Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

rottik-cb

Ale jo, čekala jsem to horší :). Sandra Bullock rozesměje i dojme, celé je to sice dost předvídatelné, ale co mají ti tvůrci komedií pořád vymýšlet, že… ()

Petus

První polovina filmu je neskutečně vtipná a zábavná, i když dost předvídatelná a byla by solidním základem pro super komedii, kdyby nebylo druhé půlky, která je lehce nudná, opět hodně předvídatelná a tak nějak celá upocená. Pro mě zkrátka film, jehož potenciál byl nevyužit a který zůstal napůl cesty. ()

TommyDiamond

Slečna drsňák aneb jak z neandrtálské agentky FBI udělat finalistku miss. Sandra Bullock v jedné ze svých nejslavnějších rolí. Tento film jsem viděl asi tak třikrát a pokaždé mě pobavil. ()

Voorhees

Ze začátku by to mohla docela fajn odlehčená komedie... ale mohlo to mít i nějakej scénář na druhou stranu. Za buldoga dám 2 hvězdy ^_^ ()

Shitonit

Klasická Sándrovina, nanicovatá dektektivka pro holky, případně pro nevyřáděný metrouše, pro mě to stačilo tak tak na zaplácnutí jednoho zimního odpoledne. ()

Cortesz

Tento film je mixem ošklivého kačátka a osobního strážce s velkou dávkou absurdity. Je pravda, že sice občas něco bylo vtipné, ale mnoho toho nebylo, ale i tak jedna z lepších komedií podobného typu. Hodně tento film také zachraňují herecké výkony Sandry Bullock, ale hlavně Michael Caine, kterej to vyzdvihuje hodně vysoko a jedna hvězda patří jen a jen tomuhle herci. ()

jafuska

přijemná komedie a u někteých pasáží jsem se i zasmála, komedie nemám moc ráda,ale tohle bylo fajn, i kupodivu Sandra Bullock. ()

Mykhaluu

Na to, že jsem to viděl s dabingem na TV Prima, tak to bylo i s tím pomuchlaným chrochtáním docela v pohodě. Být to s titulky, asi docela bavím! No, hlavně Michael Caine jako "starý teplouš" a samotářský elitář!! :) Mueheheee!! :) A od paní Sandry se mi nejvíce líbilo: "Vždyť je to jen lehké pivo a za chvíli ho vybleje!" :) O čempak asi může být druhý díl?? :-O Nu nemusím vě(i)dět všechno!:) ()

Tuniak DF odpad!

Film o tom, že aj Missky majú mozog a charakter... Film o tom, že aj tajná agentka sa môže stať Miss USA... Film o tom, že popri tom sa dá vždy zachrániť svet pred zloduchmi a teroristmi... ()

PlayEasy

Střeštěná americká volovina - slušně řečeno! S naprosto strašný scénářem, byť hezkou, tak špatně hrající Bullock, Cane už je spíše loutka než herec, protože veterán a gay?, napětí minimální a navíc to smrdutě zavání feminismem a naivní konec. Jinak přeci jen jsme se docela bavili a oproti jiným uletěným americkým a tržbově úspěšnějším kravinám... divná doba. 50% ()

knihovna

Je to stejně blbý, jako soutěže miss ( v tomto jsem s feministkami za jedno). Dva body za Michaela Caina a za to, že to mohlo být blbé ještě víc. ()

MirkaP

je to sice blbost, ale určité části, a není jich málo, mě děsně baví. Michael Caine jako pan Higgins v příběhu s pokusem o detektivní zápletku. Candice Bergen a William Shatner jsou taky super. ()