Puls

Pulz hrôzy

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

• manonfire

Tak komorní horor se vyvinul v pomalu až apokalyptické drama. Bohužel jen v konečných náznacích. Příchody duchů nebyly z nejhorších( ani nejlepších), a stejně na tom byly i záběry trápících se "suicidentů". Celé to ale bylo takové ušláplé. Film se bál jít rozpočtově i příběhem do výzvy popisu globálního přebírání žezla záhrobím. Raději nudil obvyklým schématem napadání skupiny kamarádů stejně vyděšených stejně děsivými duchy, v jejich stejně ponurých pokojích ponořených do stejných stínů.Kvalitou je na rozmezí dvou a tří hvězd. 40%(15.8.2010)

• lestyna

No,koukla jsem se na to,ale podruhé už to opravdu vidět nemusím ! Jediné co možná stálo zato,byl celý ten nápad s technologii.Bohužel, jinak to byla pěkná blbost s přímo hrůzostrašnými slogany,které by normální člověk nikdy nevypustil z úst.Také zahrnutí celého světa do problému s duchy mi připadalo jako kravina s ohledem na to, že film byl krátký a tudíž jste pak na konci jen jakoby mimochodem zjistili,že s duchy se nepotýkají jen hlavní hrdinové.Dvě hvězdičky za to,že jsem při tom neusnula a za nějaké ty osamocené chvilky ,kdy jsem byla dokonce i vystrašená.(28.10.2012)

Původní Kairo jsem zatím neviděl, tak jsem si musel vystačit s tímto remakem. Inu čekal jsem něco lepšího příběh je pro mě poměrně originální, ale po cca. 1 hodině se dostaví dost velká nuda u který jsem měl co dělat abych neusnul. Herci i když nehrály nějak moc dobře tak jim to vynahradila sympatičnost. Co se lekaček týče tak asi takhle: Obal DVD: "Nejděsivější film roku", nevím kdo tohle mohl napsat, ze začátku jsem se sice bál že se budu lekat jako u remaku Nenávist, a proto jsem se pořádně připravil, ale už po pár minutách jsem zjistil že lekání je to poslední co budu, film opravdu nemá ani jednu lekačku. Ale zato má aspoň malou atmosféru. Film se moc doporučit nedá, pro člověka co má nějaký ty horory nakoukány to bude nuda, takže jedině možná pro nějakého člověka co hororů moc neviděl.(19.4.2010)

Puls byl dalším zářezem do mého vkusu. Po očekávanem Silent Hillu a nečekaných Zrcadlech přišla další filmová bomba, která se mě rozprskla v mozku do všech koutků a utkvěla tam doteď. Duchové jsou vynalézaví a tak se k vám dostanou v jakékoliv formě a jakoukoliv formou. Kristen Bell si v hlavní roli nevedla špatně a konečně jsme ji mohli spatřit také jinde než ve Veronice Mars. Uvidíme jak si povedou další dvě pokračování :-D(20.8.2009)

• Gilmour93

Lidstvo a Veronicu Mars s tunou make-upu na tváří hodlají zamordovat bubáci skrze elektronická zařízení, což se z počátku přes modré filtry jak z patologie tváří zajímavě a snad i atmosféricky, nicméně směrem k apokalyptickému vyústění začne být Puls ve své napínavosti stále více nitkovitý, neboť zjevení 125. ducha z (asijské) kopírky je už méně děsuplné, než cesta do sklepa pro zavařeninu..(17.11.2010)

• - V traileri sú zábery z japonského originálu Kairo - konkrétne scéna padajúceho lietadla, ktorá bola nakoniec pre film prerobená. (ladko)

• - Hlavnú rolu mala hrať pôvodne Kirsten Dunst. (ladko)