Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Pri mojich vtedajších nárokoch na označenie: "toto je skvelý film" bol tento pre mňa radený medzi špičku;-) Dnes sa nad tým usmievam a beriem to triezvejšie, napriek tomu však zostal medzi mojimi obľúbenými pre svoju snahu nenásilne pobaviť diváka a potešiť aj mužskú populáciu (krásne missky). Určite som už kdesi spomínala, že si vždy užívam premeny postáv vo filme (či už výzorové alebo charakterové - ale najmä výzorové) a tu bola tá premena navyše spojená aj s fakt vtipnými situáciami ;-) Uznajme, že aj takéto, pre niekoho priemerné až podpriemerné filmy majú svoj význam, veď pri čom by sme sa vedeli najlepšie odreagovať po dlhom a náročnom dni?;-)(12.5.2013)

Pro mě vydařená komedie o agentce FBI, která je i přes svou "neženskost" nasazena do Miss America, kde má zabránit zločinu, na které je FBI upozorňováno anonymními výhrůžkami. Několik opravdu vydařených a skutečně povedených komických situací vám vynahradí i jistou naivitu snímku a chuť zvracet při tak typickém přání nově zvolené miss: "Světový mír" :-)(22.3.2003)

Ve většině ohledů stěží průměrná,vyvařená záležitost s otravnou Sandrou Bullock,ale zato s jako vždy vynikajícím a šarmantním Michaelem Cainem.A jakkoliv je většina vtipů tisíckrát viděná a neoriginální,stejně jsem se jim občas znovu zasmál.Další film,který mě jeden večer obstojně pobavil a za pár dní si na něj ani nevzpomenu.Takových je mnoho.S ostřejším,satiricky mířeným scénářem by měla Slečna Drsňák mnohem delší trvanlivost než jako politicky naprosto korektní komedie,kterých každý rok vzniká alespoň tucet a všechny jedou podle stejného mustru. 60 %(24.9.2011)

Velmi zdařilá komedie se Sandrou Bullock v hlavní roli nevzhledné agentky FBI, která projde zkrášlovací kůrou, aby byla hodnověrnou členkou týmu misek, do kterého je nasazena kvůli hrozícímu bombovému útoku. Podařilo se zde skloubit jak akci, tak i humor a výsledkem je pohodová zábavná akční komedie.(15.2.2007)

Nadprumerna komedie, hlavne diky vykonu Sandry Bullock, ktera i presto, ze uz neni nejmladsi tak porad vypada, ze by mohla delat miss. Bohuzel vysokou latku, kterou film nasadi ze zacatku si do konce filmu neudrzi. Taky de o to, ze to ruzne chrochtani, trapasy atd. se za chvily okoukaj, takze jediny co zbyde je pribeh a ten je sice docela originalni, ale precejen mohl bejt vic propracovanej. Navic tu je spousta predvidatelnejch situaci a klise. Ty 4* si film precejen zaslouzi, hlavne diky vykonu Sandry Bullock, i kdyz s odrenejma usima.(6.4.2005)

• - Když Sheryl (Heather Burns) dokončuje vystoupení se zapálenými paličkami odchází do zákulisí s ohořelými. Poté je však vidět se zcela novými. (T600)

• - Sandra Bullock má dom v texasskom Austine, kde sa filmovalo niekoľko scén. (U_S_O)

• - Do role Erica Matthewse byl zvažovám Matt Dillon. (Kamiiik)