Magazín o filmových novinkách z domova i ze zahraničí. (Česká televize)

Šimpy

Samozřejmě, že nejlepší byly starý díly s Holým a Kohoutem (kombinace filmových scén a hlášek...Vetřelec IV: "Tak je sežereme my. ""To nezvládnem, jsou moc velký." "Já myslím nepozorovaně, po kouskách, aby si toho nevšimli."). Čtvrtníček mi ze začátku nesedl, ale pak jsem mu přišel na chuť a pochopil, že jeho humor je hodně podobný mému, tj. z něčeho si dělám srandu, ale ani to dělání si srandy vlastně neberu vážně a to celé na druhou... ()

okkac

Podle údajů (Petr Čtvrtníček a počítek 2005) to beru jako nový Kinobox a nebudu do hodnocení přídávat, kvůli starému s Holým a Kohoutem. ()

Sokkk_y

Tak Kinobox je rozhodně zajímavý týdeník zvláště pro ty diváky, kteří chodí do kina jednou za čas na nějakou extra premiéru. Samozřejmě nepřekoná éru (?) Holý & Kohout, ale přesto přináší základní události ve filmovém průmyslu. Nějaké reportáže jsou však zajímavé jako dvouhodinovka makromolekularní fyziky. Když už reportáže, tak celkem ujdou "minutky z festivalů". ()

LordSnape

Pravda je že starý Kinobox s Kohoutem byl úplně o něčem jiném. Teď tam Vachler dosadil toho vola Čtvrtníčka, který si asi neuvědomuje, že tohle není Česká Soda! Tak dobrý kačer ty kreténe!!! ()

Samuel7

Se Čtvrtníčkem tak na slabší tři, ale tu starší verzi jsem opravdu velice rád každý týden sledoval a byla naprosto dokonalá. Tady se bohužel opět ukazuje, že měnit dobře zavedený systém není většinou ku prospěchu věci. ()

Mrkvič

Díky bohu za takový pořad. Čtvrtníček je fantastický bavič, ale na staré díly s Romanem a Milošem mám hezčí vzpomínky. Vždy zábavně podané informace o nových filmech. ()

kurcatovium

Čtvrtníček se sice snaží být vtipný, ale často se mu to nedaří. Nejsem zas až takový odborník, abych nacházel chyby v podávaných informacích (jak zde mnozí píší), takže z tohoto hlediska nemohu soudit. ()

pytlik...

Hodnotím pouze Petra Čtvrtníčka, neb předchozí dva pány jsem neviděl. A ten je naprosto skvělý. Škoda, že na youtube není těch videí víc, ale i kdyby řekl jen "rybí prsty" a "děkuji, chutnalo", těch pět hvězdiček si zaslouží. ()

geklon

Román Bezchlup, Mílalala Kýkyrykí.....a pohrobek PeTRN Třičtvrníček-Nádeníček Námořníček...velmi příjemný to večerníček. Všem zúčastněným vřelý dík. ()

Compadre

Kinobox roku 2005? Čtvrtníček je sice dobrej, ale na klasiku s Romanem Holým a Milošem Kohoutem nikdy mít nebude...ani kdyby si hubu roztrh. ()

sskrblik

Výborný pořad o filmech -kdysi. Čtvrtníček určitě nebyl špatnej, ale všechno spíš komolil a překrucoval než aby hýřil originálním vtipem. Přesto všechno jsem Kinobox vždycky rád sledoval. ()