Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sandra Bullocková se představuje v hlavní roli nemotorné agentky FBI, která se musí vydávat za účastnici soutěže krásy Miss Spojených států poté, co vyjde najevo, že se má jedna z adeptek na titul stát terčem atentátu. Benjamin Bratt stojí v čele speciálního tajného týmu a zároveň hraje zdráhavý objekt milostného zájmu. Manažeři soutěže Candice Bergenová a William Shatner najmou Michaela Caineho, aby z drsné agentky udělal královnu krásy. Přestože je její fyzická proměna naprosto úchvatná, stále působí poněkud neohrabaně. Když je tajemný zabiják náhle dopaden, všechno se zdá být v pořádku. Bullocková však pojme podezření, že je za tím ještě něco víc, a nečekaný zvrat v událostech nakonec vynese na světlo celou pravdu. (HBO GO)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (332)

Radyo 

všechny recenze uživatele

Na to, v jakých filmech "Sranda" Bullock hrála v poslední době, je tenhle ještě na dost slušné úrovni, i když pochopitelně se nedá říct, že by šlo o nějaké veledílo. Pozoruhodné ale je to, že i v jejích (tehdy) 36 letech byla schopna poměrně věrohodně zahrát holku, která kandiduje na Miss. Mnohé herečky v jejích letech tak mladě často nevypadají. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Sandra Bullock je snaživá holka, dokonce si to i sama produkovala. Ale ať se snaží sebevíce, svoji hereckou - neřku-li komediální - topornost nezakryje. Zábavných scén tu je pokrovnu, ale tak blbý, aby z toho člověk blil, to není. Ovšem jedna scéna stojí za zmínku - když Sandra vychází z hangáru s novou vizáží supermodelky. Teda kočka to fakt je, to se musí nechat. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Při prvním pokoukání to bylo na 80%, při druhém podání je to už "jen" velmi solidní šedesátková záležitost a možnost užít si jeden z největších přínosů moderní technologie světu. Ano, řeč je o kosmetice:) Tedy pokud se nachází ve schopných a soudných rukou...ale dost řečí o ženách, i když hlavně o nich, respektive o jedné velmi úzké skupince žen je tenhle film především. Pojďme se bavit o tom jak masivní je vtip a sarkasmus Michaela Cainea. Nebo radši ne, přišli byste o to nejlepší co je na Miss Congeniality k slyšení a vidění. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Povrchná zlátanina a ešte aj moc predvídateľná, určite som čakal viac, a len jeden skutočne podarený vtip na ktorom sa dá pousmiať, aspoň že sa ako tak dá pozerať na Sandru Bullock aj keď po hereckej stránke to bol len priemer pokiaľ pri sebe nemá silnejšiu oporu. ║Rozpočet $45miliónovTržby USA $106,807,667Tržby Celosvetovo $212,742,720()

Matty 

všechny recenze uživatele

Od akční komedie z prostředí MISSek se Sandrou Bullockovou v hlavní roli a priori nečekáte žádné zázraky. A pak jste překvapeni, že jde přes urputnost snahy o vtipnost za každou cenu a vyčpělost vtipkování na účet soutěží krásy o celkem snesitelnou zábavu s velmi příjemným obsazením. 60% Zajímavé komentáře: JohnnyD, Dannysek4U ()

Galerie (40)

Zajímavosti (15)

  • V závěru filmu při rvačce o korunku mlátí miss Rhode Island (Heather Burns) Gracie (Sandra Bullock) kyticí růží tak, že z ní zůstanou jen zelené stonky. V další scéně jsou na kytici zase červené růže. (T600)
  • Když Sheryl (Heather Burns) dokončuje vystoupení se zapálenými paličkami odchází do zákulisí s ohořelými. Poté je však vidět se zcela novými. (T600)

Reklama

Reklama