poster

Slečna Drsňák

 • USA

  Miss Congeniality

 • USA

  Miss Undercover

 • Slovensko

  Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  *****

  Viděno se značným zpožděním a dobře jsem se u toho bavil po celou dobu. Hlavně je to točeno skvěle ve stylu devadesátek, to z toho úplně vyčnívá a to se mi na tom líbilo nejvíc. Není to vyumělkované, ani ploché jako mnohé dnešní filmy. Sandru Bullock mám docela rád a zde mi přišla v obdobné roli jako v Demolition manovi i když zde měla odlišný charakter, ale ztvárnění stejné, stylové. Michael Caine v roli, která je pro něj jako šitá. Tyhle nápomocné, poradenské role mu hodně pasují, přijde mi že si je vyloženě užívá z jeho postav čiší vždy skvělá pohoda. Příběh vyloženě žánrově sestavený, uznávám že je to ujeté a hodně zjednodušené, ale na období pod které to spadá to pasuje dokonale. Takže já jsem spokojený a tentokrát jsem nějak nevnímal vady, nedostatky, tudíž nemůžu hodnotit moc jinak, když mě to tak pohltilo. 10/10(15.12.2012)

 • B!shop
  ****

  Nadprumerna komedie, hlavne diky vykonu Sandry Bullock, ktera i presto, ze uz neni nejmladsi tak porad vypada, ze by mohla delat miss. Bohuzel vysokou latku, kterou film nasadi ze zacatku si do konce filmu neudrzi. Taky de o to, ze to ruzne chrochtani, trapasy atd. se za chvily okoukaj, takze jediny co zbyde je pribeh a ten je sice docela originalni, ale precejen mohl bejt vic propracovanej. Navic tu je spousta predvidatelnejch situaci a klise. Ty 4* si film precejen zaslouzi, hlavne diky vykonu Sandry Bullock, i kdyz s odrenejma usima.(6.4.2005)

 • Anderton
  **

  Toto som nikdy nedopozeral, alebo začal pozerať v polovici alebo od štvriny do polky a tak podobne, keďže je to každý polrok v telke. Zbytočná záležitosť, klasická hollywoodská komercia pre ženy. Sa čudujem, aké množstvo užívateľov to videlo a tých šťastlivcov, čo zatiaľ nie, tak vopred varujem pred stratou času. Dokonca aj Bullocková má oveľa lepšie filmy. Druhá časť už musí byť čisté peklo.(25.8.2009)

 • Sokkk_y
  ****

  Sandra Bullock zde konečně něco zharála. Sice její výkon nebyl nějak oslňující, ale myslím si, že se nejlépe ze všech současných hereček hodila na tuto roli. Ale k filmu. Petrie spojil dvě odlišná témata thriller a komedii a výsledek je celkem více než uspokojivý. U snímku jsem se zasmál a ani moc nenudil. Prostě lepší průměrný snímek;o).(12.4.2006)

 • Berry
  ****

  Dobrá komedie, která JE sice na věčné téma proměny ošklivky v krasavici, ale i přes to je to víc než jen obyčejná (a předvidatelná) zábava. Sandru Bullock mám ráda a kromě Nebezpečné rychlosti je tohle asi můj nejoblíbenější film s ní. Benjamin Bratt hrál tak nějak normálně, ale zato Michael Caine hrál skvěle. Pár vtipů je možná trochu zkažených, ale naštěstí převažují ty opravdu vtipné! tři a půl hvězdičky...(12.4.2005)

 • - V závěru filmu při rvačce o korunku mlátí miss Rhode Island (Heather Burns) Gracie (Sandra Bullock) kyticí růží tak, že z ní zůstanou jen zelené stonky. V další scéně jsou na kytici zase červené růže. (T600)

 • - Ve scéně, kdy Eric (Benjamin Bratt) plave v bazénu a Gracie (Sandra Bullock) mu jde říct že končí, je na bazénu nápis 3 FT = 9 M, tedy 3 stopy odpovídají 9 metrům. Tři stopy je ale přibližně jen 1 metr, navíc když si Eric stoupne, má vodu na úrovni hrudníku. (T600)

 • - Chrochtavý smích, se kterým Sandra ve filmu boduje, se prý naučila na jedné vesnické zábavě. (lesumir)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace