Řekni, že to tak není

Say It Isn't So

Povedz, že to tak nie je

Komedie / Romantický

USA, 2001, 92 min

• liberita

Chaos, ktorý sám seba považuje za bláznivú komédiu je v skutočnosti len bláznivý sled scén bez akejkoľvek kontinuity či logiky. Chris Klein je tu celý čas za debila, ktorý pchá kravám ruky do zadku a neustále sa dostáva do problémov, aby ho z nich vzápätí musel vyťahovať sfetovaný Orlando Jones. Nie je to úplne beznádejné, ale stále dostatočne trápne, hlúpe a nudné, aby som to už nechcela vidieť znovu.(30.7.2012)

• cure

Na začiatku to vyzeralo na zábavnú komédiu aspoň za tri hviezdy, ale to čo nasledovalo išlo strmo dole. Zlomovým momentom bolo solenie toastu podpažím a vrchol prišiel so stádom kráv, z ktorých mala jedna ruku v zadku. Námet bol na bláznivú komédiu v celku zaujmavý a vtipy s pribúdajúcou minutážou boli stále viac primitívnejšie. Takto za slabé dve hviezdy 30%.(2.3.2010)

Jedna z množstva mojich obľúbených komédií, ktorá nemá vysoké hodnotenie zrejme za to, že je tak veľmi bláznivá a to mnohí radi nemajú. Hlavná dvojka je skvelá - Chris Klein a Heather Graham. Film má aj ďalšie herecké ostrieľané esá ako Sally Field a Richarda Jenkinsa. Dalo by sa povedať že sa jedná aj o road movie a i keď dej, respektíve príbeh je otrepaný, komediálna stránka nikdy nevyprchá. Niektoré vtípky a gagy sú vážne až vulgárne a nevhodné, ale zmena je život. Ja som pri pozeraní (a nie len prvom) pukal smiechom a vždy dobre padne pri nudnom sobotnom popoludní.(18.2.2015)

• Gabra

Tak tohle je zářný příklad komedie, jak já říkám, odpadní! Na podobné filmy se dívám jen proto, abych mé nadšení pro film trochu vykompenzovala (kdybych sledovala jen ty dobré, byla bych pro svou posedlost sevřená kazajkou). A musím je sledovat sama, protože mi je za tvůrce velmi trapně a když je poblíž mne někdo jiný, stydím se za ně a červenám se... Vlastně je mi jich líto, i když... můžou si za to snad sami, ne? Asi třikrát jsem se usmála (možná i zasmála), nevím už čemu, každopádně mě na závěr potěšila Suzanne Somers vystupující z limuzíny. Nečekala jsem, že se tam vážně objeví. I když: bylo to dobře nebo špatně? Proč se do tohohle má oblíbená máma z Krok za krokem pouštěla? A vůbec: o ostatních ani nemluvě. Chrise Kleine jsem neměla ráda nikdy a nejen, že je mi velmi nesympatický, navíc jsou všechny jeho role přiblble stejné! Heather Graham? Neříkám, že jde o vynikající herečku, ale sakra, ta holka už něco předvedla a možná by byla bývala předvedla i víc, kdyby se neukazovala v podobných ptákovinách! A Sally Field, která zářila např. ve Forrestovi? Ta sice byla v roli dobrá, ale stejně: za tohle bych jí zaškrtila. Copak oni nečtou předem scénář či co? No, stejně za tu Suzanne Somersovou dávám 10 %.(5.11.2008)

• castor

Sice jsem z filmu viděl delší půlku, bezesporu jsem však o nic nepřišel, ale ať se na mě nikdo nezlobí, jedna nebo dvě úsměvná situace film (komedii) nedělá.. A necharismatický Chris Klein je herec asi jako Jakub Smolík zpěvák!! A jak vidím hodnocení ostatních, tak jsem asi viděl tu slabší půlku - ale o tu druhou skutečně nestojím! Navíc nechápu hereckou účast Sally Field.(19.1.2006)

• - Město Beaver opravdu existuje. Leží 20 mil jižně od Tillamook v Oregonu, a 20 mil východně od Tichého oceánu. Nicméně, tento film se točil na místě, které se mu ani vzdáleně nepodobalo. (c.tucker)