Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (336)

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Docela zábavná komedie z prostředí světových modelek, mezi které zavítá speciální agentka. A máme tu již předem odhadnutelný děj a happy end. Je to určitě slušný film, ale mně takové věci prostě nesedí. Raději se budu dívat na zkrvaveného Bruce Willise ve Smrtonosné Pasti (ať už je sebeabsurdnější, o to však zábavnější) než na Sandru Bullock v roli drsňáské policajtky, ze které se snaží vychovat supermodelku, jak se stupidně uchichtává v každém druhém záběru. Tohle opravdu ne. Film pro masy.. a ty já nemusím. Při sledování tohohle úplné cítím, jak mi klesá IQ. 50% a to jsem ještě dobrák. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Pohodova komedia, ktora si robi srandu z klise o misskach a celej tej sutazi. Pritom ani raz nesklzne k trapnym primitivnym scenam. Cely cas to je strasne roztomile. Celemu filmu dominuje Sandra Bullock vo svojej najvtipnejsej ulohe v ktorej sa z drsnej agentky prerodi v krehku miss, ktora si praje svetovy mier. Ten jej krochkajuci smiech ma zakazdym dostane. Perfektne jej sekunduje nevrly Michael Caine ako specialista, ktory znej ma spravit krasku. Tie ich slovne vymeny su strasne zabavne. Vo vedlajsich ulohach sa nestratia ani William Shatner alebo Candice Bergen. Plne hodnotenie nedavam len kvôli tomu, ze ma nikdy nenadchla romanticka linia, pretoze Benjamina Bratta nemusim. Skoda, ze namiesto neho tu nehra niekto sympatickejsi. Ale aspon som si uzil ako ho Sandra vo finale zmlatila. Vysledkom je najvtipnejsia komedia so Sandrou, ktoru si môzem pustit kedykolvek a nechapem ako mohlo vzniknut tak trapne pokracovanie v ktorom sa vsetko strasne pokazilo. 8/10. ()

Reklama

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně stupidní prostředí! Dobře, beru. Má-li to být satira, alespoň tohle něco naznačuje. Ono to však nebude satirou ani parodií. Suverénně se to tváří jako extra zábavná podívaná, u které se nejspíš máme potrhat smíchy. To se tedy nechystá. Ale na druhou stranu je to tak přímočaré, pitomé a nevkusné, že se snad nebudeme až tak nudit. A aby to bylo až tak úchylné, aby to mohlo někoho naštvat: na to můžeme zapomenout. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Sandra Bullock je snaživá holka, dokonce si to i sama produkovala. Ale ať se snaží sebevíce, svoji hereckou - neřku-li komediální - topornost nezakryje. Zábavných scén tu je pokrovnu, ale tak blbý, aby z toho člověk blil, to není. Ovšem jedna scéna stojí za zmínku - když Sandra vychází z hangáru s novou vizáží supermodelky. Teda kočka to fakt je, to se musí nechat. ()

RomanHyde 

všechny recenze uživatele

Možná jsem příliš přísný, ale opravdu Slečna drsńák je jednoduchá sterilní zábava bez špetky originality. Najde se pár světlých momentů, ovšem ten zbytek to vše strhává dolů. Měla to být satira, mě to však místy přišlo až trapné. Film je to vyloženě americký a pro Američany, kteří jsou schopni ve větší míře strávit "pohybující se barevné obrázky". .. Evropan se již potkal s kulturou a proto potřebuje i u jednodušších komédií nějaký obsah, který by jej donutil zapřemýšlet. Bezduchá zábava nám patrně není (i podle zdejšího hodnocení) až tak blízká. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (15)

  • Sandra Bullock (Gracie Hart) má dom v texasskom Austine, kde sa filmovalo niekoľko scén. (U_S_O)
  • V trailere je scéna, ktorá sa však do finálnej verzie filmu nedostala. Otec (Edward Herrmann) sa v nej Gracie Hartovej (Sandra Bullock) spýtal, či je lesba. Ona sa zasmiala a odpovedala: "To by som si priala". (U_S_O)
  • Sandra Bullock (Gracie Hart) a Benjamin Bratt (Eric Matthews) odehráli všechny vzájemné souboje sami. Kaskadérští dubléři pouze přihlíželi. Bullock v jednu chvíli Bratta nechtěně zranila, když ho měla kopnout do lýtek. (Kamiiik)

Reklama

Reklama