K dalšímu dramatu z distibuce HBO jsem přistupoval s mírným skepticismem. Je totiž neuvěřitelné, jak každý jejich projekt má takřka jedinečnou úroveň. Warm Springs nenabízí na první pohled nijak záživný námět, takže jsem se mírně obával konečného výsledku. Z klidným svědomím mohu konstatovat, že se opět jedná o velice kvalitní film s hlubokým psychologickým podtextem a, jak není žádným překvapením, kvalitními hereckými výkony. Avšak mé obavy ohledně atraktivity celého příběhu se začaly postupně naplňovat a i když celé dílo zodpovědně mapuje několik let té méně známé a pro jeho osobu temnější části života slavného prezidenta, po hodince si budete přát závěrečné titulky.(18.2.2006)

Atraktivita tohoto filmu je zdá se podmíněna faktem, nakolik se zajímáte o americkou politiku. Pokud si podobně jako já potrpíte na životní osudy amerických prezidentů a pokud studujete (nebo chcete studovat) na univerzitě jako já politologii, Warm Springs vás s velkou pravděpodobností nadchne. Podobně inspirativní dílko, které by mě v dvou hodinách přesvědčilo, že skutečně nic není nemožné a že jsem si obor na vysoké škole vybrala správně, se jen tak nevidí. Že je tenhle film nezáživný? Ani náhodou. Přála jsem si závěrečné titulky? Ani vteřinu, naopak mě zarazilo, že to končí tak rychle. Franklin Delano Roosevelt byl zkrátka i přes své temnější stránky velmi inspirativní osobností. A už jen kvůli jeho nezlomné víře (a ztvárnění Kennetha Branagha) stojí za to tenhle film vidět. "Nikdy jsi mě nelitoval, Tome. Za to ti děkuju."(25.6.2010)

Velmi příjemně natočené od začátku až do konce. Kenneth Branagh předvádí úžasný výkon, ostatně, jak už jsme u něj zvyklí. Příjemně mě překvapila i přítomnost Felicie Day. Celkově vzato, moc pěkně natočené, skvěle zahrané a příjemný dojem z filmu ve mně zůstal ještě hodně dlouho a vůbec by mi nevadilo podívat se na něj znovu. Velmi lidské, děkuji tvůrcům za to..(9.9.2016)

To, že se HBO ujalo příběhu Franklina D. Roosevelta je určitě hodně záslužné. Kvalitou se tomuto filmu totiž rozhodně nedá nic vytknout. A na to, že se jedná o televizní film, tak vlastně ani příběhově na tom není vůbec zle. Tvůrci totiž dali stranou politiku a vytvořili příběh, kterak Franklin k čisté duši přišel. Po shlédnutí tohoto filmu a ocenění výborného výkonu Kennetha Branagha, který se v průběhu celého filmu hodně slušně vyvíjí, tak mám skoro podobný názor na tohoto prezidenta, jako rodilý Američan, který ho zažil. Ona teda otázka, kdo dneska ještě dokáže říct, že ho zažil, ale kdyby ho zažil, tak bych mu potvrdil, že právě Franklin za to stál. Naučil se totiž lidskosti...to kdejakej státník nedokáže.(21.11.2015)

Film, který je víc o zmoudření jednoho člověka, než o čemkoliv jiném. Osobně mi přišlo, že Rooseveltovi jeho nemoc, jakkoliv bych jí nikomu nepřála, prospěla, protože pádem na samé dno a pobytem v léčebně Warm Springs, se z nadřazeného kandidáta na politický post stal člověk, který rozumí potřebám lidí. Jeho boj s obrnou a boj za Warm Springs, jeho nakažlivé nadšení, které dodávalo sílu i ostatním, z něj udělalo jednoho z nejlepších prezidentů v dějinách Ameriky. A kdyby kvůli ničemu jimému, tak kvůli Kennethu Brannaghovi stojí tenhle film za podívání.(19.7.2006)