Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

• USA Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (více)

Nejrychlejší muž na čtyřech kolech. To je Ricky Bobby (Will Ferrell) – mohutný vlasatý americký stroj na vítězství a jeden z největších jezdců série NASCAR v celé její historii. Je to sice trochu zabedněný idiot s poněkud větší dávkou odvahy, ale má všechno, co si může přát: luxusní dům, okouzlující manželku (Leslie Bibb) a tolik hamburgerů, kolik se do něj vejde. Rickyho super divoký životní styl však zasáhne nečekaná rána, když mu porážku uštědří namyšlená evropská jednička Jean Girard (Sacha Baron CohenBorat) a udělá z něj ubohou, vystrašenou trosku. Navíc si jeho ženu i úspěch přivlastní jeho stejně bláznivý "kámoš" Cal Naughton, Jr. (John C. Reilly). A tak Rickymu nezbývá než opět pořádně šlápnout na pedál, aby svou kariéru vrátil do starých kolejí, porazil Girarda a získal zpátky slávu a bohatství. Protože jak Ricky vždycky říkal: "Když nejsi první, jsi poslední!" (oficiální text distributora)

BT4U

Málokterý film jsem byl doslova nucen přetrpět až do konce, tohle byl bohužel tento případ, Sacha Baron Cohen tento film nezachrání, škoda 105 minut mého života :-( ()

rado3105 odpad!

Kto uz moze len za tuto sprostost dat 4hviezdicky, tak to fakt nechapem. A nechapem ako sa takyto film moze dost do kin. ()

BigBen87CZ

Když jsem tenhle film viděl poprvé, jediné, co mi problesklo hlavou bylo: "Myslí to vážně ?" A tak jsem se na to podíval ještě asi desetkrát (což je základní rozdíl oproti opravdu kvalitním absurditkám) než jsem došel k závěru, že tihle kucí asi jo ... škoda ... trošku zvýraznit myšlenku a mohl z toho být velmi slušnej biják ... ()

BillyBob

Asi nejslabší film s Willem Ferrellem. Vtipy nebyly moc vtipný, herci taky nic moc ( Cohen to zachraňoval ), z Reillyho se mi dělalo až zle a bylo to zbytečně dlouhé. Jinak líbily se mi závody, ty byly skvěle natočené. ()

ghostwo

Ferrell klasicky sází na trapnost a takovej divnej humor. Některé dialogy (hlavně od kolegy Duncana) znějí jakoby by je psal duševně nemocný clověk a jakoby nemají hlavu ani patu.Přišlo mi to takové nedodělané, šité horkou jehlou...Nicméně jsem se chvílema docela bavil. ()

absurdian odpad!

Myslel jsem si, že jako velký milovník závodů snad prvně v životě zvládnu film s Ferrellem v hlavní roli. Krutě jsem se mýlil. Něco tak neskutečně pitomého by nenatočil ani Troška pod vlivem. Tak jasný odpad se hned tak nenajde. ()