Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Caine už poněkolikáté sarkastickým mentorem, Shatner v tváři podoben Leatherfacovi a upgradované éro S - Bull vylétávající z hangáru.. Ničím vybočující komedie s prostředí volby Miss a vládních agentů vás rozhodně nedonutí hystericky mávat rukou před nosem a ústy za účelem přihnání čerstvého vzduchu zabraňujícího omdlení, ale podívat se na to dá.(13.1.2009)

• xaver

Teda zde režisér zase pěkně ujel. Vybrat Sandru Bullock, která by byť jenom jako herečka měla být adeptkou na Miss USA, tak to musel mít vlčí mlhu. Vůbec, když si teď projíždím filmografii SB, tak pro ni vůbec nedopadá lichotivě. Vlastně si kladu otázku, kde se vzala její popularita? No, někomu se prostě líbit může. Já to ale nejsem.(6.6.2012)

Dobrá komedie, která JE sice na věčné téma proměny ošklivky v krasavici, ale i přes to je to víc než jen obyčejná (a předvidatelná) zábava. Sandru Bullock mám ráda a kromě Nebezpečné rychlosti je tohle asi můj nejoblíbenější film s ní. Benjamin Bratt hrál tak nějak normálně, ale zato Michael Caine hrál skvěle. Pár vtipů je možná trochu zkažených, ale naštěstí převažují ty opravdu vtipné! tři a půl hvězdičky...(12.4.2005)

[7/10] Celkom dobrý film. Nejak extra som sa nenudil, dá sa to pozrieť aj viac krát ale po každom pozretí kvalita a záujem o film klesá, ale páči sa mi tu herecké obsadenie najmä Michael Caine a Sandra Bullock, poteší aj William Shatner, príbeh ma tiež zaujal, niektoré vtipné situácie sa tiež vydarili.(19.11.2012)

• Pohrobek

Neuvěřitelně stupidní prostředí! Dobře, beru. Má-li to být satira, alespoň tohle něco naznačuje. Ono to však nebude satirou ani parodií. Suverénně se to tváří jako extra zábavná podívaná, u které se nejspíš máme potrhat smíchy. To se tedy nechystá. Ale na druhou stranu je to tak přímočaré, pitomé a nevkusné, že se snad nebudeme až tak nudit. A aby to bylo až tak úchylné, aby to mohlo někoho naštvat: na to můžeme zapomenout.(7.4.2005)

• - V trailere je scéna, ktorá sa však do finálnej verzie filmu nedostala. Otec sa v nej Gracie Hartovej spýtal, či je lesba. Ona sa zasmiala a odpovedala: "To by som si priala". (U_S_O)

• - Ve scéně, kdy Eric (Benjamin Bratt) plave v bazénu a Gracie (Sandra Bullock) mu jde říct že končí, je na bazénu nápis 3 FT = 9 M, tedy 3 stopy odpovídají 9 metrům. Tři stopy je ale přibližně jen 1 metr, navíc když si Eric stoupne, má vodu na úrovni hrudníku. (T600)

• - Když Sheryl (Heather Burns) dokončuje vystoupení se zapálenými paličkami odchází do zákulisí s ohořelými. Poté je však vidět se zcela novými. (T600)