Skupina turistov sa rozhodne stráviť noc strašidelnou plavbou po bažinách New Orleans. Legenda hovorí, že tam straší duch Victora Crowleyho. Victor Crowley sa narodil zdeformovaný, deti sa mu posmievali a preto bol neustále zavretý v dome. Jeho otec sa vraj raz pomiatol a rozťal mu tvár sekerou, čím ho zabil. Po tom, čo loď uviazne, sú výletníci donútení vyjsť na breh a už čoskoro zistia, že to možno nie je iba legenda, ale že sa to naozaj stalo. A možno nie úplne tak, ako im to povedal sprievodca. Je však jasné, že nie všetci sa dožijú rána. (pivo)

Jansuper

Upřímně tam byl tolik klišé, ten film byl fakt plný samýho klišé, někdy to bylo prostě skoro až otravné to časté klišé, jinak byla fakt dobrá úvodní scéna, příběh to má docela dobrý a vraždy fakt moc dobré, vzhled Viktora je pěkný, ale ta zapletka je taková pitomá se mi zdá, naši hrdinové se chovali někdy nelogicky, pár dobrých lekaček tu bylo, ale než dopluly k Victoryho domu to bylo upřímně trochu otřesné ()

Vena69

Obecně lze tvrdit, že průměrný horor začíná velice dobře - je napínavý, děsivý, má dobré vizuální efekty nebo alespoň dobré masky a kostýmy, má poutavý a občas i velice originální příběh a postavy jsou dobře vymyšlené a jako skuteční lidé jsou složité a komplikované. Ke konci se ale něco stane, příběh se rozvine, tajemství odhalí a scénář vyžaduje, aby hrdina vyhrál - film se tedy zjednoduší, zloduch oslabí a konec filmu tak bývá mnohem horší, než sliboval úvod. Tak přesně tohle tady nečekejte. Temhle film jde naprosto opačným směrem - začíná velice slabě - postavy jsou jednotvárné, pořád se ukazují kozy (To.není špatně, ale je to tady dost laciné, bezdůvodné.) padají špatné vtipy, hraje zbytečně hlasitá levná hudba.... pak se ale něco stane.... Film najednou začne nabírat na obrátkách, začne se zabíjet (gore je naprosto senzační), postavy získávají další rozměr, herci začínají hrát o 200 % lépe, vtipy jsou najednou až k popukání.... Jsem velice příjemně překvapen. Stačí už jen dodat, že Victor Crowley je velice dobře namaskován, najde se tu i pár dobrých lekaček a postavy přemýšlejí až nezvykle logicky. I přesto že se jedná o horor odehrávající se v noci, je film velice dobře nasvícen, divák si nemusí domýšlet děj. Děj se sice odehrává jen na jednom místě, ale zajímavé postavy a slušné herecké výkony zajistí, že se nebudete nudit ani na chvíli. 7/10. ()

Pattrick

Tak to byla hodně slušná jízda, taková malá chuťovka.. Bavil jsem se hláškami od blondýnky, bavil jsem se skvělými smrti a bavil jsem se hlavně koncem .. Absolutně drsná jízda od začátku do konce a hlavně dobré chování postav, konečně přemýšleli. Zajímavej film ()

BOIKOT

moc prima horor o nepřemožitelném hajzlovi co mám v hlavě místo mozku pár schnilých sraček! Toto dílko je opravdu geniální a to v tom že i přestože je to 1 000 000 ohrané téma, stále to baví, jak svým vtipem tak i velice brutáními HARD-CORE vraždami které stojí za to vydět. Konec ukázel že není nad Happyend opravdu veselé smekám a těším se na 2 díl !!!! ()

Cabotin

Když na to nejsou prachy, tak se to rádo schovává pod podtextem „komedie“, aby to nevypadalo tak úplně pitomě. Je legrační, když někdo spadne se stromu mimo záběr a řve „Au, moje koule!“? Přitom je to docela šikovně natočeno a nesichrovat se to zbytečným machrováním o komedii, bylo by to docela koukatelné. V okamžiku, kdy si to vezme jako alibi komedii, je to převelice blbé. Kdyby se to tvářilo jako opravdový horror, je to blbé rovněž, leč snesitelněji (a ono by se to tak rádo seriózně tvářilo). Na druhou stranu, několik zapomenutelných herců si vydělalo pár babek a měsíc nemusí roznášet pivo v barech. Což je pozitivní. ()

