Letopisy Narnie - Lev, čarodějnice a skříň

• Velká Británie The Lion, the Witch & the Wardrobe

Jednoho zcela obyčejného dne vstoupí čtveřice dětí - Peter, Susan, Edmund a Lucy - přes starou skříň do čarovné země Narnie. Čekají je tu úžasná dobrodružství, při nichž objeví fauny, přátelské bobry, obry i létající koně. O jejich přítomnosti se však dozví Bílá čarodějnice a jejich životy jsou v ohrožení. Je tu však ještě lev Aslan, který jim přispěchá na pomoc!
Podle slavné předlohy C. S. Lewise! (oficiální text distributora)

agamazx

Bol tam potencial. Pribeh a atmosfera sa im vydarili, zaciatok bol dokonca celkom decentny, no nesympaticki herci, absolutne ubohe az komicke vizualne efekty, uprimne preferujem filmovy remake. ()

vlcekmirek

Televizní zpracování nezapře britskou tvorbu. Nevím, nějak od dětství jsem neměl britské televizní seriály pro děti moc v oblibě. Vadilo mi, že se v hlavních rolích prezentovaly v celku nesympatická a poměrně ošklivá dítka. Masky bobrů a vlků by si zasloužily lepší zpracování, ale je to z 88. roku, tak nemůžeme čekat zázraky. Televizní triky a produkce taková holt byla. Ale nicméně k Narnii jsem se po létech vrátil a docela rád se na ni kouknul. Není to žádná superbomba, ale koukat se na to dá. ()