Slimák je mixem teroru, černého humoru a překvapivé lidskosti od scénáristy Jamese Gunna, jehož Úsvit mrtvých se stal hitem roku 2004. Wheelsy je obyčejné městečko plné přátelských lidiček, kteří se starají jen o své vlastní problémy. Jenže pod tímto milým povrchem se začínají dít divné věci... (oficiální text distributora)

Clark_Kent

Slither je stavěnej hlavně pro hororové skalní fajnšmejkry. Už jen samotný casting s báječným M. Rookerem/Grant Grant je opravdu krásně podanej. Hlavně ve většině případů jde o poctivou a realistickou ruční práci a nikoli o levné digitální srágory/triky, jak bývá v dnešní době nepříjemný zvykem. Nesmím zapomenout ani na vynikající svěží černý humor, kterej Slimáka posouvá, jěště o kousek dál. ()

pepino

Vtipný a oddychový b-horor. I když krve si fanoušek užije dostatek. A nejenom krve ale aj slizu, hnisu, červů a ještě dalších šíleností. Nic co by nějak z tohoto žánru vyčnívalo. Zkrátka takové to běčko pro oddych a zábavu..... ()

Mat32

Tak tady se o horror rozhodně nejedná. Žádná atmosféra, žádny strach. Krev tu sice teče a potvory se plazí, ale ve většině jsou to spíš srandičky. Chvílema se opravdu jedná o vtipnou komedii či dokonce parodii, bohužel jen epizodní. V těch horších chvílích se tato hříčka tváří až příliš vážně. Sám tvůrce se zřejmě úplně nerozhodl, jestli točí komedii a ruka mu sklouzává k velmi špatnému pseudohorou. To se hodně odráží i na hereckém výkonu Elizabeth Banks, která chvílemi vypadá, že vůbec neví co má hrát(nebo se smát). Přes všechny fórky a hlášky celek nedrží pohromadě a závěrečná dějství ho definitivně potápí pod průměr. ()

R.O.man

Ďalší z mnohých B-čkových hororov. Vcelku slušný, s jednoduchým dejom, kde slimáky zaútočia na ludí a potom sa to už vezie. ()

maty1

Jejda tak to se povedlo!!U slimáka sem se jak skvěle bavil tak i bál a některé scénky byli fakt nechutné...Opravdu mi to padlo do noty... ()

Suomi

Komedialní horor, který se řadí mezi béčkové,céčkové filmy.Některé efekty jsou dost nepovedené,ale zase je to nahrazeno humorem.Je to film na jedno podívání,podruhé to vidět,tak to by asi nešlo.Film se rozjíždí až od druhé půlky. ()

Cortesz

Nejsem fanda míchání žánru a už vůbec ne fanda mixu horor+komedie. Ovšem zde to ani nešlo jinak. Vše do sebe zapadá, od každého žánru je zde toho tolik, kolik toho má být. Docela solidní herci i dějová stránka, sice nic převratného (invazní červ se snaží ovládnout lidi a posléze snad i všechny), ale je to sranda, zároveň je zde plno nechutností a krvavých scén, klišoidních řečí a všeho co k tomu patří. Nemám důvod nedát 3*, ale nemám také proč dát více, 3* jsou tak akorát. ()

HarlanWade

Začátek jakožto komedie je naprosto geniální. Hororové orgie ke konci filmu také potěší, ale už to není ono. Nicméně slušný nápad, slušní herci a já měl chvílemi pocit, že sleduji vynikající parodii na všechna stupidní hororová béčka... 70%. ()

Solverino odpad!

strašné! nuda, nuda, nuda, nuda! film jak z 80.let minulého století, k smíchu? proboha co? ten nakaženej jelen? blbost kosmická! :( ()

zly.dvojce

Asi budu mít paranoiu ze smazávaných komentů. Slimáka jsem tu už prostě jednou hodnotil a aby taky ne, když jsem na něj čučel s Lillyilly a výborně jsme se bavili při servírování slímáčích chuťovek. Vyživování samičky ve stodole až je z ní kulička, slimáčí láska a práce s hřebenem se nezapomínaj. ()

habertek

Než jsem se na to podíval řikám si...Masožraví slimáci? Blbost!!! To musí byt sračka...pak jsem to shlídl u kamoša a bylo to celkem dobrý a dokonce i sem tam povedeně vtipný! 59% ()

Mára_egon

"Mamka" mi silně připomněla Šedou hmotu od Kinga, možná to není náhoda. Jinak velmi příjemně slizký horůrek namíchaný s komedií. ()

anyonecek

Žánr komedie a horor mi nejdou moc dohromady, ale ono to překvapivě u těch filmů funguje. Masky se jim velice podařily a hlavně spousta zajímavých a divných nápadů. Filmu něco chybělo, ale byla to prostě zábava, která rychle utekla a nic víc jsem ani neočekával. Překvapivě tam bylo i dost gore scének, které byly většinou komické. Jednou se na to podívat bohatě stačí. ()

Brano

Béčkový horor, ktorý neohromí, ale ani neurazí, ak Vás samozrejme nenapína z podobných nechutnosti. Masky boli pre mňa zaujímavé a celé to malo celkom svižné tempo. Dejovo tiež nič náročné, jednoduchý scenár, trochu ale amatérske herecké výkony. Dá sa to dopozerať. Ale ako komédia sa to brať veľmi nedalo. Toho humoru tam bolo príliš málo. ()

Pitryx

Tak já čekal béčko tak od dvanácti let. No, byl jsem docela příjemně překvapen, začátek nijak zdlouhavý, hlucho jen tuším dvakrát a krátce. Efekty dobré, až ke konci se pokazí, gore na tento film ani ne, zato slizu si divák užije. Má to spád, má to dynamiku a občas i nějaká ta hláška padne. Pro mne dobrá zábava na té lepší úrovni. *** a půl!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Whedon: Marvel chystá něco „zvráceného“

Whedon: Marvel chystá něco „zvráceného“

12.09.2012

Už nápad zfilmovat relativně málo známý komiks Guardians of the Galaxy zněl jako něco, čím studio Marvel vstupuje na velmi nejistou půdu. Superhrdinský tým z daleké budoucnosti totiž obsahuje členy… (více)

Tvůrce Slimáka chce své Saw

Tvůrce Slimáka chce své Saw

10.08.2007

Jak jinak chápat synopsi dalšího kousku Jamese Gunna, scenáristy nového Úsvitu mrtvých a tvůrce téměř kultovního béčka Slimák? The Belcoo Experiment má být extrémně násilný horor o početné skupině… (více)