Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Laca1313

Zajímavý brutálně nechutný a krvavý horror. Má i dost vtipných scén. I představování postav mě pobavilo. Postavy mi přišli symatické (hlavně ty dívčí :) ). Akorát mi chybělo, že jsem se nic nedozvěděl o příšerách,co jsou zač,odkud pocházejí apod. Ale jinak pro mě pohodový horror na volnou chvíli. ()

Ondr@932

Nechutná kravina s neobvykle divným úvodním začátkem, kde přestavují lidi kteří zde budou hrát. Jestli si myslel režisér, že je to stylové tak vůbec. 40% ()

gazogazo

Vlastně je to opravdu hrozná nuda . Ironická parodie je těžkej žánr a tenhle sebevědomý horror se snaží, ale fejlí . ()

Petulka88

Neskutečná ptákovina. Nutno ale dodat, že je to taky neskutečná zábava. Na logiku se tady nehraje, ta se v Krvavé hostině stává sprostým slovem. Čeká tady na Vás neuvěřitelné množství těch největších šíleností. Dojde na znásilnění losí hlavy, na kastraci příšery pomocí dveří, na stupidní dialogy (,,Co ty svině venku dělají?" ,,Ty vole, vony šoustaj!"), zrůdy zvrací na lidi, ženská část obsazení nosí jen to nejupnutější oblečení a samozřejmě se tu prolívá krev po litrech, vnitřnosti pokrývají podlahu a hlavy létají vzduchem. Ano, film má pár hluchých míst, která nudí a hlavně v úvodu se při každé akčnější scéně rušivě roztřepe kamera, což ještě zhorší adrenalinový střih. Jinak je ale tohle opravdu zábavná jízda, ovšem jen pro silné nátury. ()

vikino1

Jak málo stačí k mé velké radosti. Film, ve kterým se neřeší, kde se vzali, kolik jich je, co jsou vlastně zač, neřeší se barva kůže, náboženské vyznání, LGBT, autistické děcka a zaběhlí domácí mazlíčci. Prostě banda dementů, pár hezkých koček, zbraně, příšery a jeden bar sloužící jako poslední záchrana. Stopáž tak akorát.  Já se bavil. To je skoro za 5. ()

Hellknight12

Prvý film je z tejto trilógie najlepší aj keď je celý film slabý odvar lepších podobných filmov. Máme tu priemerné herecké výkony, príbeh je síce fajn ale tiež žiaden zázrak. Celkom dobre to funguje ako priemerná hororová komédia. Film môžem odporučiť ale iba na jedno pozretie. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

kebo

Nemozem si pomoct, ale uz dlhsiu dobu som nevidel nieco tak nudne a hrozne. Mal to byt horo, ale bat som sa nebal, skor som sa bavil na tom ako to je cele strasne. ()

Lilien

blbý herci, zavretý v jednom bare, trápne dialógy, dávka mierne úchylného humoru či príšera ktorú človek zazrie na sekundu. Proste hororové béčko ako vyšité. Nič nového ani originálneho na napriek tomu pozeratelné a s trochu vyšším rozpočtom by sa s toho dala urobiť i celkom kvalitná záležitosť. ()

beso74

Horor búrajúci zaužívané postupy, kto prežije nie je vôbec jasné, zmilovanie si u tvorcov nevybavili ani deti a iné slabšie stvorenia. Postavy sú až neskutočne dementné, hlášky tomu primerané a scény neuveriteľne nechutné. A vďaka tomu je možné zažiť veci o ktorých sa asi fanúšikom žánru predtým možno ani nesnívalo, akt párenia u príšer, kastráciu príšeraka, neštandardné využitie ľudských pozostatkov a hlavne dokonalé plány na prežitie s malými maličkými trhlinkami, ktoré celý boj o prežitie premieňajú na boj s vlastnou hlúposťou a nešikovnosťou... ()

markyzgero

laciný horror, nebo parodie na laciné horrory? jestliže v hlavní roli vystupují růžové tepláčky, proslovy jak od kennedyho a jednoduché gore efekty, bude to nejspíš ten druhý případ. a jak zpívá lábus-červi se rozlezou...tentokrát v oční bulvě ... ()

LukeSharp

Tak přesně takhle se dá vyjádřit pojem totální masakr.Hektolitry krve,urvané končetiny,vyrvané oči a hromada dalších brutalit.Jenže tady to v záplavě parádních hlášek a situací sedí perfektně.Duchařské horory se strašícíma malýma holčičkama už začínají lézt krkem a tak se začínají znovu objevovat na oko vypadající ''béčkoviny'',které své strašící sestřičky překonávájí ve všech směrech.Slither mě potěšil,Feast mě nadchnul a doufám,že podobné kousky se budou objevovat častěji.Ne zase ale moc často,to už by začal točit každý kretén a kvalita by šla do hajzlu(jak se velmi často stává). ()

R.O.man

Čo to preboha bolo? Horor ťažko! Snad jedine komediálny horor, a aj to nejaké absurdné D-čko. Herci - čistý amatéri. Dej bol len o tom, ako nejaké monštrá napádajú ludí v jednom podniku ďaleko od civilizácie. Ale jednu hviezdičku si ten brak zaslúži. Za tie absurdity, ktorým som sa nasmial, ako napr. trtkajúce mláďa monštra na vypchatej jelenej hlave, pricvaknutý penis tej obludy vo dverách (skôr by tam človek čakal hlavu alebo ruku), alebo tie hlášky typu "a teraz sa sem nedostanú" alebo "teraz sme im to nandali" ale divák už vedel že práve opak je pravdou. A keď k tomu prirátam tie priblblé komentáre k jednotlivým postavám.... ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007