Skupina turistov sa rozhodne stráviť noc strašidelnou plavbou po bažinách New Orleans. Legenda hovorí, že tam straší duch Victora Crowleyho. Victor Crowley sa narodil zdeformovaný, deti sa mu posmievali a preto bol neustále zavretý v dome. Jeho otec sa vraj raz pomiatol a rozťal mu tvár sekerou, čím ho zabil. Po tom, čo loď uviazne, sú výletníci donútení vyjsť na breh a už čoskoro zistia, že to možno nie je iba legenda, ale že sa to naozaj stalo. A možno nie úplne tak, ako im to povedal sprievodca. Je však jasné, že nie všetci sa dožijú rána. (pivo)

moviefan4

Úžasné, geniálne, brutálne, krvavé a neskutočne zábavné! Hatchet si odomňa zaslúži rozhodne plný počet hviezd, pretože má všetko čo Slasher má mať! ()

Nikolas__

Obrovské zklamání, ale tak nemusel jsem se tak moc těšit na konečně povedenou hororou komedii. Bylo to nudné, styl humoru mi VŮBEC nesedl, a jen mě zase štve promrhaný potenciál (skvělý záporák, dobrá atmosféra, doslova hororové prostředí bažiny). To mi o něco více sedla i Cottage. Příšerné postavy, nesympatičtí herci. Hudba nevýrazná. Efekty gore scén vypadají vážně divně a nereálně (ač to byl myslím záměr), a je to prostě hrozně odfláknuté. Přitom když se konečně objeví Victor Crowley, začne to být zábavné. On v tom filmu ale vlastně překvapivě skoro vůbec není. Jeho design je fakt dobrý, prostředí skvělé, kamera parádní, akce slušná - úvod filmu taky dobrý. Potom se ale objevila katastrofálně napsaná část ve městě, a potom tak do poloviny nuda v bažině. Po prvním útoku jsem si myslel že už se to rozjede, ale ono ne. Průměrný hixploitation. (I když na Horror.cz je to spíše podhodnocené). Příště tyto filmy jen vážné, prosím. ()

blackout

Jsem teda velký příznivec horrorů všeho druhu, ale tohle mne maximalne zklamalo. Moje ocekavani to nenaplnilo v zadnem pripade. * za splatter a druha ani nevim, za co.... ()

david666

UPOZORNĚNÍ: FILM POUZE PRO FANOUŠKY GORE HORORŮ V DUCHU 80-TÝCH LET. Tak to byla dobrá prdel:-) To už snad ani není béčko ale céčko:-) Jako by se člověk vrátil do 80-tých let. Prostě hrozní herci, příšerné dialogy, hrozné triky (ala gumoví panáci, z kterých stříká krev), plno krve a vnitřností, žádný děj. Co ještě dodat - maska zabijáka Crowley vypadá jako by byla koupená v obchodě na Halloween. Ale přesto všechno jsem se bavil. ()

spawnxp

dorazit vždycky DORAZIT! a ne běžet pryč... za to bod dolu, to urazi i v béčku, když je to tam (snad záměrně?!) asi 100x ale jinak dobrá sranda (holčičí řeči jako "Ty jsi geniální! Víš, že vibrátor si máš píchnout do kundy a ne do ucha?" nebo "Vykuř svýho fotra, ty retardovaná píčo!" taky dobrý...) ()

halberdier

Lehce nadprůměrná vývražďovačka se skvělými scénami mordů, řízlá hůmorem, avšak s naprosto neoriginálním příběhem. ()

BEJB

Hahaha, ja som sa bavila celý celučičký čas nad nelogickým konaním postáv a vôbec celými scénami. ()

JohnTheOne

Hloupé béčkové filmy se stříkajícími litry krve mi opravdu nevadí, ale musí mít aspoň nějakou atmosféru. Tento film tak nějak neví, kam by se zařadil (jak říká pan premiér: "Je to takový kočkopes" :D) Chvílemi se film tváří jako klasický napínavý horor, aby hned poté všechno napětí zkazil nějakou béčkovou akcí, aby tu poté zkazil další napínavou scénou. Všechno tak nějak neuspořádaně. Dialogy, které mají být trapně vtipné jsou jen trapné. Co se ale povedlo hodně, byla závěrečná scéna. ()

belinko

Smial som sa, bavil som sa, bál som sa, slasher scény boli skvelé a skvostné, i keď filmy, kde je nejaká "obluda", alebo "netvor" nemám rád... vlastne v tomto filme bolo veľa toho, čo nemám v hororoch rád - netvor, skupinka ľudí, z ktorej po jednej miznú a umierajú, nieje signál v mobile, je tam hrdina i posera - klasický scenár slasher snímku... no vtip a efekty, nápad i prevedenie tento šláger posúvajú v mojom hodnotení na sladký stred... ako napísal J*A*S*M - jednorázová zábavka, na viac sa žiaľ tento film nezmohol... 3* ()

chem.peace

VRAŽDIČKY DOBRÝ, JINAK HROZNÁ BLBOST, ALE MÍSTO DVOU HVĚZD PŮVODNÍCH DÁM ZA TŘI, PROTOŽE JSEM TŘI HVĚZDY DÁVAL I HORŠÍM HORORŮM A O PROTI JINÝM FILMŮM SE MI TENHLE DOCELA I VRYL DO PAMĚTI, ANI NEVIM PROČ A PÁRKRÁT TO BYLO I VTIPNÝ....TAKŽE TŘI STARS ()

Kletus

Kane se opět našel v roli slasher zabijáka, ovšem Victor Crowley není zdaleka tak působivý jako legendární Jason Voorhees...Nicméně jde o skvělou poctu slasherům 80. let ()

Caesius S.

Můžete se na to dívat buď jako na komediální verzi klasických slasher hororů typu Pátek 13 nebo jako na dost krvavou verzi komedie pro mladé lidi typu Nekecej a pádluj, oba pohledy jsou v zásadě správné. Film balancuje kdesi na úrovni černé až morbidní komedie přesně dle moderních trendů. Nečekejte žádné vysoké umění, snímek je zamýšlen jako pocta či parodie na určité žánry, spíše očekávejte obstojnou nenáročnou zábavu na jeden večer. ()

Snakefinger

Chacháááá. Kdo tohle bere vážně není normální. Já to beru smrtelně vážně. Královská zábava mezi kapkami deště. Pardon. Krve. ()

Pesamenteiro

Překvapivě chutná žánrová jednohubka, aneb učebnice slasheru pro začátečníky. Nic, co by ohromilo a ochromilo, ale nápad tam je, zpracování hezké a humor funguje. ()