Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá Yamaguchi Kumiko nastupuje na novou školu Shirokin jako učitelka. Tato škola je známá především třídou 3-D , která je nejhorší (ale zato nejpopulárnější) třídou na škole kde právě Yamaguchi dostane třídnictví. V její školské kariéře jí pomáhá nejenom nadšení pro milovanou práci, ale i fakt, že má několik let praxe v japonské mafii zvané Yakuzza. (Kater1044)

(více)

Recenze (13)

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Není to moc dlouho, co jsem viděla jiný japonský seriál ze školního prostředí Nobuta wo produce a tehdy jsem si říkala, že tak dobrému seriálu se určitě nějakou dobu žádný jiný seriál nevyrovná. Ale ono "BUM", další takový japonský skvost. Sama úplně nechápu, čím si mě Gokusen takhle získal, ale když nad tím přemýšlím, je to asi opět, jak to tak u některých asijských filmů a seriálů bývá, ta úžasná atmosféra, která mě úplně pohltí. Pak už ani nevadí, že seriál má nějaké ty mouchy - například tak první dva nebo tři díly mě hlavní postava "akční" obrýlené učitelky štvala, ale pak jsem si zvykla a její podivné chování se mi dokonce začalo zamlouvat. Ať už její poučování studentů bylo jakkoliv na první pohled klišovité, nakonec všechny ty věty, které vypustila z pusy, byly přece jen "upřímné" a ve výsledku samozřejmě zcela pravdivé. Při jejím pomáhání studentům v bojích, kdy přicházela s větou "Kdo jsem? Já jsem jejich třídní učitelka." si skutečně může člověk pomyslet "Proboha! Co je to za trapas?", ale ono to tam naprosto sedí, protože asijaté prostě mají ten talent vytvořit z něčeho takového něco, co je na jednu stranu vtipné, ale zároveň myšleno zcela vážně a upřímně. Navíc seriál má mnoho postav, které si prostě musíte zamilovat, včetně idiotského vedoucího učitele, který by nejraději všechny studenty, kteří jsou jen trochu nevyhovující, nechal vyloučit (a přece se nakonec ukáže jako správný chlap :)). Ano, ano - dostalo mě to, naprosto. Včetně písničky při závěrečných titulcích, která by se mi nejspíš normálně nelíbila, ale díky Gokusen jsem si ji prostě zamilovala. Nejspíš si ji ještě dlouho budu pouštět, aby mi znovu a znovu připomínala tu nádhernou atmosféru seriálu, ve které jsem se tak ráda ztrácela. ~(4,9)~ ()

Zoey90 

všechny recenze uživatele

Nikdy jsem nevěřila, že dokážu strávit tolik morálního ponaučení. Příběh jel hezky podle schématu a každý díl měl velmi podobnou zápletku, stejné rozuzlení a i přes to budu tenhle seriál navždy milovat. Gokusen má prostě kouzlo, které skoro každého chytne. Pokud patříte k té menšině, co zůstane už u prvního dílu s otevřenou pusou, tak nedoporučuji pokračovat, bude se to jen zhoršovat. ()

Reklama

skretik 

všechny recenze uživatele

Už dlhšie som sa na tento kúsok odhodlávala... ale od prvého momentu ma pohltil... som len na začiatku 1. epizódy, som zvedavá, ako sa to bude rozvíjať, ale zatiaľ je to fakt dobrééééééé :)... hihi, tá hudba ma zabíja... to je tak minimálne upravený Svadobný pochod, ako len môže byť... už len čakám nevestu a ženícha :D... som na 12. diely... no, vždy uvažujem, kam tie okuliare odloží, aby si ich pri ich mlátení nezničila :D... a ďalších pár "blbostí", ktoré sa ale dajú odpustiť... príjemný seriál, pri ktorom si človek oddýchne, ale rozhodne by mal na viac, pri lepšom prepracovaní... A častí nie je 12, ale 13, pričom 13. je špeciál :) ()

loveless 

všechny recenze uživatele

Yamaguchi Kumiko (věk 23, nezadaná) nastupuje na svou první učitelskou štaci na střední školu Shirokin, kde nevědí komu by hodili na krk problémovou třídu 3-D... Jenže Yamaguchi pochází z Jakuza rodiny (což se snaží přede všemi utajit), jen tak něco jí nerozhází a umí se prát. Dočkáme se spousty pravdivých, ale dost často otravných kázání (a prohlášení - já jsem jejich třídní učitelka!) a je naprosto jasné, že na konci musí svou Yankumi všichni studenti totálně milovat. Pěkné dorama ze školního prostředí s hodnými delikventy a potřeštěnou třídní učitelkou. ()

Five By Five 

všechny recenze uživatele

Jedna scénka za všetky... V triede sa strhne bitka dvoch žiakov, ostatný sa zhlúčia okolo nich a jeden z prihliadajúcich hovorí druhému - Mali by sme ich zastaviť, čo ak príde učiteľka... - on mu odpovie - Ale však ona je už dávno tu... - a ukáže smerom k bitke, kde to útle žieňa so širokým úsmevom na tvári kľačí na zemi, odklepáva jednému z bitkárov KO a popri tom ho povzbudzuje aby sa vzchopil a ďalej bojoval... ^_^ Tiež som chodil na chlapčenskú školu a naša triedna bola teda veľmi tolerantná, no na toto sme sa nechytali... Hoci dosť pochybujem, že väčšina z tých jej monológov by dokázala kohokoľvek o niečom presvedčiť (stratené v preklade?) a tá kvázi yakuza... no, poďme tomu veriť - zábava to nebola najhoršia... ^_^ Supermanovská póza á la Yankumi - rozpustiť copíky, zložiť okuliare, vystrčiť pravú ruku - "FIGHT-OH, OH!" ... ešte jej ku tomu aj dali zvučku - ja som už iba čakal kedy odletí... ^_^ ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama