Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

FilmWave

Kombinace Pátku třináctého a Hostelu říznutá špetkou britského humoru. První polovina je fajn, ale pak se vytratí humor i napětí. ()

BathoryMan

Nevydarená kombinácia hororu a komedie,v ktorej nieje ani čoho sa vlastne dokopy bát a už skoro vobec sa tam nieje ani čomu smiat.Stupidná vyvraždovačka,ktorá sa spustí až niekde od polky filmu a dovtedy dej tvorí len vzájomne podpichovanie zamestnancov jednej zahraničnej firmy,ktorá trávi výkend na chate niekde v Madarsku!Plusové body má umna tento film len za tú vydarenú hororovú chatu,lokácie a milého Andyho Nymana.A inak ked sme už u tých lokácii,tak pozorný Slovenský Patriot si určite všimne že pohorie,ktorým na začiatku filmu prechádza autobus so skupinkou sú Vysoké Tatry.A celkom dobre sa dá rozpoznat aj mesto Poprad v úvodných titulkách či vstup do Starého Smokovca s Gerlachovským štítom v pozadí!Lenže čo nám je to platné ked sme vydávaní za Madarsko? ()

stansrac

smith se prostě vyžívá v bizardních a krvavých vyvražďovačkách. na Creep by sice člověk nějaký pozitivum hledal těžko, ale než se autor dostal k Izolaci očividně prošel nějakým vývojem, určitě se je na co dívat a hlavně čemu se zasmát. o tom jestli komediální prvky výrazně dominují úmyslně můžu sice pochybovat, ale Izolace rozhodně pobaví. ()

Deratizer

Né, že by to bylo celý tak geniální na pět hvězd, ale toto je ta pravá černá hororová komedie. Ty komický scény v tragických situacích jsou geniálně natočený a zahraný. Diváka to donutí k šílenýmu smíchu, je hned od začátku vidět, že filmařskej záměr natočit černou komedii tu byl na 100%. A těch humorných scén tam není zas tak málo. Je umění, natočit to tak, aby to silnej smích opravdu vyvolalo a v tomto filmu se to povedlo na 100%. Díky tomu humoru si to rád pustím znovu a za vychytanej humor dávám 5 hvězd. Ale na druhou stranu, toto hodnocení jsem dal po premiérovém shlédnutí a při dalším shlédnutí filmu jako celku, kdy už tam není to kouzlo překvapení, už to začíná působit nudnějším dojmem a k opakovanýmu návratu k filmu diváka už pak táhne opravdu především jen ten černej humor. Takže toto hodnocení je moje nadšení z filmu po prvním zkouknutí. Scéna s useknutou nohou cpaná do autobusové chladničky se jen tak nezapomene :-))))) ()

Hapretor

Hodně dobrá horor komedie, kdy místy nevim, jestli to opravdu tvůrci myslí vážně, nebo si dělají nesmírnou prdel ze žánru. ()

HoleToFeed

takto nejak si predstavujem horror/paródiu na horror. pekne plynúcu so všetkými povinnými jazdami a parodovaním, kt. nie je prehnané/trápne, ale skutočne vtipné ()

animario

Vydařenej malej slasher s humorem černým jak noc s nabroušenou mačetou.Tohle umí britové na výbornou. Ačkoliv si některý gore scény nezadaj se "seriózníma" horrorama,je to z velký části parodie (i když se tak občas netváří),takže mě to občas nutilo smát se i na místech,kde to možná nebylo příliš vhodný. Ale co už..3,5* ()

Rathalos

Hororove komedie su pre Anglicko ako stvorene a aj to potvrdili,vyborny film,kde nechyba akcia,krv a aj stipka humoru,jazda smrti,ktora vas dostane...:-) ()

bernajk

Je to o skupince lidí, jenz spolu budou pracovat ve firme na vyrobu zbrani. Jedou na seznamovaci vikendovy vecirek kdesi do chaty v Madarsku a spolecna tymova prace je jednim z cilu tohoto vikendu. Samozrejme se neco prihodi, muze to byt napriklad zabarikadovana cesta spadlym stromem kdesi v lesich a taky treba to ze ridic autobusu nechce jet oklikou kolem lesa a tak je proste vyhodi a skupinka ruznych podivinu se musi dopravit sama do chaty. Postupne jsou ale likvidovani maskovanym zabijakem, a to nekdy i dost dobre. ()

EllinkaD

Mám ráda jak horrory, tak komedie a překvapilo mě, že se tohle všechno dalo "smíchat" do jednoho filmu :o) Líbilo se mi to - dobré hlášky - škoda, že o tomhle filmi málo lodí ví - třeba by některé "zlidověly" ... ()

Ondr@932

Hodně povedený a zároveň vtipný, slabě hororový film. Připomínalo mi to ve vážný podobě špičkový film Temné lesy. A také ve vtipné a ještě povedenější podobě luxusní film Tucker dale vs zlo! Toto bylo také hodně povedený a vtipný film. PS - nejvíce jsem se nasmál když sestoupil z nášlapné miny a takovou dobu nic a on jen stál a najednou bum :-D Kdyby byl rychlejší mohl utéct :-D 80% ()

chaturga

Čekal jsem slátaninu jako každý jiný lesní vyvražďovák, ale byl jsem mile překvapen. Film, který je spíše trochu parodií na horror, ikdyž místy velmi drastický. Super komediální vložky, hlavně Andy Nyman u bazénu. Téměř neskutečně úchvatné. Celkový dojem dobrý. Díky za tento kousek pro prima večeri! ()

ecis

Dalsia vyvrazdovacia blbost. Horor v ziadnom pripade – pozeral som bez jedineho zachvevu napatia. Keby nie zopar dobrych vtipov (Steve a jeho drogove intro), tak nedam ani tu jednu hviezdicku. Myslim si, ze pan Smith mal urobit obycajnu komediu s britskym humorom o particke kolegov na chate a vyhnut sa pokusom o krvavu “slashovinu”. ()

HonzaMag

Tak trochu jiný firemní teambuilding jehož cílem je redukce počtu pracovníků :-) Ne, to jsem trochu zjednodušil. Slušná atmosféra občas proložená nějakým tím černým humorem. Příjemné překvapení! ()

Joža

No hororem to nejde nazvat,to tedy né.Chtěl jsem dát jen dvě hvězdy,ale místama jsem se slušně bavil zvláš u scény z bazukou ta mě opravdu pobavila,tak proto tři* ()

Vicco

Zpočátku působí trochu zmatečně, když autoři chvíli navozují děsivou atmosféru, aby ji hned nato uťali suchým vtípkem. Stejně tak se snímek chvílemi schyluje k vyvražďovačkovým klišé, když tu náhle je utne nečekaným a rozhodně neklišovitým rozřešením. Nakonec to ale dohromady tak nějak funguje, a film se dá svým způsobem uchopit jako taková roztomile béčková parodie na vyvražďovací horory, které však paradoxně převyšuje logičností a chytrostí, tedy vlastnostmi, jež mi u filmů podobného typu scházely. Postavy v tomto snímku rozhodně nejsou hloupými a nelogicky se chovajícími teenagery a vrah není nadlidské nezničitelné monstrum. Sláva! ()