Puls

Pulz hrôzy

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

• Dannysek4U

ALe jo, tech par filtru udela slusny ponuro, stejne tech par roztetelenejch duchu. Nebylo ale ty japonsky atmosfery prece jen uz dost? Dobre, ve vyslednym uctovani prinasi Puls trochu jiny finale, ale jinak je to porad to samy. Zlo se siri pres nejruznejsi media a site a nikdo ho nedokaze zastavit - to uz jsme prece videli. Stejne jako vsechno v tomhle hororu - a ze je to pallmall jako svin. 40% je az dost.(10.9.2007)

Docela zábavný horor, který vám sice nejspíš bezesné (v lepším případě) noci nepřinese, ale na těch 80 minut pobavit dokáže určitě. Ambiciózní snímek (nechybí padající letadlo anebo totálně zdevastované město- čistá apokalypsa), kterej dolů strhává ten fakt, že je to celé vlastně taková blbinka bez hlavy a paty (přesto, jak už jsme si řekli, zábavná ;-). Kristen Bell v hlavní roli je pak už jen taková přidaná hodnota, stejně tak hororový harcovník Wes Craven, tentokráte na scenáristické židli. Pevné 3*.(13.4.2014)

• Han22

Hned od začátku jak jsem zahlídl modrý filtr a táááákhle strašidelného ducha v knihovně jsem si říkal, že tohle nebude pro mě. A taky ne - roztřesení japonští duchové, celý svět ponořený do modré (a to po celý film), zoufalé lekačky, nesympatické postavy, nulové tempo. Málem jsem u toho usnul - o půl druhé odpoledne!! Jen to finále je fajn, ale k zbytku filmu se naprosto nehodí.(24.12.2009)

Tenhle horor musel napadnout někoho, kdo už má dost virtuální reality, mobilních telefonů a zkrátka všeho, co k životu potřebuje signál. Zkrátka a dobře s chatováním máte utrum, vládu nastoupí duchové a jediné, co vám (snad) pomůže, je červená lepicí páska. Ale teď trochu vážně, co byste dělali, kdyby se na vaší univerzitě naráz zvýšil počet sebevražd a vám by z počítače vyskakovali duchové? Beru zpět, tohle se vážně brát nedá, ale.. horor mi příjemně utekl, proběhlo pár lekaček a celkově to aspirovalo na čtvrtou hvězdu, kdyby se to v závěru trochu nepokazilo tou apokalypsou.(14.4.2014)

Velmi milé a velké překvapení.Původně jsem tedy ani nevěděl,že jde o další z remaku původních asiatů(čímž je jasné,že jsem original neviděl),ale americké Pulse mě naprosto uneslo.Především jeho vizuální stránka je totálně nabušená a moc mě bavila.Dějově je to ´též pěkná nálož,od začátku se film rozjede a nekompromisně si to žene až do překvapivého finále.Navíc sympatičtí mladí herci(a především pak nádherná sexy Kristen Bell) také potěší.Sice je zde znát hned na první pohled jistá finanční tíseň autorů,ale jak jsem se již zmiňoval,ona vizuální stránka je řádně temná a podbarvená a já si jí moc užíval a právě ona u mě vyzdvyhuje tento film do vyšších tříd.Puls je zkrátka napínavou a působivou podívanou,která sice na zadek asi nikoho neposadí,ale určitě ani nezklame.TÉMĚŘ 4* :)!(19.3.2009)

• - Hlavnú rolu mala hrať pôvodne Kirsten Dunst. (ladko)

• - V traileri sú zábery z japonského originálu Kairo - konkrétne scéna padajúceho lietadla, ktorá bola nakoniec pre film prerobená. (ladko)