Lemra líná

Failure to Launch

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

• terunka003

Romantické, vtipné, pohodové × nic inteligentního, ta paní ze Sexu. Jako jo, Matthew je miláček, pobyl tam i Bradley a Zooey. Ale tu hlavní hrdinku jako moc nemusím. Děj je nenáročný, začátek filmu alias "jak to chodí u maminky" je docela dobrý. Už vím, o čem vlastně muži tajně touží. :-) ..já bych taky chtěla pořád něco zajímavého a vtipného podnikat a nehledat jako debil práci.. (8.5.2012)

• Jara.Cimrman.jr

"Ty se musíš rozhodnout, jestli se chceš po zbytek života bavit nebo jestli chceš být se mnou." Bavit! Bavit! Bavit! Takto postavená otázka je fér, jenže většina chlapů ji dostane položenou v méně srozumitelné podobě a tak odpovědí často potlačí svůj přirozený zájem. To nic nemění na tom, že já jsem toužil vyletět z rodinného hnízda vyletět asi tak od šesti let, ale současní pětatřicetiletí mamánci mají doma pevně zapuštěné kořeny, takže je třeba proti nim vytvořit silnou koalici. Tady je to táta, máma, sousedi, kamarádi, dvě slečny a nějaký ten kompars, ale mne to tedy moc nepobavilo.(10.12.2015)

• Renton

Scénář: Tom J. Astle, Matt Ember .. Uspokojuje tě akorát ten pocit, že ji vlastníš. Jinak tě obírá o prachy, srdce a emoce. __ Pětihvězdičková kočka Zooey a čtyřhvězdový Matthew se Sarah v neskoro průměrném komediálním počinu o "mama+tata"hotelu.(23.11.2008)

Slečna Parkerová je pěkná lasička, Zooey je super trhlá a i když to má i slabší chvilky, tak záchrana ptáka neměla chybu, herecké obsazení mi sedlo a i když Sarah Jessicu Parker jsem nemusel v Sexu ve Městě a dlouho jsem váhal jestli na tenhle snímek kouknout, nakonec se to vyplatilo a já se dobře bavil. 55 %(10.5.2013)

• kaylin

Sarah Jessicu Parker nemusím, ale byl jsem velmi mile překvapen z toho, jak tenhle film zvládla. Vlastně je zde docela příjemná. Matthew McConaughey je dobrý herec, v komediích je uplatnitelný. Celkově pak tahle romantická komedie vyznívá docela dobře, což mě samotného překvapilo, protože jsem nic takového nečekal. U komedie jsem se nakonec dobře bavil, i když je velmi podobná jiné, kterou jsem celkem odsoudil. Je ale fakt, že "Jak ztratit kluka v 10 dnech" mi vadilo kvůli Kate Hudson, kterou skutečně nemám rád a myslím si, že je jednou z nejhorších hereček, co nám Hollywood dal. I když je fakt, že v podobných filmech se opravdu nemusí snažit. Sarah Jessica Parker se také moc nemusela snažit, ale díky tomu, že nehrála mámu od rodiny, jsem jí její roli věřil. Podobnost se snímkem "Jak ztratit kluka v 10 dnech" je především v tom, že se to celé točí kolem jednoho poměrně originálního nápadu. V "10 dnech" to bylo napsání článku o tom, jak ztratit kluka, v tomhle případě je to najmutí ženy, která donutí mladíka, aby se konečně odstěhoval od svých rodičů. Filmovou matkou Matthowa McConaugheyho je Kathy Bates, i další vedlejší Party jsou obsazeny skvěle. Objeví se tu i Bradley Cooper ještě před tím, než se stal sám hvězdou pro hlavní role. Příjemná komedie, kde mě ani hlavní hrdinka nedokázala odradit. A když překousnete vtipy se zvířaty, budete se celkem obstojně bavit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/prach-uspesna-pokracovani-animaku.html(1.3.2013)

• - Scénáristé Tom J. Astle a Matt Ember utekli Lemrou línou z náruče televize. Jako její druhý celovečerní projekt je paradoxně adaptace klasického TV seriálu Mela Brookse ze šedesátých let minulého století – Get Smart. (imro)

• - Po ukončení kultovního seriálu Sex ve městě vykročila Sarah Jessica Parker do světa celovečerních filmů úspěšně jako její tři další kolegyně. (imro)

• - Baseballový zápas, na který vzal Tripp Paulu, byl domácí zápas New Orleans Zephyrs. (c.tucker)