Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

Mulosz odpad!

Rychy sled zivotnich mouder, prislovi a klise v kazde vete mi stylem hodne pripominal Kamenak. Nekolikrat jsem u tohoto pekla zaplakal. Hanychova diky sve vizazi nebyla tim nejhorsim clankem "filmu", veskere zlo a smrduto prameni od tvurcu samotnych, Hanzliku, bez radsi skladat zeleninu do supermarketu. Z "hereckych" predstavitelu byl, je a bude nejvetsim zoufalcem Radek Kuchar z Klubu Kecup. ()

amirgal

Hvězdička za muzikálovou taneční vložku a lá rebelové se stěrkou na umývání automobilových skel za doprovodu tančících šlapek, která mne připravila o schopnost verbálního projevu. ()

Torision odpad!

Fakt ubohá rádoby moudrá road movie. Navíc Hanychová by si za ten "hereckej" výkon zasloužila kulku do hlavy. ()

corpsy

Príhody jednej vagíny, ktorá síce vyzerá ako niekto s kým by si každý chlap vyrazil ( a nielen to ), ale má bohužiaľ prejav, ako niekto, kto nemá veľké IQ. Sprevádzané trápnymi piesňami, anglicky spievajúcimi českými umelcami a hlavne atmosférou, ktorá sa tak snaží byť niečo viac, až je bezhodnotná. V tomto prípade sa mali dotočiť porno vsuvky, tým pádom, by to malo väčší umelecký zmysel. ()

zdepapepa odpad!

Rachel to v Přátelích jednou řekla hezky: "Nejsem na dně. Nejdřív je totiž dno, pak pětimetrová vrstva hnoje a pak teprve jsem já." No tak zhruba v této lokaci se nachází i Agáta Hanychová a zbytek štábu tohohle filmu, který by si radši ani neměl říkat film. Tenhle film má vlastně jen dva klady, a i ty závisí na vaší kongnitivní schopnosti - a) pohled na Agátu Hanychovou vás neirituje, ba naopak vás přitahuje a b) jste tak cyničtí, jako já, a budete si celý film dělat srandu z toporného herectví, děr v ději či všudypřítomné pseudofilozofii hrající si na tajemno. V jednu chvíli si ten film tuším dokonce dělal srandu sám ze sebe (ve špatném slova smyslu). Výsměch všem hudebním soundtrackům je pak doprovodná hudba, která se snaží líbit, ale zhruba v dobré půlce scén se k dění na obrazovce (plátně) vůbec nehodí. Závěrečná scéna pak korunuje tento vyleštěný výkal - režisér se ani neobtěžuje kvůli ní zastavit titulky. Pro mě nejhorší film co jsem kdy viděl, který se ovšem ironicky stal asi mým nejvtipně komentovaným. ()

sta odpad!

to je neuvěřitelně špatnej film.. ale Agáta překvapivě nebyla zasse až tak špatná.. na rozdíl od scénáře (byl-li) a antirežie Kryštofa Hanzlíka.. možná za pár let bude blůrej s tímto filmem předmětem kultu a každý milovník "opravdu špatných filmů" bude slintat blahem, jak strašný Crash Road je. bohužel nežijeme v budoucnosti ()

blackrain odpad!

Věnované peníze Státním fondem ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie přišly zcela na zmar. To je rovnou mohli vyhodit oknem. Přineslo by to stejný efekt. Film zabředá do bahna, kde se utopí s dalšími podobnými skvosty. Takhle se naše kinematografie rozvíjet nebude. Nebudu se rozepisovat o tom, jestli je Agáta Hanychová herečka nebo není. O ní tu totiž vůbec nejde. ()

