Lemra líná

Lemra lemravá

Failure to Launch

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

Už podle názvu jsem čekal, že to bude kravina a díval jsem se na to jen proto, že ve Vancouveru odložili o 2 dny sjezd mužů a na čt2 šly skoky na lyžích, které mě až tak neberou. Musím ale říct, že zase tak hrozný to nebylo. Sarah Jessice to i docela slušelo, Matthew byl sympaťák a hodnocení vidím na 55%.(14.2.2010)

• Ivoshek

Celou dobu, co jsem to vydržel sledovat (cca 20 minut někde uprostřed filmu) jsem dumal jen nad jedinou věcí - kdo z dvojice S.J. Parkerová a M. McConaughey je nesympatičtější koště. V souhrnu mi tenhle film dal přesně to, co jde čekat od romantické komedie, tedy scénář napsaný šimpanzem, absenci čehokoli skutečně vtipného, postavy a herce sympatické jako bodlák v rektu atd. atd. Pokud máte rádi romantické komedie, zotavujete se po lobotomii nebo jste absolvovali úraz hlavy, přičtěte si k mému hodnocení tři až pět hvězdiček a hezky se bavte.(27.6.2010)

Myšlenka to nebyla vůbec špatná. Rodiče se chtěli zbavit svého synáčka, který se nechtěl osamostatnit a odstěhovat se z rodného domu. Taky proč by to dělal, když bylo o něho skvěle postaráno jako v hotelu. Proto si najmuli profesionálku, která by jejich problém vyřešila. Romantická komedie jako každá jiná. Ničím neurazí a ani nezklame.(15.2.2010)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $88,715,192Tržby Celosvetovo $128,406,887Tržby za predaj DVD v USA $41,291,777 //počet predaných kusov 2,575,830║ Tomuto sa hovorí otravný film, normálne to je aj problém dopozerať takéto niečo, už mnohokrát videné a prevarené. /30%/(11.1.2007)

• ChewieDC

Další z tovární řady hodně špatných romantických komedií. Fórky sestávají z toho, že hrdinu koušou do různých částí těla různá zvířata. Kamarád-vtipná postavička se snaží bavit tím, že někam padá nebo něco shazuje. Hlavní zamilovaná dvojice postrádá chemii a když musíte ještě 20 minut čekat, až si všechno odpustí a skočí si do náruče, je to téměř utrpení.(3.5.2006)

• - Vzduchovka BB, kterou Ace a Kit používají k zastřelení drozda je Red Ryder. (c.tucker)

• - Ve filmu se měl původně objevit také Robert Duvall, ale nakonec ho nahradil Terry Bradshaw. (imro)

• - Scénáristé Tom J. Astle a Matt Ember utekli Lemrou línou z náruče televize. Jako její druhý celovečerní projekt je paradoxně adaptace klasického TV seriálu Mela Brookse ze šedesátých let minulého století – Get Smart. (imro)