Matt Dillon a Kate Hudson si užívají líbánky, když u dveří zazvoní Owen Wilson. Měli byste to srdce nechat na ulici kamaráda, který právě přišel o práci i střechu nad hlavou a který slibuje, že je to jen na pár dní? Architekt Carl Peterson chystá svatbu s učitelkou Molly Thompsonovou, dcerou svého nadřízeného. Jako svědka si pozve svého nejlepšího přítele Randyho Dupreeho. Po líbánkách se Carl vrátí do práce, kde ho Bob Thompson očekává s nabídkou. Líbí se mu jeho architektonický návrh na bytový komplex a jmenuje ho hlavním projektantem. Carl se večer setká s přáteli v baru, kde objeví Dupreeho, který tam přespává. Randy se mu svěří, že dostal v práci vyhazov, přišel o byt a hledá si místo. Carl ho pozve na pár dní k sobě. Molly se to sice moc nelíbí, ale nakonec souhlasí... Dupree se v jejich domě zabydlí a místo hledání práce trénuje s dětmi ze sousedství baseball. Brzy se začne chovat u Petersonových jako doma, ruší Carlovo a Mollyino soukromí a působí v domě samé problémy, které vyvrcholí požárem obývacího pokoje. Carl poté Dupreeho vyhodí. Když pak s Molly jede večer na drink, spatří ho sedět v dešti na lavičce. Tentokrát ho vezme zpátky domů Molly, protože je jí Randyho líto. Carl mu řekne, že teď to bude jiné, že musí pomáhat a přizpůsobit se jejich životu. Dupree souhlasí. Uklidí po požáru celý obývák, připravuje snídaně. Zhlédne se také v cyklistovi Lance Armstrongovi a začne trénovat na kole... Bob Thompson mezitím Carlův projekt zcela změní, aby na něm vydělal. Carl je v šoku. Protože Thompson miluje svou dceru, navrhne mu, že by si Molly mohla nechat své původní příjmení. Také ho překvapí, že Carl chce mít v budoucnu s Molly děti, a chce, aby si dal udělat vasektomii. Carl cítí, že ho Mollyin otec nenávidí, žije proto ve stresu, přestane o sebe pečovat a vrací se domů čím dál později. Molly tak tráví čas s Dupreem a postěžuje si mu. Ten jí chce pomoct Carla znovu získat. Jednoho dne ale Molly Carlovi všechno vyčte, pohádají se – a Carl začne svou ženu podezřívat, že má něco s Dupreem... (TV Prima)

Rosana

Tolik jsem se zase nenasmála, nic moc zásadního se tam nestalo a asi si ani nebudu pamatovat, ze jsem ten film viděla ()

Ridick

dost slabe, hlavne tym kastingom (hudson sa tam nehodi a dillonovi viac sedia vaznejsie roly). v celom filme boli mozno 2-3 usmevne sceny, ale nic viac vam tento film neponukne. ()

golfoxovox1

Už jen kvůli nápaditosti, kterou scénáristé komedií musí mít (ono to je fakt těžké podle mě), aby vytvořily zajímavé a originální postavy, si myslím, že si film zaslouží lepší hodnocení. Komedie to je z těch místy vtipná, místy trapná, ale postavy jsou vesměs sympatické a myšlenka (ne)vzájemného (ne)spolužití je zde vykreslena pěkně... :-) ()

kaylin

Owen Wilson je asi nejsvětlejší stránka tohoto filmu, a to jsem si myslel, že zrovna on budete ten otravný. Matt Dillon je mnohem horší, a to je film, kde hraje Kate Hudson a Seth Rogen, který zde má přece jen malou roli. Nebavil jsem se, nesmál jsem se a skoro mě mrzelo, že tu hraje i Michael Douglas. On si ale nijak neuškodil. ()

Damiel

Taková úplně obyčejná hollywoodská slátanina, která má své lepší, ale i slabší chvíle. nemůže to skončit jinak, než tušíte od chvíle, kdy poznáte hlavní hráče této partie. Jednou se to dá vidět, možná za rok podruhé, ale kult se z toho určitě nestane. ()

YURAyura odpad!

0/10 Takto ma vypadat KOMEDIE? Jestli aspon trochu rozumim tomu slovu, tak to ma byt neco komickeho a toho je v tomto filmu jako poctivych politiku, coz uz tak komicke neni... Owen s Dillonem je v klidu, ale ten scenar je tak ubohy a dlooooooooooooouhy, ze by z toho jeden dostal jezky. Ale no asi dvakrat jsem se zasmal, ale rozhodne ne u toho, kterak chudak manzel musel vyhodit sbirku sveho VHS porna. ()

Aleee89

Nic extra. Nic ohromujícího. Nikdo z herců není vyloženě špatný nebo mi nesympatický, ale taky mě zase na druhou stranu moc neberou. Prostě nepatří k mým oblíbeným... Příběh a tak všechno? No byla to celkem nuda. Upřímně jsem doufala, že to bude lepší film. Ale nestalo se tak. Opravdu nudný film, pár vtipných scén to nezachrání. Prostě další "komedie". Další v řadě a taky další, na kterou snadno zapomenete. Škoda. ()

Tygrys

Owen Wilson v jedné z dalších rolí které k němu perfektně sedí, tentokrát pouze průměrný Matt Dillon, velmi sexy Kate Hudson a nijak zvlášť na sebe upozorňující Michael Douglas. Správná pohodovka, která mi ryche utekla a zpříjemnila pondělní večer. Tak nějak to prostě sedlo. ()

Lennnnna

Nemastné-neslané a především ani trochu zábavné, což je u komedie tak trochu problém. Owen se snaží a svým typickým šarmem zachraňuje, co se dá, ale sám to utáhnout nedokáže. Navíc si nejsem jistá, jestli jeho postavu mám mít vlastně ráda, či ne, protože je to z poloviny roztomilý rošťák a z druhé poloviny tak trochu blb. Špatný scénář, mizerné vtipy, jen typicky charismatický Wilson a vedle Dillona (což je takový herec-neherec) až nemístně krásná Hudsonová mně osobně ke spokojenosti tedy nestačí. ()

Hennes

Klasická průměrná komedie. Děj jasně předvídatelný a nic mimořádně vyjímečného se po celou dobu nestane. Herecké obsazení je záchranou filmu, neboť s neznámými protagonisty, by to bylo asi úplně na prd. ()

Martin741

Sympaticka americka komedia, u ktorej sa da dobre odreagovat. Owen Wilson /Armageddon/ je sympatak, a rezia na urovni, film dobre odsypa. 60 % ()

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (více)