CageDepp

S Agátou Hanychovou nemám zrovna velký zkušenosti tak jsem čekal katastrofu, kterou vypnu po 10 minutách. A po spuštění koukám, že mě to baví a baví mě i Agáta škoda, že se tam občas objevila hovadina např. tancování u benzinky to jsem tam vůbec nepobral. V česku se točej daleko větší sračky a maj lepší hodnocení než tohle. Tady má vliv asi Agáta, kterou odsuzuje snad každej. No nic možná až to uvidim podruhý tak tam třeba šoupnu i ty 3 hvězdy, protože s porovnáním s jinýma českýma filmama tak Crash Road je proti tomu velkofilm :-) ()

Skip

Teda co slovo, to vskutku perla. Jak to myslím, to je nejspíš jasné. Agáta je pěkná ženská, ale jen to na kvalitní film nestačí. V tomto filmu se teda fakt v ničem nedařilo. ()

maverick10 odpad!

No to me podrzte. Filosofujici Hanychova . . . . Co bude dal?? Rapujici Viktor Preiss, nebo snad jodlujici Kveta Fialova? Film si hraje na neco, cemu se ani nepriblizuje, naprosto zcestna moudra, ktera trousi nase hlavni hrdinka jsou asi tak out jako utopenci na rautu zaoceanske lodi. Clovek jen zasne jak tahle netalentovana Agata neumi nic, ale je vsude. Koukat se 90 minut na jeji botoxovou mimiku bylo k placi. Ta holka ma jeden vyraz pro strach, radost, rozcileni ci uzkost a to uz mi prijde smysluplnejsi koukat se na zarazenou lopatu v pisku. ()

Martin741 odpad!

Ked vidim v poslednom case, kto vsetko si berie do ruk kameru za ucelom rezirovat /Krystof Hanzlik/, mam chut spachat samovrazdu 0 % ()

honajz2 odpad!

Nevěřil jsem, že to může být až tak špatné. Tohle nic o ničem nikdy nemělo vzniknout... Tady je všechno tak strašně špatné... Kamera, střihy, ty dialogy, proboha!!! Humor? Kde, sakra? Tady nebyla jediná scéna, kde by se dalo aspoň malinko pousmát... Tohle se ani nedalo dát celé v kuse, začínal jsem přetáčet a přeskakovat ve chvíli, kdy přišla banda strašných frajerských plešounů a babka vytáhla zbraň a nastoupila s tou káčou do tramvaje. Což je zhruba sedmá minuta. Teď už vím, jak moc špatný může být český film, když se ho chopí to největší režisérské poleno, co obsadí ty nejhorší herce z celého Česka. ()

zette odpad!

Agata Hanychova je pekna zenska, tuhle sracku by ale nezachranila ani Garbo... Nechapu, jak na to mohl dat nekdo penize. ()

Doudis19 odpad!

Pokus o road movie s přesahem zoufale nevyšel. Místo toho můžeme jen užasle sledovat pitomou naninku Agátu Hanychovou, jak se vydává "hledat dobré lidi", jenže potkává kupodivu pouze samé úchyláky, kteří se jí snaží dostat pod sukni. V normálním životě by je tam Agátka s chutí pustila ,jak každá druhá na vesnických zábavách tipu Opolan, tady se ovšem agáta drží.. a i kvůli jejímu častému výskytu v bulvárních plátcích jí tuto přetvářku jen těžko uvěříte.. Zdá se, jako by skutečným záměrem bylo ukázet, jak Agátě sluší oblečky, jichž v průběhu cesty vystřídá požehnaně.. Hrůza, opravdovu je to hrůza.. 0% ()

Hafran

Přes formální strojenost, epizodovost a celkovou roztřepenost, mě nepřestne udivovat jak dlouho mi některé scény zůstali v hlavě. Navíc vynikající soundtrack to v českém rybníku vytahuje na průměr. ()

DivX

Pospal bych to spíše jako příběh o životě jedné dívky. Herecké výkony nebyly přesvědčivé ale určitě nedám "odpad" jen proto, že hlavní roli má Agáta Hanychová, jako většina uživatelů! 40% (DĚJ *** DRAMA *** VTIP * HERCI *) IMDb.com: 4,3/10 ()