Skupina turistov sa rozhodne stráviť noc strašidelnou plavbou po bažinách New Orleans. Legenda hovorí, že tam straší duch Victora Crowleyho. Victor Crowley sa narodil zdeformovaný, deti sa mu posmievali a preto bol neustále zavretý v dome. Jeho otec sa vraj raz pomiatol a rozťal mu tvár sekerou, čím ho zabil. Po tom, čo loď uviazne, sú výletníci donútení vyjsť na breh a už čoskoro zistia, že to možno nie je iba legenda, ale že sa to naozaj stalo. A možno nie úplne tak, ako im to povedal sprievodca. Je však jasné, že nie všetci sa dožijú rána. (pivo)

Psycho.R

Filmu obrovsky prospívá humor, nebýt jeho, jde o klasické slasherové béčko. Takhle je to lehce uvědomělé a násilí záměrně přehnané, takže jde lehce poznat, že tvůrci nechtěli natočit žádný milník v hororu. ()

beso74

Žiadne veľdielo to nie je, ale má to spád, tempo a hlavne neustále požmurkáva na diváka, ale noo, neber to všetko príliš vážne , je to len hra, ktorá má vlastné pravidlá, ktorým sa podarilo totálne sa vyslobodiť zo spútavajúcich okov logiky. Aj preto som sa(takmer)nepozastavil nad tým, že keď má niekto doraziť monštrum, radšej odhodí zbraň a újde... Pripomína to čisto bradatú anekdotu, v ktorej v blázinci prenasleduje pacient doktora so sekerou v ruke a keď ho dobehne, podá mu ju do ruky a povie:" Tu máš, teraz chytaš ty..." ()

Knor

Jo jo jo, tak přesně tohle to čas od času chce. Super znetvořenej zabiják co párá a trhá lidi v jeho teroteriu, hlubokej temnej les v noci a parta lidí, který pořád něco hláškujou,jsou mordovaný jeden za druhým a navíc je to prostě a jednoduše legrace. Tenhle dost krvavej horor se sám nebere moc vážně a jde tu o dokonalou kombinaci komedie a brutálního krváku. Udělalo mi to radost, protože tenhle film jakoby vzdával poctu béčkovým slaherům 80' let a je natočen i v tom duchu. Tohle mi perfektně sedlo a každýmu kdo vyhledává jen hororovej odpočinek mi to určitě potvrdí. ()

G04T

Nejsem člověk, kterého odradí hodnocení, takže jsem se rozhodl na film kouknout. Už podle názvu jsem ještě před koukáním usuzoval, že to nebude úplná hitparáda, ale dostal jsem 80ti minutovou porci zábavy, která byla sice až příliš veleklišoidní, ale i tak pobavila. Gore scény nemají chybu a po celou dobu si Hatchet drží dobrou atmosféru. Jasně, jsou tu samozřejmě nedokonalosti, jak to už bývá u každého filmu, třeba už zmíněné klišé. Herecké výkony nebyly vůbec k zahození a i střihač Christopher Roth si zaslouží pochvalu. Usoudil jsem, že tohle je film, u kterého prostě vůbec nemusíte přemýšlet, můžete si v pohodě večer sednout a koukat na partu hovad, který to v bažině nebudou mít vůbec lehký. ()

Shanen29

Skvěle natočený a velmi zábavný slasher i po 10 letech,kdy jsem hrábl do své videotéky a omylem vytáhl tento filmík . ()

GameboyNES

Velice povedená sekanice, jak vyšitá z 80" let. Hromada krve, gore, vtípků a koziček. Příšera je velmi dobře udělaná, jako Morlok :) Tonda a Robík v cameo rolích potěšili. ()

Luki.V

Na stejné úrovni jako Wrong Turn 2. Odlehčené, zábavné, over the top brutální a občas postraší. A stejně jako u Wrong Turnu 2 pokud Vám nevadí horory co se neberou moc vážně tak si klidně hvězdičku přidejte. ()

intro

Podle mě to byla pěkná blbost. Jediný čemu sem u Hatchet fandil bylo, aby Victor Crowleyh pořádně zmasakroval všechny ty připitomnělí amíky s jejich trapnými hláškami. ()

petrik11

Tak toto je nepodarok ako vyšitý. Hlúpy dej, hlúpe jednanie všetkých postáv. To nebolo ani vtipné ani hrôzostrašné. Len hlúpe. ()

