Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kdo by chtěl trávit život sám bez někoho, kdo by ho měl rád? Nikdo. I Gilbert Noble, pracovník v útulku v městečku Shelbyvill, čeká, až se najde ta pravá. A zdá se, že čekání se mu vyplatilo. Do Shelbyvillu se totiž přistěhovala půvabná mladá kadeřnice Joe Wingfieldová a Gilbert se do ni okamžitě zamiloval. Joeina matka ale tomuto vztahu příliš nepřeje. A nepřeje mu ani osud. Městečkem se přežene zpráva, že oba zamilovaní jsou sourozenci. Joe uteče pryč, po uši zaláskovaný Gilbert věří, že vše se nakonec vysvětlí. Začíná bláznivá, potřeštěná honička plná černého a hrubozrnného humoru, která rozhodně nemusí skončit vítězstvím lásky. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (55)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Není šťastnějšího člověka, než mladého Gillyho, který potkal svoji životní lásku. Vzhledem k tomu, že i krásná Jo jeho city opětuje, zdá se, že mladým lidem ke štěstí již nic nechybí. Ale jednoho dne do jejich vztahu vstoupí detektiv Vic Vetter, který zjistí, že Gilly a Jo jsou sourozenci. Okamžitě se Gilly stává terčem posměchu, přichází o práci a samozřejmě se vztah sourozenců rozpadá, a Jo před ostudou prchá z městečka. Jenže po roce se objevuje pravý Joyin bratr ... Samotný příběh se mi docela líbil, skvělé ale bylo, jak ať se stane cokoliv, tak za to může Gilly (nejdřív je perverzní maniak, který o*ukal svoji sestru, a vzápětí je podvodník, který se vetřel do rodiny). Bohužel ale u výborného příběhu nezůstalo, a po vzoru dnešní doby bylo třeba doplnit film spoustou více či méně fekálního humoru (vše začíná když matka "solí" toast svým potem z podpaží, ale pozdějc ještě přituhne). Chris Klein se možná hodil do prciček, ale jinak na hlavní roli rozhodně nemá, ale to s přehledem nahrazuje Heather Graham, na kterou se minimálně dobře kouká. Z ostatních stojí za zmíňku snad jen Richard Jenkins... ()

Tomislav 

všechny recenze uživatele

Blbé jak trenky na psovi, ale kupodivu jsem se občas i zasmál... Záblesky smíchu byly však vrchovatě vyváženy pocity trapnosti a marnosti... prostě přiblblá komedie - zabiják mozkových buňek, kterou lze doporučit jen v případě, že selhaly všechny ostatní formy zábavy, v dostřelu 20 kilometrů nikdo není a vy už jste tu zatracenou televizi zapli. ()

Reklama

Gabra 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je zářný příklad komedie, jak já říkám, odpadní! Na podobné filmy se dívám jen proto, abych mé nadšení pro film trochu vykompenzovala (kdybych sledovala jen ty dobré, byla bych pro svou posedlost sevřená kazajkou). A musím je sledovat sama, protože mi je za tvůrce velmi trapně a když je poblíž mne někdo jiný, stydím se za ně a červenám se... Vlastně je mi jich líto, i když... můžou si za to snad sami, ne? Asi třikrát jsem se usmála (možná i zasmála), nevím už čemu, každopádně mě na závěr potěšila Suzanne Somers vystupující z limuzíny. Nečekala jsem, že se tam vážně objeví. I když: bylo to dobře nebo špatně? Proč se do tohohle má oblíbená máma z Krok za krokem pouštěla? A vůbec: o ostatních ani nemluvě. Chrise Kleine jsem neměla ráda nikdy a nejen, že je mi velmi nesympatický, navíc jsou všechny jeho role přiblble stejné! Heather Graham? Neříkám, že jde o vynikající herečku, ale sakra, ta holka už něco předvedla a možná by byla bývala předvedla i víc, kdyby se neukazovala v podobných ptákovinách! A Sally Field, která zářila např. ve Forrestovi? Ta sice byla v roli dobrá, ale stejně: za tohle bych jí zaškrtila. Copak oni nečtou předem scénář či co? No, stejně za tu Suzanne Somersovou dávám 10 %. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Chris Klein a Heather Graham, je to zábavné -záporákovi to dlouho prochází a hlavnímu hrdinovi všichni hází klacky pod nohy a to je vlastně docela depresivní, zpracování je jen mírně nadprůměrné/// Zpočátku dobrá zábava s vtipnými dialogy a klasickými scénami se brzy promění na strasti hlavního hrdiny a vydrží to filmu až do konce. Což sice není zápor, ale chápejte. Hlavnímu hrdinovy fandíte a ono mu to nevychází. Všeobecně je to však dostatečně zábavné a nejraději bych tomu přihodil ještě čtvrtou*. Prostě jsem se bavil a tečka./// Celkem 68%/// ()

Sancty 

všechny recenze uživatele

Jeden z najabsolútnejších smoliarov filmového plátna s tuctovou tvárou pána Malého v ultra nevtipnej romantike od priemernejšieho než priemerný Džej Bí Roudžersa, kde jediné na čo sa dá pozerať je Hedr Gruehem, ktorá v tom pôsobí ako mejkap na poriadny monokel. Mal som sa smiať? Až mi je ľúto Marka Irwina za kamerou. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Město Beaver opravdu existuje. Leží 20 mil jižně od Tillamook v Oregonu, a 20 mil východně od Tichého oceánu. Nicméně, tento film se točil na místě, které se mu ani vzdáleně nepodobalo. (c.tucker)

Reklama

Reklama