Řekni, že to tak není

Say It Isn't So

Povedz, že to tak nie je

Komedie / Romantický

USA, 2001, 92 min

• castor

Sice jsem z filmu viděl delší půlku, bezesporu jsem však o nic nepřišel, ale ať se na mě nikdo nezlobí, jedna nebo dvě úsměvná situace film (komedii) nedělá.. A necharismatický Chris Klein je herec asi jako Jakub Smolík zpěvák!! A jak vidím hodnocení ostatních, tak jsem asi viděl tu slabší půlku - ale o tu druhou skutečně nestojím! Navíc nechápu hereckou účast Sally Field.(19.1.2006)

• sahe

Blbost... hodně velká... ještěže jsem to měla jen jako kulisu a nedívala se na to pořádně... Co mi "pobavilo" bylo to, že jeho "pravá" matka je ta, nad kterou se v pubertě ***** (viz film)... Prostě to mluví za vše, co to bylo za film... USA blbost pro blbý. A divný je, že ten samý režisér dělal Prcičky 2, který byly z tý série nejlepší... divný....(16.6.2008)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Chris Klein a Heather Graham, je to zábavné -záporákovi to dlouho prochází a hlavnímu hrdinovi všichni hází klacky pod nohy a to je vlastně docela depresivní, zpracování je jen mírně nadprůměrné/// Zpočátku dobrá zábava s vtipnými dialogy a klasickými scénami se brzy promění na strasti hlavního hrdiny a vydrží to filmu až do konce. Což sice není zápor, ale chápejte. Hlavnímu hrdinovy fandíte a ono mu to nevychází. Všeobecně je to však dostatečně zábavné a nejraději bych tomu přihodil ještě čtvrtou*. Prostě jsem se bavil a tečka./// Celkem 68%///(18.6.2008)

Jedna z množstva mojich obľúbených komédií, ktorá nemá vysoké hodnotenie zrejme za to, že je tak veľmi bláznivá a to mnohí radi nemajú. Hlavná dvojka je skvelá - Chris Klein a Heather Graham. Film má aj ďalšie herecké ostrieľané esá ako Sally Field a Richarda Jenkinsa. Dalo by sa povedať že sa jedná aj o road movie a i keď dej, respektíve príbeh je otrepaný, komediálna stránka nikdy nevyprchá. Niektoré vtípky a gagy sú vážne až vulgárne a nevhodné, ale zmena je život. Ja som pri pozeraní (a nie len prvom) pukal smiechom a vždy dobre padne pri nudnom sobotnom popoludní.(18.2.2015)

• novoten

Další do cenné sbírky superšílených námětů. Vždyť kdo normální by se odvážil natočit sice ztřeštěnou, ale zato ve výsledku poměrně seriózně romanticky se tvářící komedii, kde se polovina vtipů týká incestního sexu? Lhal bych, kdybych tu psal, že jsem se celou dobu tvářil pohoršeně, naopak, při scénách s Joeiným otcem jsem se usmíval skoro pořád. Jenže třeba taková herečka jako je Sally Field tu působí jako pěst na oko a její převulgárnělá postava všechno strhává do silného podprůměru, odkud mu nepomůže ani uchvacující Heather.(16.3.2007)

• Chris Klein

• - Město Beaver opravdu existuje. Leží 20 mil jižně od Tillamook v Oregonu, a 20 mil východně od Tichého oceánu. Nicméně, tento film se točil na místě, které se mu ani vzdáleně nepodobalo. (c.tucker)