nmarca

Je to povrchní lidová zábava, ale upřímně: na všech svých zájezdech si to stále připomínám, jak to bylo výstižné! ()

Metalicum

Velmi se mi líbilo složení celého zájezdu, kde se potkali snad všechny rysy takové té čecháčkovské povahy. Jednotlivé charaktery jsou funkční a určitě se vám při sledování filmu vybaví nějaká životní situace, která by se dala přirovnat k nějaké filmové scéně. Místy film ztrácí na tempu, často to ale vyrovná nějaká velice humorná situace. Hlavně Karel a Karel byli báječní. dávám 70% ()

yaqwsx

Na tomto film obdivuji, v jakém pohodovém a klidném duchu plyne. A přesto se vyhýbá hluchým a zdlouhavým místům. Bohužel poklidné dění má jeden negativní efekt - nic negraduje, protě to skončí a nic. Já jako divák jsem odešel o pár sekund s delším životem (smích prodlužuje život), ale nic víc. Trochu mě hryzala otázka: "Stačí mi to?" a s časovým odstupem můžu říct "Ano, v tomto případě mi to stačí" ()

bonduelle

Náhodou perfektní komedie na které je vidět, že je hodně ze života. Kdo nikdy nezažil řidiče autobusu, pořád dokola opakujícího co se smí a co ne. Parta nesourodých lidí, kteří se najednou musí srovnat a fungovat spolu. Vtipný, lehký, příjemně plynoucí. ()

sniperjozef

Ach, ta naše povaha česká. :) I to vidím krásně v tomto díle. Všechno je velmi úsměvné a dost ze života(českého života). Ovšem něco mi v tom chybí, člověk se sice pousměje, ale k tomu upřímnému smíchu mi tam něco přeci jen chybí. I tak nejsem zklamaný a hodnotím slušnými 3* a těch 60% by si to zasloužilo...:) ()

anyonecek

Naprosto výstižné chování Čechů na dovolené. Do puntíku je tu vše vystižené. Jedna z našich lepších a vtipnějších komedií. Kvalitně jsem se pobavil. ()

arbeit

Komédia? Skôr neskutočná nuda. To už skôr chápem že sa luďom páči také slunce seno, to je aspoň tá "dedinská" zábava. Ale toto bola nuda pri mori. A aj po ceste tam a naspäť. ()

warhammer

Tak tohle jde úplně mimo mě. Když jsem to viděl poprvé, tak mě to těžce nudilo a dnes? To byl fakt blbej nápad dívat se znovu. Posledních 10let českého filmu je doslova tragédie. Najde se pár kousků, ale opravdu jen pár a z mého pohledu pouze průměrných, které dávám. Jinak vůbec nic co by stálo za řeč. ()

kubas369

Když jsou nejlepšíma postavama, dva řidiči autobusu (kteří toho času na place zas tak mnoho neztráví), to není zrovna dobrá vyzitka tohohle filmu. ()

lusa

Vždy keď idú v tv Účastníci, nastáva bitka o ovládač, pretože ja sa v tomto filme skrátka nostalgicky vidím! Milé, vtipné, nedám na to dopustiť :) 4* ()

PAVLIS

Zasmál jsem se asi jenom třikrát nebo čtyřikrát a to nepočítám konec, kde bychom se asi měli dojmout a zalitovat, že se už musíme rozloučit s dovolenou a všemi těmi úžasnými postavičkami a příběhy. Problém je, že žádný zajímavý příběh a téměř žádná zajímavá postava se tu za celou dobu neobjeví. Jen pár bakalářských epizod. Pouze Oskar Petr trochu vytahuje zájezd nahoru. Jeho příjemný hudební podkres dává filmu větší poetiku, než reálně obsahuje. ()

Kacer

Skvělý výkon Evy Holubové táhne jednu z dějových linek. Roztomilá je i dvojice Štěpánková-Fiálová. Jinak celkem zívací dílo. ()

Tominni

Ale jo, Jiří Vejdělek se námětu od Michala Viewegha zhostil se ctí. Sledujeme tak různé příběhy cestujících autobusem na dovolenou k moři. Mix cestujících je opravdu velký. Navíc má i svoje malé perličky, viz vracení podšálků....... ()

Gamekeeper77

Komedie, kterou vidím v televizi zhruba dvakrát do roka, se mi zatím ještě neokoukala a pořád mě dokáže pobavit. Ale až předposledně jsem si všiml, že rodinka, co si vyvařuje na pokoji na plynový bombě si i popíjí z kelímků v hnědých podšálcích :-). 75%. ()

Nathaniell

Tak Viewegh myslí na ptáky natřený tygří mastí. Že on je to křesťan. :-D :-D Jinak chvilkama vtipný, s velkým nosem Polívkovy dcery, málo prostorem Pavla Lišky a jednou přehnaně vidláckou rodinou - jasně že homofobní a všehofobní. Klady? Kozy Kristýny Leichtový a Jitky Kocurový, několik povedených pasáží a vcelku dobrej konec. 3* ()