Lemra líná

Failure to Launch

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

Podle hodnocení zde jsem čekal nějakou pěknou blbost. Nicméně, říkal jsem si, že to zkusím a uvidím. A nebylo to vůbec špatné. Samozřejmě to není komedie, kde se smějete od začátku do konce, ale je to takový ten pohodový snímek se strašně milou atmosférou. Pár vyloženě vtípků tam je, kdy jsem se fakt zasmál, pár, kdy se jen tak pousmějete, ale i zbytek má takovou pohodovou atmosféru a film na mě působil celkem příjemně a dobře jsem se u něj pobavil. Myslím, že ty 3* jsou tak akorát, 2* si určitě nezaslouží. Howgh!(23.11.2008)

• baaaja

Naprosto nepropracovaný, vůbec se mi na to nekoukalo dobře... už kvuli hlavním postavám... McConaughey je frajírek který mi tam vážně vyloženě vadil, nevěřila bych mu ani nos mezi očima, kdyby semnou mluvil a jako herec se vážně hodí jen do takovýchhle podprůměrných rádoby romantických komedií o ničem...(30.1.2007)

• duklak2

Děj snímku je zajímavý. Pětatřicátník se drží máminy sukně a rodiče ho z baráku nemohou dostat. Vymyslí tedy plán, jak se svého syna "zbavit". Prvních 20 minut bylo koukatelných, ale pak se film dostal do pásma, které bylo nudné a divák si přál, ať už je konec. Původně jsem přemýšlel o tom, že budu hodnotit odpadem, než mi bratr řekl. "Neblbni, vždyť zas tak špatné to přece nebylo":-), alé já už to v životě nechci vidět.(13.2.2010)

Myšlenka to nebyla vůbec špatná. Rodiče se chtěli zbavit svého synáčka, který se nechtěl osamostatnit a odstěhovat se z rodného domu. Taky proč by to dělal, když bylo o něho skvěle postaráno jako v hotelu. Proto si najmuli profesionálku, která by jejich problém vyřešila. Romantická komedie jako každá jiná. Ničím neurazí a ani nezklame.(15.2.2010)

• MoiJe

Najviac mi tam vadila Jessica Parker.Vyzerala ako klon Jennifer Aniston s Barbarou Streissand, ktorý vykradol maskérku Moulin Rouge. Do toho hrala úplne strašne. McConaughey bol fajn, ale na svojich "rodičov" nemal, hlavne "mamku"mal super. Inak úplne všetci obrovské modré oči a nepravdepodobné pretĺkanie sa životom. Všetko hrózne predvidateľné, no a koniec.... taký strašný koniec som uz dáááávno nevidela.(26.5.2006)

• - Ve filmu se měl původně objevit také Robert Duvall, ale nakonec ho nahradil Terry Bradshaw. (imro)

• - Romantická komedie za 50 mil. dolarů vydělala během úvodního víkendu (10. – 12. 3. 2006) 24,4 milionu dolarů a celkový výdělek se v kinech USA vyšplhal na 88 milionů. Pro studio Paramount byla vítaným hitem po sérii komerčních propadáků jako Aeon Flux či Pan Rosnička. (imro)

• - Tripp (Matthew McConaughey) nosí hodinky Rolex GMT-Master II. (Liqid)