Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Soundtrack Ed Shearmur: 1. One In A Million - Bosson [3:30] ,2. If Everybody Looked The Same - Groove Armada [3:40] ,3. She's a Lady - Tom Jones [4:21] ,4. Anywhere USA - P.Y.T. [4:06] ,5. Dancing Queen - A Teens [3:50] ,6. Let's Get It On - Red Venom [3:26] ,7. Get Ya Party On - Baha Men [3:20] ,8. None Of Your Business - Salt 'N' Peppa [3:34] ,9. Mustang Sally - Los Lobos [4:59] ,10. Bullets - Bob Schneider [4:26] ,11. Liquored Up And Lacquered Down - Southern Culture On The Skids [2:26] 12. Miss United States - William Shatner [3:38] ,13. One In a Million - Bossom [3:33](11.5.2011)

Asi jsem blázen, ale tenhle film jsem viděla snad 20x. :-)))) A pořád mě baví. :-))) Sandra je tady výborná, krásná (krom začátku, to bych jí dala i pětikorunu, když bych ji potkala na ulici), vtipná (s alobelem na hlavě, kdy říká, že by na to chytla i HBO je fakt hodně vtipná), drsná. :-)) Krimi zápletka je tu také dobře zpracovaná (nehodnotím, jak jednoduchá je) a film působí jako celek odpočinkově.(24.5.2009)

„Co potřebuje naše velká společnost nejvíce? - Osobně si myslím, že tvrdší tresty za porušení podmínky... A… světový mír“... Velmi příjemný a velmi sympatický film. Neurazí a na odreagování je to to pravé. Navíc na drsnou a jindy zase roztomilou Sandru Bullock je pěkný pohled (scéna se sebeobranou stojí za to). Michael Caine je jako vždy třída (jeho hlášky fakt sedí). Pohodový snímek, ke kterému se klidně ráda vrátím.(25.11.2007)

[7/10] Celkom dobrý film. Nejak extra som sa nenudil, dá sa to pozrieť aj viac krát ale po každom pozretí kvalita a záujem o film klesá, ale páči sa mi tu herecké obsadenie najmä Michael Caine a Sandra Bullock, poteší aj William Shatner, príbeh ma tiež zaujal, niektoré vtipné situácie sa tiež vydarili.(19.11.2012)

Pro mě vydařená komedie o agentce FBI, která je i přes svou "neženskost" nasazena do Miss America, kde má zabránit zločinu, na které je FBI upozorňováno anonymními výhrůžkami. Několik opravdu vydařených a skutečně povedených komických situací vám vynahradí i jistou naivitu snímku a chuť zvracet při tak typickém přání nově zvolené miss: "Světový mír" :-)(22.3.2003)

• - Ve scéně, kdy Eric (Benjamin Bratt) plave v bazénu a Gracie (Sandra Bullock) mu jde říct že končí, je na bazénu nápis 3 FT = 9 M, tedy 3 stopy odpovídají 9 metrům. Tři stopy je ale přibližně jen 1 metr, navíc když si Eric stoupne, má vodu na úrovni hrudníku. (T600)

• - Sandra Bullock má dom v texasskom Austine, kde sa filmovalo niekoľko scén. (U_S_O)

• - Heather Burns (aka Miss Rhode Island) prišla na konkurz s dlhými hnedými vlasmi. Režisérovi sa páčila, ale veľmi sa podobala na Sandru Bullock. Preto ju poprosil, či by si nemohla vlasy skrátiť a nafarbiť na špinavý blond. (U_S_O)