V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

sochoking

Na začiatku hned bombastický nášup a do toho Miki Rurka, indiánsky nájomný vrah! Mickey je charakterom postáv priamo nasiaknutý. Srší to z jeho očí ( a to môže mať nasadené i tmavé okuliare) . A vôbec nie zlá muzika. Lúbivé tony podfarbujúce a vychytávajúce ' good ekšn' . " I shoot people. Sometime 4 money, sometime 4 nothing. " Armand Degas ( Mickey Rourke) . " Chce to pořádnou odvahu postavit se člověku jako je on. " No a potom to začne. Za parťáka si nájde neskutočne ukecaného čuráka ( Joseph Gordon-Levitt) , dej sa začne ťahať kadejakými stupídnymi obkľukami prepletený nezmyselnými dialogmi a ešte hlúpejšími zápletkami, až zabudnete, kto koho naháňa a vlastne prečo. Bál som sa dať ' odpad! ' , bo mi bolo ľúto Mikiho. ()

^Rain^

Velmi prijemne prekvapeni. Naprosto nechapu, proc byl film tak oddalovan (snad od roku 2006) a proc nesel az na vyjimky, co se daji spocitat na prstech, vubec do kin. Film si urcite zaslouzil sirsi release a urcite by se vedle te hromady odpadu, co vychazi, neztratil. Mickey Rourke je jako zasadovy zabijak skvely a predevsim diky nemu jsem se pristihl, ze vlastne "drzim palce" zaporne strane. ()

Eldrick

Tuctový thriller načrtnutý podle béčkového scénáře. Staženo kvůli Mickey Rourkovi. Jeho chladnokrevný ledově klidný zabiják je na tomhle průměru nejzajímavější. Joseph Gordon-Levitt hrozně přehrával, ale zase mě párkrát rozesmál. Jinak nic, co by stálo za pozornost. Vůbec se nedivim, že to studio uložilo k ledu. Mickey tohle natočil ještě před Wrestlerem. Je to znát, když si sundá sako, jak je vyžranej. Johnyho Knoxvillea jsem vůbec nezaregistroval, buď jsem slepej, nebo jeho scénu vystřihli stejně jako šukačku Mickeyho s Rosario. ()

gumolit

Dosť slabý scenár a herecké výkony sú tiež tak na zažmúrenie jedného oka aj ked Mickey je dobrý škoda že vatšinou mlči celý film a sem tam ked niečo povie tak to ma pripadať ako múdra hláška!Dej je ale jedoduchý proste videli ma a idem za nimi nechávam za sebou mrtvoly a nakoniec aj tak zle skončím to tu už bolo!A miešať do príbehu teda thrilleru vzťahy manželské to mi akosi nesedelo raz najomný zabijak niekoho odbachne a hned na to sa rieši problém v manželstve ehmm to tu nepasuje teda!A najviac ma pobavil Thomas Jane v tom obchode čo si šiel po pivo detail síce,ale vidno že je asi alkáč lebo to pivo držal stále až do auta nedbiac na to že po nom strieľa maniacky zabiják!:-)to ma pobavilo teda!Nič dávam bodku za Rourka a bodku aj za toho jeho parťáka oseph Gordon-Levitta.ktorý mi sice liezol na nervy celý film,ale mal niečo do seba a určite časom sa ako herec uplatní!! ()

bourec

Zase jeden nedotaženej,a jen rutinně natočenej film.Už důvod,proč ty dva honěj manžele Colsonovi,je povrchní a ani se nechce věřit ,že by tohle,kvůli tomu absolvovali.Navíc je to spíchlý horkou jehlou,myslim že to ani nikoho moc nebavilo hrát,kromě Gordon-Levitta,ten je opravdu ďábelskej.Jinak průměrnejch 50%. ()

• Všechny scény zahrnující postavu zkorumpovaného policisty Ferrise Brittona (Johnny Knoxville) byly vystřiženy z finální verze filmu, protože se při testovacím promítání lidem nelíbila jeho postava. (CliffLee)
  • Do role Waynea Colsona (Thomas Jane) byl původně zvažován Bruce Willis, a to poté, co roku 1989 získal na film práva. (Ajka1)