Lemra líná

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

• rikitiki

Zapomenutelné nic. /14. 2. 2011/(14.2.2011)

• Cival

Spíš 50%. Chemii jsem zaznamenal, i nějaká ta sranda byla. To je tak, když čekáte naprosto sterilní kravinu, i průměrná romantika několika velice světlými momenty vás nakonec potěší. Každopádně, SJP i MMcC jsou vynikající.(10.5.2006)

Nemám ráda Sarah Jessicu Parker. Nemám ani příliš v oblibě Matthewa McConaugheyho, ačkoliv si myslím, že je to dobrý herec. A přesto, nebo možná právě proto mě tato komedie výborně pobavila, rozesmála a zapůsobila na mě velmi příjemným dojmem. Nenáročná, oddechová podívaná, s nenásilným humorem, který mi ani trochu nepřišel trapný či křečovitý. A k tomu se ještě přidala spousta vtipných situací a hlášek. Dívala jsem se na film zejména kvůli Bradleymu Cooperovi a nakonec jsem byla velmi ráda, protože nebýt něho, nejspíš by mi tento milý kousek zcela unikl. Krásná a trochu ujetá Zooey Deschanel se svou "úchylkou" na zpívající ptactvo je velmi milá, i když možná trochu i brutální:) "Půjdu posekat trávník." - "Večeře bude za chvíli." - "Tak posekám sousedův.", "Drozda nemůřete zabít." - "Proč?" - "Protože je to v knize Jak zabít drozda." :)(1.6.2013)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $88,715,192Tržby Celosvetovo $128,406,887Tržby za predaj DVD v USA $41,291,777 //počet predaných kusov 2,575,830║ Tomuto sa hovorí otravný film, normálne to je aj problém dopozerať takéto niečo, už mnohokrát videné a prevarené. /30%/(11.1.2007)

• Gilmour93

Lemra líná byl ten chipmunk. Za účinkování v podobných „romanticko-komediálních“ kolovratech neměl McConaugheyho kousnout do ruky, ale několikrát do prdele..(22.4.2014)

• - Scénáristé Tom J. Astle a Matt Ember utekli Lemrou línou z náruče televize. Jako její druhý celovečerní projekt je paradoxně adaptace klasického TV seriálu Mela Brookse ze šedesátých let minulého století – Get Smart. (imro)

• - Podľa správy American Humane Association (AHA) pri nakrúcaní uhynuli veveričky, ktoré účinkovali vo filme. (Raccoon.city)

• - Ve filmu se měl původně objevit také Robert Duvall, ale nakonec ho nahradil Terry Bradshaw. (imro)