Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Pro mě vydařená komedie o agentce FBI, která je i přes svou "neženskost" nasazena do Miss America, kde má zabránit zločinu, na které je FBI upozorňováno anonymními výhrůžkami. Několik opravdu vydařených a skutečně povedených komických situací vám vynahradí i jistou naivitu snímku a chuť zvracet při tak typickém přání nově zvolené miss: "Světový mír" :-)(22.3.2003)

Sandra Bullock pobavila, to se jí musí nechat – ale jako celek je tento film hodně průměrnou komedií. Asi nejvíc se mi líbila proměna agentky FBI s typicky buranským chováním v sexy missku – depilace neměla chybu, stejně jako první krůčky v prostředí nových „roznožek“ pro všechny ty hokejisty, fotbalisty, milionáře…Sandře tyhle ty trhlé role viditelně svědčí, jen škoda, že když už se tady tvůrci pokusili i o akčnější pasáže – tak ty viditelně moc nefungovaly…(24.6.2018)

Při prvním pokoukání to bylo na 80%, při druhém podání je to už "jen" velmi solidní šedesátková záležitost a možnost užít si jeden z největších přínosů moderní technologie světu. Ano, řeč je o kosmetice:) Tedy pokud se nachází ve schopných a soudných rukou...ale dost řečí o ženách, i když hlavně o nich, respektive o jedné velmi úzké skupince žen je tenhle film především. Pojďme se bavit o tom jak masivní je vtip a sarkasmus Michaela Cainea. Nebo radši ne, přišli byste o to nejlepší co je na Miss Congeniality k slyšení a vidění.(13.8.2005)

• helloween93

Říkal jsem si, že to bude třeba vtipné. Nebylo. Bylo to extrémně trapné a zdlouhavé. Proti Sandře Bullock nic nemám, ale prostředí Miss mi nijak neoslovilo, stejně jako tento film. Někdo by měl spočítat, kolikrát zde padne sousloví "světový mír", byl by to zajímavý challenge. Michael Caine je ta jedna hvězda, kterou snímku uděluji.(16.9.2017)

• DocBrown

Nejak to nechapu, uz od zacatku vypada Bullock velmi dobre a zadnou promenu tam nevidim (az na chovani). Uz od zacatku je solidne nalicena, ale je otazka, zda by maskovani ala osklivka Betty kvalitu nejak zvedlo. Film je zajimavy asi jen dvojci zcela typove odlisnych hereckych legend ve vedlejsich rolich - Caina a Shatnera.(19.2.2006)