Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

Fondak

Opravdu těžce nemusím Agátu. Nevím co mě přimělo se na tenhle film podívat (asi název, mám rád road movie), ale musím nezaujatě říct, že se mi líbil. Byl naivní, byl emo, některé části mi přisly jak kdyby si celý štáb dal jointa, ale pro mě ve výsledku příjemný a oddechový a Agáta mi v něm (světe div se) nevadila. A teď mě klidně označte za filmového barbara. ()

iwee23 odpad!

I´m a lucky bitch and I´ll be very rich.. wtf? Uvěřit Hanychové její roli je při jejím mediálním obrazu zcela nemožné, navíc její (ne)herectví přímo bije do očí! ()

sitmin

"Čau, vy jste jehovisti?" Tak tohle byla velká divočina. Čekal jsem úplně něco jinýho, ale nakonec se z toho vyklubala absolutní bomba a pro mě jedna z kultovních klasik českého filmového nebe. Komedie? Mmmm rozhodně ne.. Mladá Veronika putuje lokacemi a ať je, kde je, někdo jí chce zbít, znásilnit nebo ideálně obojí dohromady, na což většinou reaguje úplně ležérně a někdy i s ironickym šklebem. Když je chvíli sama, roztáhne ruce a hraje si na éro a všechno je dobrý. Její máma jí tu chce bránit vlastním tělem a miluje jí k zbláznění a tu jí zase vyhodí z bytu a nadává jí do krav. Všechny ostatní postavy ve filmu jsou totální úchylové, sráči nebo blázni, mají většinou jednu, maximálně dvě scény a pak jdeme zase dál. Agáta vše doprovází hluboce intelektuálním voiceoverem a celý vůbec nevim, co to mělo znamenat, ale bavil jsem se výborně. Škoda, že film vidělo v kinech celkem 1000 lidí přesně a dvojka teda asi nebude.. ()

Janickap odpad!

Tohle bylo neuvěřitelně špatné!! Recenzím jsem sice věřila, ale udělala jsem tu chybu, že jsem se šla přesvědčit na vlastní oči. Naštěstí tuhle chybu neudělá moc lidí. V sále jsme byli čtyři, takže tenhle skvost pravděpodobně totálně propadne, což je dobře. Bohužel to asi neodradí další autory podobných žblebtů... znáte to... lidi to nepochopili, lidi nechodí do kina apod... To si radši uříznout ruku, než znovu něco podobného. ()

LORUS

Film jsem si koupil v trafice a těšil jsem se na to až se podívám a řeknu si: ježiš to byla ale blbost!!! Byl jsem pak překvapený. Je to zvláštní film. Agáta to zahrála se ctí, musela hrát samu sebe, to jinak není možný. Film má několik kapitol s podivnými názvy, je to trochu kostrbaté. Pár scének je výborných, podle mě jsou nejlepší ti hasiči na závěr. Scéna v hospodě – divím se, že některé dialogy nebyly zcenzurovány, ale je dobře, že je svoboda. Muzikálová scéna u benzinky – tak tahle měla zůstat jen v bonusech dvd, nechápal jsem co to mělo znamenat. Myslím si, že poselství filmu je v tom, aby ukázal, jak často dostávají hezké osmnáctky z rozvrácených rodin nabídky k pohlavnímu styku, až se člověk nemůže divit, jak už jsou pak některé z toho celý život otrávené :o) ()

Marcey199 odpad!

Stačilo mi to SLYŠET (byla jsem v pokoji, kde se na to díval někdo jiný) a umírala jsem... Ach bože, koho TOHLE napadlo natočit? ()

baby1978 odpad!

Jinak hodnotit ani nemůžu. Hodnocení dávám spíš než filmu Státnímu fondu české kinematografie, za poskytnutí dotací takovému škváru. Zde se nejedná o herectví, ale o cca 90. minutovou sebeprezentaci Agáty Hanychové, která je i zadarmo drahá. Tvůrci chtěli na Agátu nalákat, ovšem zapomněli, že vysoký počet reakcí pod články o Agátě neznamená hodně fanoušků, ale hodně kritiky na její osobu, tudíž jméno Agáta Hanychová zcela jistě odradí od shlédnutí a koupě vstupenky. ()

panter666 odpad!

Hodnotit tenhle film a nezmínit se při tom o Agátě, je podle mě pěkná blbost. Vždyť ona byla hlavní hrdinka, byla v tom od začátku až do konce. Ke kritice patří i pohled na hlavního hrdinu a ona prostě hrát neumí. Navíc se ten film stáčel z 90 % kolem ní a chvílema mi to připadlo, jako jedna velká reklama na ní. Jinak film byl hloupej a o ničem. Stejně jako všechny postavy kolem Hanychové byli hloupí a o ničem. Už jen fakt, že se to prezentuje, jako komedie. O tomhle filmu prostě nejde psát pozitivně a je úplně jedno kdo by tam hrál hlavní hrdinku. Je pravda, že sem na tenhle film koukal především kuli Hanychový a ona ani neukázala kozy :) ()

ocypuc odpad!

Co to hergot je? Neskutečná blbost úplně o ničem a hodina a půl života pryč. Ale Agáta je pěkná :) ()