Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Viděno se značným zpožděním a dobře jsem se u toho bavil po celou dobu. Hlavně je to točeno skvěle ve stylu devadesátek, to z toho úplně vyčnívá a to se mi na tom líbilo nejvíc. Není to vyumělkované, ani ploché jako mnohé dnešní filmy. Sandru Bullock mám docela rád a zde mi přišla v obdobné roli jako v Demolition manovi i když zde měla odlišný charakter, ale ztvárnění stejné, stylové. Michael Caine v roli, která je pro něj jako šitá. Tyhle nápomocné, poradenské role mu hodně pasují, přijde mi že si je vyloženě užívá z jeho postav čiší vždy skvělá pohoda. Příběh vyloženě žánrově sestavený, uznávám že je to ujeté a hodně zjednodušené, ale na období pod které to spadá to pasuje dokonale. Takže já jsem spokojený a tentokrát jsem nějak nevnímal vady, nedostatky, tudíž nemůžu hodnotit moc jinak, když mě to tak pohltilo. 10/10(15.12.2012)

Nadprumerna komedie, hlavne diky vykonu Sandry Bullock, ktera i presto, ze uz neni nejmladsi tak porad vypada, ze by mohla delat miss. Bohuzel vysokou latku, kterou film nasadi ze zacatku si do konce filmu neudrzi. Taky de o to, ze to ruzne chrochtani, trapasy atd. se za chvily okoukaj, takze jediny co zbyde je pribeh a ten je sice docela originalni, ale precejen mohl bejt vic propracovanej. Navic tu je spousta predvidatelnejch situaci a klise. Ty 4* si film precejen zaslouzi, hlavne diky vykonu Sandry Bullock, i kdyz s odrenejma usima.(6.4.2005)

• Anderton

Toto som nikdy nedopozeral, alebo začal pozerať v polovici alebo od štvriny do polky a tak podobne, keďže je to každý polrok v telke. Zbytočná záležitosť, klasická hollywoodská komercia pre ženy. Sa čudujem, aké množstvo užívateľov to videlo a tých šťastlivcov, čo zatiaľ nie, tak vopred varujem pred stratou času. Dokonca aj Bullocková má oveľa lepšie filmy. Druhá časť už musí byť čisté peklo.(25.8.2009)

Sandra Bullock zde konečně něco zharála. Sice její výkon nebyl nějak oslňující, ale myslím si, že se nejlépe ze všech současných hereček hodila na tuto roli. Ale k filmu. Petrie spojil dvě odlišná témata thriller a komedii a výsledek je celkem více než uspokojivý. U snímku jsem se zasmál a ani moc nenudil. Prostě lepší průměrný snímek;o).(12.4.2006)

Dobrá komedie, která JE sice na věčné téma proměny ošklivky v krasavici, ale i přes to je to víc než jen obyčejná (a předvidatelná) zábava. Sandru Bullock mám ráda a kromě Nebezpečné rychlosti je tohle asi můj nejoblíbenější film s ní. Benjamin Bratt hrál tak nějak normálně, ale zato Michael Caine hrál skvěle. Pár vtipů je možná trochu zkažených, ale naštěstí převažují ty opravdu vtipné! tři a půl hvězdičky...(12.4.2005)

• - V závěru filmu při rvačce o korunku mlátí miss Rhode Island (Heather Burns) Gracie (Sandra Bullock) kyticí růží tak, že z ní zůstanou jen zelené stonky. V další scéně jsou na kytici zase červené růže. (T600)

• - Ve scéně, kdy Eric (Benjamin Bratt) plave v bazénu a Gracie (Sandra Bullock) mu jde říct že končí, je na bazénu nápis 3 FT = 9 M, tedy 3 stopy odpovídají 9 metrům. Tři stopy je ale přibližně jen 1 metr, navíc když si Eric stoupne, má vodu na úrovni hrudníku. (T600)

• - Chrochtavý smích, se kterým Sandra ve filmu boduje, se prý naučila na jedné vesnické zábavě. (lesumir)