Skupina turistov sa rozhodne stráviť noc strašidelnou plavbou po bažinách New Orleans. Legenda hovorí, že tam straší duch Victora Crowleyho. Victor Crowley sa narodil zdeformovaný, deti sa mu posmievali a preto bol neustále zavretý v dome. Jeho otec sa vraj raz pomiatol a rozťal mu tvár sekerou, čím ho zabil. Po tom, čo loď uviazne, sú výletníci donútení vyjsť na breh a už čoskoro zistia, že to možno nie je iba legenda, ale že sa to naozaj stalo. A možno nie úplne tak, ako im to povedal sprievodca. Je však jasné, že nie všetci sa dožijú rána. (pivo)

molcan2

Hlavne obsadenie je celkom dobré, a Joleigh Fioravanti obzvlášť, je nádherná a vždy zábavne ju sledovať. Užil som si tento film, ale skôr ako komédiu, než horor, aspoň do tej doby než príde strašný koniec, kde sú všetci zabitý a otvoria sa dvere pre zdanlivo zmluvne zaviazane pokračovanie. ()

Aurus

Velmi dobrá vyvražďovačka. Herci jsou velmi dobrý a simpatičtí, hudba v tomto hororu je velmi povedená a příběh stojí za to. V tomto hororu zemře přes 10 lidí což je docela dost na slasher horor. Film by si zasloužil 65% ne 58%. Zamě velmi dobrý horor ale dvojka je ještě lepší. Film má o demě 7/10. ()

mala_kea

Adam Green ukázal, jak propojit komedii s "krásně" krvavým hororem, ve kterém končně není hlavní hrdina, který rozluští zápletku a navíc zabije vraha, který se vražděním opravdu baví. Krvavé scény jsou opravdu povedené a dobře udělané, ale pořád tomu chybělo takovéto koření. ()

Hapretor

Spíše trapné, než vtipné. Spíše debilní, než zábavné. Spíše otravně zahrané, než dobře a důvěryhodně. Jako horor nemožné. Jako komedie spíše nudící. Znám lepší, kde mám důvod se smát. Toto jen z nouze - pro večerní únavu a pak spinkat. ()

Rockerman

Je to vlastně taková variace Pachu krve, která je oděná do humorného hávu. A právě humor mě bavil o něco víc, než ty hororové scény. Hlavně obě pornoherečky měly velmi pěkné hlášky. Vcelku jsem spokojen, brutální je to dost, ale že by mě to nějak moc děsilo, to opravdu ne. ()

Rathalos

Tak ja si myslim,ze cela tato seria za nieco stala,vsetky tri epizody mali nieco do seba,nesetri sa tu krvou a brutalitou,obcas to na chvilu vyzera smiesne,ale pri pohlade na toho vrazdiaceho maniaka vas smiech prejde,velmi je odporny,co je samozrejme plus,takze pre mna urcite vsetky tri casti za 4 hviezdicky...:-) ()

Raziel_cz

Malá hororová komedie od fanouška pro fanoušky. Jasně, je to Greenův první opravdový film (jeho slova, ne moje), neměl na to moc peněz a před dvanácti lety holt díky nástupu digitálu vypadalo všechno jak video z narozeninové oslavy, ale scénář je zručně vystavěný, vtipy fungují, mordy jsou zábavně přepálené, postavy sympatické a kamera dynamická. Já se bavil výborně. ()

panvasik

Tohle, jsem upřímně nečekal. 4ekal jsem klasickou bez ducha přítomnou šaškárnu, ale byl jsem mile překvapen, jsem velkým fanouškem, ale i nefanouškem slasherů a tohle jsem si fakt užil, rovnou se pustím do dalších. Bylo to i překvapivě vtipné, protože, jestli horor není parodie a bere se jako komedie, tak to většinou nevrhá dobré světlo, takže za mě humor hodně na pohodu. Vraždy byly krvavé a dost brutální a jedná se o další začátek zdařilé hororové série, jenom doufám, že tomu tak zůstane i při pokračování. Lahodných 7/10 ()

Raaavenek

Hodně brutální jednoduchá vyvražďovačka, nic víc, nic míň... O hvězdičku navíc dávám proto, že jde o nejlepší film tohoto typu za posledních moc let :) ()

Cruchot

V rámci žánru nadprůměrná záležitost. Přímý tah na bránu, našlapaný a rychle kvapící děj, výborně rozehrané postavy, brutální nadsázka, až primitivní humor, kterému však nelze odolat. Je to sice v podstatě hrozná volovina, ale pod 7/10 nemůžu jít. ()

foundation

No jo. V poslednej dobe sa akosi moc často stretávam s takzvanými ,,poctami žánru,,. Hatchet je žiaľ prešpikovaný stupiditou každého druhu skrz naskrz tak silno že v niektorých momentoch sa stáva takmer neznesiteľný aj keď by som sa na to pozeral rovno z lietadla. Ani vtipné ( teda až na pár momentov kde som sa vážne trochu usmial, skôr to bolo ale nad prvoplánovou debilitou postáv), ani napínavé, ( za cely film ani náznak atmosféry ) ani brutálne ( jedna podarená scéna ). No a ten sklenník kde sa film odohrával, a celá jeho flóra pôsobili tak neuveriteľne umelo že mi z toho slzily oči. Môže si hovoriť kto chce čo chce, celá pocta žánru mi je v tomto prípade úplne ukradnutá. U mňa je to v 90 tich percentách iba hlúpa výhovorka ako zamaskovať vlastnú neschopnosť. ()

kersten

Ale celkom slušná "krvilačka". Niektoré zábery síce boli očividne amatérske, ale dalo sa to tomuto filmu odpustiť. Škoda Roberta Englunda, takto ho zniesť zo sveta ešte v prvých 5 minútach. Tak to sa už neodpúšťa. ()

Vabr

Hodnocení mých oblíbenců a potenciálně dobrej námět mě nalákal, ale hned od první sekundy vám film do očí vypálí typický dvoutisícovkový horory se spoustou koz, chlastu a drog, takže moje naděje šly ihned k nule😕. Brácha se teda přestal dívat, ale já pokračoval. Všechno prostě levný, jen mě teda překvapila přítomnost Joela Murrayho, protože do takovýhle sračky se mi on v žádným případě nehodil na rozdíl od Joela Davida Moorea. Pak ale dostávám překvapivě (sice totálně hloupej, ale) totálně krvavej a gore masakr, kterej mě teda nějakým způsobem udržel až ke konci. Megálně hloupý chování (chodit naproti vrahovi...) a bezmozkovitý dialogy (Marybeth ha ha, to jsou dvě jména...) a rozhodnutí/nehody (zahození baterky, telefonu...) tu ani rozebírat nebudu, protože dvoutisícovkovej horor. Co na Hatechetovi jako jediný pochválím je teda vážně slušnej, krvavej a brutální gore za dlouhou dobu, minulost Hatcheta a konečnou scénu na lodi. Bylo sice jasné, že Hatchet bude jako Jason nebo Michael Myers - nesmrtelnej, ale stejně mě to překvapilo (pomocná ruka) a bylo to i celkem trochu strhující, ale docela mě naštvalo to utnutí. Každopádně to je jinak úplná sra*ka. Vyhodnocení: Radši si projeďte na Youtubu kill count, než to celý sledovat ()

bakeero

Tenhle film se vůbec nebere vážně a jestliže nehledáte další Texaský masakr nebo nějaké ty Hory, co mají oči, budete se zatraceně dobře bavit. Ideální stopáž a tempo. Navíc pokud máte silnější žaludek, dozajista si užijete i nekompromisní ukončování životů, které mi kamerou, která neuhýbá před nějakou tou kapkou krve ;-), připomnělo 30 dní dlouhou noc. Komediální pocta žánru jak má být! ()

ecis

Pustit si tento film bol moj obrovsky omyl. Horor? Ani zdaleka - skor obrovksa nuda. Je to somarina. Film kategorie typu Z. ()

Petulka88

Béčko jako řemen, se vším co k němu patří. Vnitřnosti lítají na všechny strany, prolívají se tady hektolitry krve, za každým rohem vykukuje nějaká ta kozička a humor je tady černější než svědomí leckterého politika. K tomu si připočtěte gumové monstrum jak od Tromy, účast takových ikon žánru jako Kane Hodder nebo Robert Englund... Jenom je lepší tento film brát jako černočernou komedii než jako plnokrevný horor. Nevím jestli je to nejlepší slasher za posledních 20 let, jak hlásá trailer, ale zábavná jízda je to určitě. ()

Alexandre

Pořádně nadupaný a zábavný krvák. Spíše se u něj u zasmějete, protože strach nenažene, napětí dvakrát nevyvolá, ale když už dojde na řádění běsnícího vraha, který byl považován za mrtvého, tak to stojí za to. Krev stříká na všechny strany, takže nějaké suché vraždy nehrozí - v tomhe směru je to opravdu luxus. Atmosféra v průběhu děje nedrhne, začátek diváka navnadí a potom si už jen vychutnává noční plavbu bažinou, která se průvodci vymkne z rukou. Nesmí se to brát moc vážně, je to svým způsobem tak trochu kravina, ale já jsem si ji jednoduše užil. ()