Řekni, že to tak není

Say It Isn't So

Povedz, že to tak nie je

Komedie / Romantický

USA, 2001, 92 min

• Tomislav

Blbé jak trenky na psovi, ale kupodivu jsem se občas i zasmál... Záblesky smíchu byly však vrchovatě vyváženy pocity trapnosti a marnosti... prostě přiblblá komedie - zabiják mozkových buňek, kterou lze doporučit jen v případě, že selhaly všechny ostatní formy zábavy, v dostřelu 20 kilometrů nikdo není a vy už jste tu zatracenou televizi zapli.(2.5.2004)

• liberita

Chaos, ktorý sám seba považuje za bláznivú komédiu je v skutočnosti len bláznivý sled scén bez akejkoľvek kontinuity či logiky. Chris Klein je tu celý čas za debila, ktorý pchá kravám ruky do zadku a neustále sa dostáva do problémov, aby ho z nich vzápätí musel vyťahovať sfetovaný Orlando Jones. Nie je to úplne beznádejné, ale stále dostatočne trápne, hlúpe a nudné, aby som to už nechcela vidieť znovu.(30.7.2012)

Ze začátku to vypadá jako slušná komedie, ale postupem času se z toho fakt vyklubala totální kravina a Chris Klein z prciček je totálně ultra děsně trapnej, ale tohle bych ani tak nepřičítal jeho neschopnosti jako spíš demetním scénáři. A pěkná Heather Graham to už fakt nezachrání. tak při druhým skouknutí to je sice kravina pořád, to se nezměnilo, ale už sem se daleko víc bavil(18.3.2007)

• Gabra

Tak tohle je zářný příklad komedie, jak já říkám, odpadní! Na podobné filmy se dívám jen proto, abych mé nadšení pro film trochu vykompenzovala (kdybych sledovala jen ty dobré, byla bych pro svou posedlost sevřená kazajkou). A musím je sledovat sama, protože mi je za tvůrce velmi trapně a když je poblíž mne někdo jiný, stydím se za ně a červenám se... Vlastně je mi jich líto, i když... můžou si za to snad sami, ne? Asi třikrát jsem se usmála (možná i zasmála), nevím už čemu, každopádně mě na závěr potěšila Suzanne Somers vystupující z limuzíny. Nečekala jsem, že se tam vážně objeví. I když: bylo to dobře nebo špatně? Proč se do tohohle má oblíbená máma z Krok za krokem pouštěla? A vůbec: o ostatních ani nemluvě. Chrise Kleine jsem neměla ráda nikdy a nejen, že je mi velmi nesympatický, navíc jsou všechny jeho role přiblble stejné! Heather Graham? Neříkám, že jde o vynikající herečku, ale sakra, ta holka už něco předvedla a možná by byla bývala předvedla i víc, kdyby se neukazovala v podobných ptákovinách! A Sally Field, která zářila např. ve Forrestovi? Ta sice byla v roli dobrá, ale stejně: za tohle bych jí zaškrtila. Copak oni nečtou předem scénář či co? No, stejně za tu Suzanne Somersovou dávám 10 %.(5.11.2008)

• novoten

Další do cenné sbírky superšílených námětů. Vždyť kdo normální by se odvážil natočit sice ztřeštěnou, ale zato ve výsledku poměrně seriózně romanticky se tvářící komedii, kde se polovina vtipů týká incestního sexu? Lhal bych, kdybych tu psal, že jsem se celou dobu tvářil pohoršeně, naopak, při scénách s Joeiným otcem jsem se usmíval skoro pořád. Jenže třeba taková herečka jako je Sally Field tu působí jako pěst na oko a její převulgárnělá postava všechno strhává do silného podprůměru, odkud mu nepomůže ani uchvacující Heather.(16.3.2007)

• Sally Field

• - Město Beaver opravdu existuje. Leží 20 mil jižně od Tillamook v Oregonu, a 20 mil východně od Tichého oceánu. Nicméně, tento film se točil na místě, které se mu ani vzdáleně nepodobalo. (c.tucker)