Dinsberg

Dost průměrný slasher, který je jen kopií Pátku třináctého. Za velký klad ale považuju herecký výkon Kanea Hoddera v roli pana Crowley seniora. Až mě mrzí, že ten člověk je jen kaskadér. ()

Pitryx

Gore podle mého gusta. Proti mám jen nesympatického hlavního hrdinu a to ne jen řečmi, a také trošku zdlouhavou slabší pasáž asi ve čtvrtině filmu. Holky něco ukázaly, maska byla velmi dobrá a drobné lapsusy se při těchto filmech neřeší. ()

tremors

Hatchet je výborná hororová komedie, ve které se komediální a hororové prvky skvěle doplňují. Námět je už hrozně ohraný - parta lidí se dostane na opuštěné místo, kde je postupně jednoho po druhém začne vraždit Victor Crowley, což je zdegenerovaný dement :D - ale v případě Hatchet mi to nevadilo, protože jsem se výborně bavil. Některé hlášky mě dokonce pobavily. A atmosféra se v určitých částech také vydařila. Párkrát jsem se i lekl, což se mi moc často nestává.. Takže všem hororovým fanouškům doporučuji. ()

Facerr

Dobrá komedie a dobrej horor jde málokdy dohromady, aniž by jedno nepotlačilo a tím i nezmrvilo to druhý (nebo i první:). Tohle je jedna z těch světlejších vyjímek. Kdybych měl říct, jestli u týhle podívaný převažovaly úsměvy, nebo úleky, vyhrálo by pravděpodobně to první. Krom luxusně blbý blondýny a fůry nevykonstruovanejch, situačních fórků, bylo asi největším jokem to, co mě u jinejch hororů tolik štve - hlavní monstrum je už na kolenou, nebo v bezvědomí a potenciální oběti nad ním stojej s bouchačkou, nebo vidlema a místo aby ho dorazili prostě jenom utečou. Myslím, že tady je tenhle hororovej "nešvar" zparodovanej na plný pecky. Abych ale neopomenul hororovou stránku věci, gore scény se tady fakt povedly. Hlavy se trhaj, kosti praskaj, krev cáká a monstrum vypadá asi jako mumifokvanej praděda Zdendy Srstky po dvoutýdenní dovolený v Černobylu. Jestli tenhle film chcete brát smrtelně vážně, tak si ho ani nepouštějte. Jestli si ale chcete u tohohle bijáku odfrknout, neopovrhujete občasnejma brutalitama a nečekáte žádnej blockbuster, bude se vám líbit. ()

VanBradley89

Hmmm. Kozičky. Utrhané končetiny. Spousta krve. Pár fajn lekaček. A styl humoru, který mi nedělá problém. Bavil jsem se. Co mě nasralo byl useknutý závěr, ale o to větší důvod pustit se do dvojky. ()

elanista1

Slasher je nevdacny zaner, neda sa v nom vymysliet uz nic nove, vsetko sme uz videli v desiatkach filmoch v minulom storoci. Hatchet ma vizual ako z osemdesiatych rokov co je pre mna dost pozitivum, a dodrzuje vsetky pravidla zanru co uz mozno az tak super nie je. Je to komedialny horor, vela vtipnych momentov a situacii, urcite ma to prekvapilo. Zo zaciatku sa mi to este ako tak pacilo a rozmyslal som nad serioznymi 60%, ale cim viac sa blizil koniec tym castejsie som sa usmieval, ale nie nad komedialnou castou filmu ale nad hororovou. Sprska predvidatelnosti je u mna neodpustitelna a hlavne kvoli tomu znizujem hodnotenie /uhadol som dokonca presne poradie v akom budu ti pipíci umierat/. Navyse ten vrazdiaci maniak je onicom, podobne ako vo Wrong turne. Zial ide len o dalsi priemerny vyvrazdovak. ()