poster

Puls

 • USA

  Pulse

 • Slovensko

  Pulz hrôzy

 • Belgie

  Pulse

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hennesy
  **

  Japonci majú "Kairo", tak si Amíci povedali, že si urobia vlastnú verziu. S peknými hercami (ktorí sa svojou vizážou vôbec nehodia do duchárskeho príbehu), bez tiesnivej atmosféry s očividnými a nie veľmi desivými zábermi duchov a oklieštené, skrátené tak aby sa všetko vošlo do 90 minút. Výsledok nestojí za veľa a síce som originál ešte stále nedopozeral, aj tá pol hodina čo som videl je niekoľkonásobne lepšia ako celý tento film:) Slabučké a úplne neškodné...(9.8.2009)

 • Dannysek4U
  **

  ALe jo, tech par filtru udela slusny ponuro, stejne tech par roztetelenejch duchu. Nebylo ale ty japonsky atmosfery prece jen uz dost? Dobre, ve vyslednym uctovani prinasi Puls trochu jiny finale, ale jinak je to porad to samy. Zlo se siri pres nejruznejsi media a site a nikdo ho nedokaze zastavit - to uz jsme prece videli. Stejne jako vsechno v tomhle hororu - a ze je to pallmall jako svin. 40% je az dost.(10.9.2007)

 • ladko
  **

  Kristen Bell fandím od Veronicy Mars dosť, ale toto asi nie je cesta, ktorou by sa mala vybrať(uvidíme, ako sa jej bude dariť vo Forgetting Sarah Marshall-podľa všetkého lepšie...). Tento horor je naozaj dosť čudný, nezľakol som sa ani raz a záver je o ničom-skratkovitý a skôr úsmevný a autori určite nechceli, aby vyznel ako vyznel. Ale tak vďaka predstaviteľke hlavnej hrdinky sa to dalo pretrpieť bez ujmy na zdraví.(10.6.2008)

 • Lucasion
  *

  Co říct k pulsu? No upřímně se mi to nelíbilo. Ani tak dobře nechápu, jak se to může někomu tak moc líbit. Pár hereckých jmen nezachrání hloupý scénář a ještě hloupější příběh. U filmu se nikdo snad ani nelekne. Správné lekací scény zde chybí. A chybí toho i mnohem víc. Film je natočen na takovém šedivém obrazu, který má dodat hutnou atmosféru a to je tak jediné, co se mi líbilo. Bohužel dostává nálepku špatný film. ( 18 procent )(28.5.2011)

 • lestyna
  **

  No,koukla jsem se na to,ale podruhé už to opravdu vidět nemusím ! Jediné co možná stálo zato,byl celý ten nápad s technologii.Bohužel, jinak to byla pěkná blbost s přímo hrůzostrašnými slogany,které by normální člověk nikdy nevypustil z úst.Také zahrnutí celého světa do problému s duchy mi připadalo jako kravina s ohledem na to, že film byl krátký a tudíž jste pak na konci jen jakoby mimochodem zjistili,že s duchy se nepotýkají jen hlavní hrdinové.Dvě hvězdičky za to,že jsem při tom neusnula a za nějaké ty osamocené chvilky ,kdy jsem byla dokonce i vystrašená.(28.10.2012)

 • - V traileri sú zábery z japonského originálu Kairo - konkrétne scéna padajúceho lietadla, ktorá bola nakoniec pre film prerobená. (ladko)

 • - Hlavnú rolu mala hrať pôvodne Kirsten Dunst. (ladko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace