• -soch-

Tak toto bol ozajstná hovadina. Súhlasím s andersonom. Zaujala ma jeho poznámka k dabingu SUZANNE SOMMERS. V českom dabingu ju FRIEDRICHOVÁ dabuje naozaj dobre, v tomto filme ju do slovenčiny nadabovala ale OĽGA BELEŠOVÁ a ak si dobre pamätám, tak to až tak dobré nebolo. Vysielala to Televízia JOJ.(2.3.2010)

• kingik

Řekni, že se u téhle komedie jednou zasměju. A skutečně. Hned na začátku jsem se zasmál Kleinovi a jeho nepovedené paruce. Dál už se žádný vtip nevyskytoval. Čekal jsem třeskutou komedii s adekvátním hereckým obsazením. Jenže scénář dohromady obsahoval poskrovnu gagů a to je na komedii málo. Nijak zvláště to nespasil ani děj. Postupně to už bylo natahované a vyšla z toho pořádná kravina. J.B. Rogers opět prokázal, že by komedie točit neměl. Zkrátka je neumí. Klady: námět měl potenciál, Heather Graham Zápory: téměř žádný kloudný gag, herci zhusta přehrávali, křečovitá režie, slabý děj, v paměti dlouho film nezůstane, podprůměrné vyznění. Mé hodnocení: 40%(19.2.2013)

• bimbama

Pro mě je to hloupá komedie s rádoby vtipnými scénami, které však vtipné zdaleka nejsou. Ba naopak. Jsou spíše trapné. A to mám Heather tak ráda. No nic, stává se. Přežít se to dá, ale doporučuji si přizvat k tomuto filmu (k této komedii!) zábavného kamaráda nebo alespoň zábavnou knihu, se kterými film líp uteče.(18.3.2013)

• Wargoo

Hovadina ako hrom... Ale nemusí byť smutná, takýchto kravín je oveľa viac. Dej, ktorý sa dá predpovedať už od začiatku isto scénaristov dlho netrápil. A tak vznikol ďalší film, ktorý sa svojím lacným humorom snaží aspoň ako tak zaujať diváka. 2** s privretím oboch očí. PS: To, že tu hrá herečka s dvoma Oscarmi je tiež veeeľmi zaujimavé. 21,746%.(27.1.2009)

• Sancty

Jeden z najabsolútnejších smoliarov filmového plátna s tuctovou tvárou pána Malého v ultra nevtipnej romantike od priemernejšieho než priemerný Džej Bí Roudžersa, kde jediné na čo sa dá pozerať je Hedr Gruehem, ktorá v tom pôsobí ako mejkap na poriadny monokel. Mal som sa smiať? Až mi je ľúto Marka Irwina za kamerou.(21.11.2016)

• Chris Klein

• - Město Beaver opravdu existuje. Leží 20 mil jižně od Tillamook v Oregonu, a 20 mil východně od Tichého oceánu. Nicméně, tento film se točil na místě, které se mu ani vzdáleně nepodobalo. (c.tucker)