RADX1

Nálepka "Horor / Komedie" sedí dobře. Victor Crowley dobře skóroval/porcoval. :-) Dokonce ani nevadilo mnoho nedopracovaných scénaristických detailů (např. kam se poděla pistole). Snad jen to ustřihnutí na konci bylo hodně násilné - chvíli jsem si myslel že se cuknul přehrávač skrze poškozené DVD. Přitom by stačilo přidat jeden oddalující záběr na ty bažiny. Také jsem čekal, že ti nejblbější na svou blbost doplatí (pornoherečky), škoda že se tak nestalo. :( I tak výborná zábava. Nutno podotknout, že hodnocení hodně záleží na nátuře. Například mne baví i některé velmi důležitě se tvářící horory, kde se mnohdy nasměju stejně jako v tomto dílku. :o) ()

Tobacco

Pár lekaček . Celkem vtipné, hlavně hádky mezi pornoherečkami. Fajn neokoukané smrti. Celkem škoda že záporák byl spíše vtipný než strašidelný a pokaždé když ho měli šanci dorazit tak je nenapadlo nic jiného než utéct. ()

gustaw

No tak dobrý zase , ted abych sosnul i zbytek abych se dověděl jetli tu kreatutu konečně někdo oddělá a velice doufám že nemá bráchu popřípadě vzdálenýho bratrance. Jinak těm lidem jsem přál smrt hned od začátku.Proč tam tak nelogicky pobíhali? to mi teda hlava nebere! aspoň že tam byli vidět ty kozyčiska ()

goodridge

Ten zábavný podtón tam samozrejme, že bol. Ale až príliš veľa nelogickostí, herecké výkony proste otras. Viem, že sa to od začiatku nemyslelo vážne ale predsa. ()

DyingAngel

Svojský hororový kúsok spomedzi slasherov, ktorý určite poteší a zaujme. Temný príbeh, ktorý sa šíri okolo až rozprávkovo tajuplnej bytosti Victora Crowleyho, zapôsobí na partiu turistov, ktorá sa rozhodne navštíviť miesto, kde straší jeho duch. Divákovi môže byť od začiatku jasné, že to nedopadne dobre. Začína sa boj o prežitie s hektolitrami preliatej krvi a s istou dávkou humoru navyše, ktorý odľahčuje napätie. A toho Crowleyho nie a nie zabiť... Divák by tento film nemal brať príliš vážne. Je to taký druh hororovej rozprávky pre dospelých. ()

Aceboris

WAW , tak toto som už dávno nevidel. Vyvraždovačka až do konca, skvele spracované a efektné. Začiatok veľmi dobrý, potom trošku nuda, ale len zhrube 15 min túlania sa po meste a vykecávania, hľadania niečoho čo bude lepšie strávený čas ako chlastanie, potom plavba po močarisku. Miestami som si pripadal, že pozerám komédiu, inokedy masaker motorovou pílou. Pri pozeraní sa prichytíte pri tom, že niekedy sa musíte uškŕňať nad tuposťou hlavných hrdinou. Možností na zabitie toho čo ich likviduje je v tomto filme ak som správne rátal celkovo tri, ale ako je v takýchto filmoch samozrejmosťou, nikoho nenapadne dotyčného doraziť, tak aby sa už v živote nenadýchol. Veď načo keď je ešte v skupinke dobrovolníkov na smrť viacero adeptov. Fakt je ten, že už dlho som sa pri horore netešíl na dvojku, čo v tomto prípade bude. Som zvedavý na pokračovanie. Vrelo odporúčam pre fanúšikov hororu, pre slabšie povahy nič moc, ale to by nebol horor. U mňa krásnych 80% ()

matko2351

Prislo mi to hrozne lacne a o herecekych vykonoch ani nehovorim. Ale na druhej strane ta krv a tie casti tela, ktore lietali sem a tam. Pre mna 3* ()

pendrek200

Vzpomínám si, že na tento kousek jsem narazil čirou náhodou, a když došlo k prvním dvoum zabitím, tak jsem zíral s otevřenou pusou. Poté jsem si to stopnul a několikrát přetočil, abych se ujistil, zda vidím dobře. Ty gore scény byly BRILANTNÍ! Zejména ty, kde se poprvé vynoří z husté vegetace Victor se sekerou v ruce a šíleným výrazem ve tváři a seká do nebohého strejdy s pochroumanou nohou do té doby, než ho nerozděli ve dví. A co teprve roztržení čelistí jedné dámy v přechodu. No zkrátka ty gore scény byly opravdu něco. Záporák vypadá opravdu nechutně a jde z něj respekt, což je naprosto v pořádku. Můžete se těšit i na dva páry ucházejících se ňader, tak že je opravdu na co se dívat! ()

TylerD.

Ta komedie měla být na prvním místě a thriler bych vynechal úplně. No a horor vlastně taky, takže jen komediální vyvražďovačka. Zasmál jsem se ovšem asi jednou. Tady skutečně nechápu hodnocení 58 %. ()