopraseti, roztomilá vánoční zvířátka uctívající Satana se vyřádí znásilněním Kurta Russela atd.. Prostě South Park. ()

trojtmberk

Nějak sem se s chlapcema chvilku nepotkal, o to větší byla moje radost, že se ani krapet nezměnili a pořád vymejšleji krásný nesmysly. Před představivostí tvůrců smekám a někdy se mi ani nechce věřit, že tohle daji dohromady, aniž by své fantazii pomohli nějakejma chemikáliema. Tak a teď všeho nechám, jdu koupit nějaký sítě a jiný užitečný věci pro lov Leprikona a dál už se samo ukáže jak to bude dál. ()

matezzz

Tohle budete buď milovat, nebo nenávidět! Příznivci seriálu určitě budou souhlasit s tím prvním. Parádní satira na vše, co jsme kdy mohli ve svých představách vymyslet a nejen na to. Skvělá je parodie na Shyalamana a hlavně na M. Baye :-))) Pár dnů po shlédnutí jsem teprve zjistil, že jde vlastně o tři po sobě jdoucí díly z 11. série. ()

Jirgen

Další parádní kousek s dílny Trey Parker a Matt Stone. Zajímalo by mě kam na takovýhle kraviny choděj. Ale prostě musim se jim smát. Teroristi zaútočily na naší představivost a teďka si představte co si nejde představit. Lesní zvířatka terorizují Pepka námořníka, bitva o sluníčkový hrad na který útočí hordy zlých představ, Fredy Cruger to nandavá Morpheovi a vůdcem hodných představ je Aslan, který čeká na návrat santy s obouruční sekyrou .... To se musí prostě vidět ... ()

Doudis19

Humor který proslavil South park, v Imaginationlandu neztrácí nic, čím si získal ty davy fanoušků. Možná ještě o ždibec lepší než Peklo na zemi, rozhodně daleko odvážnější co se týče originality námětu, a cílenosti fórů. ()

Mrkvič

No je to takovej trojdíl. Se vším všudy, co se na správnou trilogii sluší a patří. Heroický Buttersův příběh, nějaké to znásilnění Pepka námořníka nebo Kurta Russela a mnoho dalšího. Zezačátku jsem se bavil dobře a pestrost postav v zemi Představivosti byla skvělá. Způsob likvidace notoricky známých postav byl ještě o třídu lepší. Ale potom to nějak vyčichlo, já na chvilku usnul, a konec už je jen takové tlachání s občasným lízáním koulí. ()

Playman

Epické, originální, zábavné. Jedny z nejlepších dílů seriálu byly spojeny do jednoho celovečeráku a je to prostě nářez. Jde vidět, že to klukům i po letech tvoření stále myslí a dokáží vyprodukovat nezapomenutelnou podívanou, plnou výborných hlášek a absolutní srandy. ()

Jazzzz

Tak nevím nevím, ale buď jsem z tohodle vyrostl a nebo to opravdu nenabízí to co nabízeli první díly seriálu s těmito postavami.. Peklo na ZEmi bylo o proti tady tomu stokrát lepší... Pobavil jsem se jenom párkrát a naštěstí až ke konci, což mi torchu zvedlo náladu, takže alespoň ty dvě hnězdy... ()