Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

CrazyLom

slušná, lehce vyhulená komedie, určitě solidní nadprůměr, která pojednává o pravděpodobně nejlepším stylu života a práci, která je víc než koníčkem:-) ()

Luk Skywalker

Klidně to mohlo být více o hrách, ale vzhledem k originálnímu názvu to filmu nelze vyčíst. Je to lehce nadprůměrné komedie, kdy dojde i na nějakou romantiku (naštěstí ne moc), skvělou párty a starou nymfomanku ve formě. ()

Olík

Taková z pozarohu vykukující „Apatowka“, které k opravdové „Apatowce“ chybí udělat ještě několik posledních krůčků. Jasný je to tam, onanovaní nad figurkou Lary Croft, odpanění od bábinky co kouřila Chaplina, kung-fu opice, hulení, chlastání, fekality, nekorektnost, ale……Možná, že Allen Covert je spíše přicmrdávač než tahoun, možná Linda Cardellini mohla ještě zkrátit délku sukně, možná se chtělo u některých pasáží místo bizarnosti zaměřit na pointu……ale jinak dobrý :D ()

Raziel_cz

Nehorázná úchylárna. Smát se budete, ale musíte počítat s tím, že o videohry tady zase tolik nejde – aspoň ne ty skutečné, na které je tu jenom pár odkazů. Spíš jde o výplach ve stylu Zohana, Zoolandera a podobných ptákovin, který nedává moc smysl, ale zase je tam hodně drsnéhu humoru. A hodně debilního humoru. Na večer s přáteli oukej volba. ()

salamandrr

Film pro úzkou skupinu lidí, do který já přesně spadám, jak by řekl homer simpsn: "Tam bylo všechno videohry, opice, karate, opice co dělá karate a hraje videohry..... a taky nějaký necudnosti". Prostě další super B tentokrát z prostředí testerů games ()

dokktor

z hlubin kategorie odpadu tento snímek vyzdvihují pouze ty místa scénáře, která se snaží načrtnout osobnost průměrného huliče a neulítavají k žádnému prvoplánovému chichotání. jinak bohužel film nemůže nabídnout nic, než bezduchou vyhulenou konzervaci. ()

ZackSawyer

Postupně se to klubalo až se vyklubalo, z blbosti skvělej úlet!!! Výbornej dabing, dobře sesbíraní herci, psychárna :-D Chvílemi sem se skvěle bavil a řezal! ()

beckham-

Komedie s dosti hraničním humorem, spíše až úchylným, nenudí, neuškodí. Nečekejte, že se uválíte smíchy, ale pár vtípků zde bylo. ()

Plechpetr

Film o videohrách? Super. Je v tom takřka všechno možné. Příjemně to utíká, nezaznamenal sem žádnou nudnou pasáž. Je to takový film na volný večer. Ničím zvláštním neohromí a přece se liší od ostatních filmů. 4* ()

Dr0m odpad!

Tvůrci této komedie nejspíš o skutečný herní průmysl ani nezavadili, protože z absůrdně naivního pojetí, které nám předkládají, člověku vstávají vlasy hrůzou. Je to vyloženě urážka herních testerů a vývojářu obecně. Spojení "vyhulené" zábavy, nesmyslných dialogů, scének a nechutností si nezaslouží nic jiného než odpad. ()

boni

Původně to byl "One Night Wonder" spojený s větší konzumací lihovin, aby se to následně pro nás stalo naprostým kultem, ze kterého jsem schopen odcitovat většinu hlášek. Láska, totální láska. A taky úlet. Chápu, že na tohle většina lidí není připravena, ale vězte, že přicházíte o hodně. Nick Swardson rulez!!! ()

art

V podstate "pytchovina", ale pokud ji neberete vazne, docela pobavi. Hlavne J.P. je fakt kolik na entou:) ()