poster

Lemra líná

 • USA

  Failure to Launch

 • Slovensko

  Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  *

  Děj snímku je zajímavý. Pětatřicátník se drží máminy sukně a rodiče ho z baráku nemohou dostat. Vymyslí tedy plán, jak se svého syna "zbavit". Prvních 20 minut bylo koukatelných, ale pak se film dostal do pásma, které bylo nudné a divák si přál, ať už je konec. Původně jsem přemýšlel o tom, že budu hodnotit odpadem, než mi bratr řekl. "Neblbni, vždyť zas tak špatné to přece nebylo":-), alé já už to v životě nechci vidět.(13.2.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Ty žiješ se svými rodiči ??" - "Je to problém ??" - "Děláš si srandu ??" Ne, Mattie si fakt nedělal kozy, tak možná proto to nebylo vůbec vtipné.. A tak mě nakonec na téhle Lemře především zaujal ten podivný a vlastně funkčně nesmyslný střih, který nejlépe dokumentuje pasáž při večeři s rodiči, kdy se jeden cítí jako na tenise, což ruku v ruce s těmi dialogy působí, jako by se na ně už ani Steve Rosenblum nemohl dívat.. Těžko najít jiné vysvětlení v případě profíka, který střihal třeba Statečné srdce či Posledního samuraje.. Podivné !! Nicméně bych opravdu rád viděl chlapa, kterého ta koňská tvář ze Sexu ve městě přitahuje !! Myslím, že totiž Sarah Jessica Parker patří právě mezi ty herečky, které se těší oblibě zejména u ženské části diváků, aniž by vlastně vůbec kdy byla nějak zvlášť dobrou herečkou..(24.6.2015)

 • TeeAge
  ***

  Príjemná oddychovka, v ktorej sa ,,vyrovnane,, striedajú nudné a post-humorné scény. Jedna z divných prípadov, keď hlavná dvojica nefunguje, ale všetko ostatné okolo áno. Risknem to: Byť iných hlavných postáv, jedná sa o poprednú, dodnes ospevovanú komédiu. Veď kto by bol čakal, že stokrát videné zvieracie útoky ešte môžu rozosmiať? Môžu. Len potrebujú šakalsky naplánované stvárnenie a načasovanie.(10.4.2009)

 • Djoker
  ****

  Lemra líná určitě pobaví diváky, kteří jsou v pozici hlavního hrdiny, nebo se v ní brzo ocitnou, což je i můj případ. Do jeho příběhu jsem se vžil opravdu rychle. Když je na scéně Zooey, tak s přehledem strká všechny ostatní do kapsy a je zároveň největším plusem filmu. Napodruhé to funguje snad ještě lépe, takže zvyšuji. Nakonec tedy filmu zůstává jediný mínus a tím je Sarah Jessica Parker, jednoznačně nejodpudivější herečka svojí generace.(13.2.2011)

 • vesper001
  *

  Námět jistě dobrý. Obsazení není dobré. Matthew Tenstímdivnýmjménem vypadá, jako by byl z umělé hmoty a Sarah Jessica Parker hraje opět (jen) Carrie. Je to škoda. Kdyby ústřední pár byl aspoň trochu sympatický, mohla z toho být docela pohodová komedie na aktuální téma. Koneckonců i u nás se vyskytuje spousta třicátníků, kteří si válí své pr… ehm… pravé, výjimečné a fascinující osobnosti v mamahotelu.(13.4.2015)

 • - Podľa správy American Humane Association (AHA) pri nakrúcaní uhynuli veveričky, ktoré účinkovali vo filme. (Raccoon.city)

 • - Baseballový zápas, na který vzal Tripp Paulu, byl domácí zápas New Orleans Zephyrs. (c.tucker)

 • - Vzduchovka BB, kterou Ace a Kit používají k zastřelení drozda je Red Ryder. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace