Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

mandella

Sandra Bullock je hrozně ošklivá, když nemá umyté vlasy a má kalhoty...jejda. Když tam dáte hezkou herečku, tak bude hezká pořád, i když chrochtá. Já vim, kdyby tam dali škaredou, tak z ní zas těžko udělají krásku. Ale stejně mě to na všech těch Denících princezny a podobných filmech štve. Stačí dát brýle a rozcuchat vlasy a je holka hnusná? To jen tak na okraj... Tenhle film je průměrný, ale má pár dobrých scén (přetahování Bullock a Bratta na začátku, "přeměna" v hangáru a to je asi tak vše - pár jsou dvě :-)). Kandidátky na miss jsou většinou o hodně ošklivější než Bullock, mohli si sehnat aspoň opravdu pěkné herečky. Michael Caine je prostě švihák. Jo a ještě jedná dobrá scéna: "Co byste si přála nejvíc ze všeho?" "Tvrdší postihy za porušení podmínky." ------ticho------- "A....světový mír!" ---------potlesk a jásot----------- ()

Dream Dealer

Co se mi na tom filmu líbí? slovy Chandlera " Jak se můžeš takhle ptát? Vždyť je to agentka FBI na soutěži Miss" Světový mír vám všem. (Nenávidím Flendrse :-) ()

david666

Prostě Sandra je srdcovka:-) ale i přestože jsem trošku zaujatý, tak si mylsím, že je to vcelku vtipná komedie se zajímavého prostředí. ()

Achilesous

No u tohoto filmu jsem se zrovna smíchy po podlaze neválel ale špatný to taky není . To je tak všechno . Jak říkám nezaujalo mě to a tak nemám co dál řict. ()

zigy

Cainovi nemohlo dát moc práce, udělat ze Sandry Miss, to fakt ne....Volba miss nikdy nepatřila mezi mé sledované pořady, ale řekl bych, že u nás máme o dost hezčí holky než v Americe, Sandra byla z účastnic soutěže jasně nej....a závěr soutěže je pořádný masakr. Jinak tomuhle filmu chybí to podstatné, co by měla každá komedie mít, a to je vtip, naštěstí je tu Caine, který občas utrousí nějak suchou poznámku a tím film zachraňuje z těžkého podprůměru, takže je to lehký podprůměr, a to jen díky atraktivnímu námětu..... " To máš masku anebo jsi začala plesnivět?" ()

Maverick

Mě osobně se tahle komedie moc líbila. V poslední době se často snažím najít film, u kterého bych se alespoň trochu zasmál. Ale nemyslím tím krkolomné pády, rvačky a jíné blázniviny. Prostě detaily, kterých si ostatní ani nevšimnou. Už mě unavují velkorozpočtové komedie se spoustou slavných osobností, kteří ze sebe dělají kretény, aby se divák smál od začátku dokonce "hrozně" vtipnejm hláškám a těžko pochopitelnejm saltům atd atd....A tento film splnil přesně mé představy. Byl to pohodovej snímek se spoustou vtipnejch detajlů. Viz. např. "ledový království". ()

Sublog

Tak tohle mě překvapivě docela bavilo. I tak se mi tam ale Bullocková nehodila, protože její výkon to trochu kazil. ()

lapatata

Pro mě má Sandra Bullock komediální talent a navíc ohromné charisma, takže já ji prostě můžu skoro v čemkoli. Tenhle film mě docela bavil. Prostředí soutěže Miss není tak časté téma filmů, přišlo mi to docela akční a vtipné. Líbilo se mi to. ()

Korina

Sandra Bullock ve své asi nejzdařilejší komedii. Téhle nádherné ženě fakt věřím, že je drsná i půvabná zároveň. Super dialogy, skvělý dabing, film, který čas od času můžu vidět znovu. ()

giacobbe

Jak si Barbie představuje život děvčete které nedbá na svůj vzhled. ..Ještě agentka Hartová měla po fotbalisticku smrkat na zem a čurat ve stoje. ()

SONYAGENT

Vcelku vtipná komedie s dobrým námětem, herečkou, která rok od roku stoupá v žebříčku oblíbenosti a scénářem, který celkový dojem filmu kazí .. Škoda, chbí více temných míst a dojemných scén.. ()

Tanulin

Hezké a pobavilo.Prostředí, které přitáhne ženské zvědavostí a mužské...vlastně tím též :D Sandra opravdu SMÍ hrát Miss, protože vypadá jak vypadá, do komedií se hodí a "umí".Hodnotím kladně a ráda dám repete. ()

camomilla

Ac mi Sandra neprijde prirozene komedialni jako treba Cameron Diaz, u tohohle filmu se vzdycky zasmeju (a pak si musim odsroubovat usmev :-)) ()