Ne__Ty

Geniální filmová lahůdka, na které si vždy moje filmové buňky pochutnají. Takhle si se mnou před tím nikdo nepohrál. Náklonnost k hrdinům se mění s železnou pravidelností, a to i v případě, že se před filmem zapřu, že budu celou dobu nadržovat konkrétní postavě. Přestože se Prestige mohl stát nepřehlédnutelnou čmáranicí, zůstává naprosto srozumitelný, tohle Nolan dokonale ovládá. Konečný Angierův proslov dokonale vystihuje to, čeho u mě pan režisér dosáhl. ()

jefff

Na tenhle film jsem se dlouho těšil a nechával si ho schválně trochu v záloze. Výsledek je dobrý, byť úplně odvařený jsem z něho nebyl. Konec slušný, ale zejména první část mě moc nebavila. Alespoň Caine je zárukou. ()

Soweek

Ve srovnání s Iluzionistou rozhodně lepší film. Dlouhá stopáž zde není rozhodně na škodu, protože na řežisérské křeslo usedl Nolan, který s udržením diváka u filmu rozhodně nemá žádné problémy. Obáal jsem se toho, že film pokazí fakt "příliš mnoho hvězd" v jednom filmu, ale není to tak. Herci si vzájemně hrajou do noty a vytváří tak dokonalou atmosféru, která se k tomuto filmu hodí. Přesto mi tu něco chybí...nebo přibývá. Sám nevím. Asi to bude sám Prestige:-) ()

DeLaMorte

Dlouho jsem očekával Nolanovo nový počin a tak jsem v klidu useld vloži film do přístoje a netrpělivě čekal.Výborný film o soupeření dvou kouzelníků v perfekně temné atmosféře(jakou mistr Nolan zvláda parádně) ,výborně vybranými herci a kouzelnou kamerou.Nebudu prozrazovat z děje nic jen to že mystická kouzla a věčné naschváli a soupeření dvou rivalů ně nenechali oni na chvilku odejít od mé Tv.Hodnotím na výbornou ()

sheilla

Opravdu se mi to moc libilo, skoda jen doslovneho zaveru, kvuli tomu jen ctyri hvezdy. Jinak bych nad tim filmem asi vice premyslela a mela chut se na nej divat nekolikrat znovu a hledat. Takhle mi Nolan vsechno hezky vysvetlil a pro me to ztratilo urcitou atraktivitu. Popravde receno, Hugh Jackmanovi sedi historicke role, proste vypada lip. No a Bale je proste frajer :-]. ()

Arius

Dokonalý Trik mal skutočne originálny jedinečný námet, avšak Nolan sa mohol držať viac pri zemi. Vynikajúco zvládol vizuálnu a technicku stránku filmu, kostýmy a masky boli fakt úžasne, no všetko bolo len o tom aby na vás tento film zanechal stopu, aby ste si ho vždy pamätali ako tajomný snímok z mnohými neobjasnenými faktami, avšak tie veci z dvojníkmi a všetko okolo toho bolo až príliš neskutočné, bolo to niečo čomu som jednoducho nemohol uveriť, ku koncu sa to začalo aj príliš kombinovať, úplne zbytočne čo filmu dodalo sci-fi rozmer ktorý nebol v súlade s uplynulým dejom, ale dojem to teda fakt zanechalo, no snažím sa do brať zdravím sedliackym rozumom a dospel som k názoru že film nemôže v mojom rebríčku prekročiť hranicu troch bodov aj keď sa dajú mnoho veci pochváliť, niektoré som už vyzdvihol no existuje jedna ktorá potrebuje osobitnú pochvalu, a tou bol casting, Bale,Jackman,Caine,Serkis ale aj mnohý iní herci roztočili naozaj skvelý herecký kolotoč, k slabšej časti patrilo skôr to ženské zastúpenie. ()

bloodvomit

Vynikající filmík o dvou na život a na smrt znepřátelených kouzelnících, kteří se snaží získat nejvyšší prestiž u publika za co nejlepší trik. Moc dobré, Balea mám rád a tady hraje dobře. ()

sedm.1

Když člověk očekává moc,z 99% se mu toho nedostane.Já jsem po filmových skvostech Ch.Nolan a hereckých kreacích mého superoblíbence Ch.Balea očekával při jejich spojení dokonalý film.Dokonalý trik se bohužel pro mě dokonalým filmem nestal.Tím že ovšem není dokonalý,neznamená že není skvělý.Naopak,má téměř vše,co správný thriller mít má.Fantastické herce(Bale opět válí),scénář,napětí do poslední minuty,vykonstruovaný děj do sebemenšího detailu,nejistotu,překvapení.To vše na velmi vysoké úrovni a přesto všechno na mě Dokonalý trik působil až moc vlažně.Možná mi tam chyběl rychlejší spád,možná mě trochu zklamala pointa,možná více dramatických chvil by nebylo na škodu.Dokonalý trik stojí každopádně 100% za shlédnutí a 100% málokdo řekne,že ho nebavil,jde pouze asi jen o můj subjektivní názor,že se pro mě nestal tou bombou,kterou jsem očekával.Blbý,ale je to tak :). ()

Heraldika

Prvních 130 minut skvělých, aby to závěrečné polopatické dávkování před očima na vteřinu přesně umírajícího mága téměř zhatilo. Proč, ptám se proč? Opravdu to někdo v průběhu nerozlousknul? ()

Thurin

Cítil jsem se jak Alenka v říši divů unesená tajemným společenstvím ze země Oz... Are you watching closely? - Na této zdánlivě banální poučce stojí celý "trik" tohoto "dokonalého" thrilleru. Především herecký koncert všech hlavních hrdinů vedených jistou a manipulativní rukou Christophera Nolana je nezapomenutelným zážitkem, který posouvá teto snímek mezi mé nejoblíbeněší filmy. A režiséra do mé TOPky... ()

LadyVader

Film s tak hustou atmosférou že by se dala krájet, dlouho se mi nestalo že bych v kině seděla přikovaná k sedačce skoro ani nedýchala a sledovala film s takovým napětím. Film co mi nasadil na dlouho po tom co sem vyšla ze sálu brouka do hlavy, opravdu sem nečekala takovouhle pointu. Souboj mezi dvouma kouzelníkama a konec jejich rivality je vyloženě mrazivej. Naviíc mě opravdu dostal David Bowie alias Nikola Tesla, ta role mu krásně sedla. ()

fruitbueno

Kdybych dala cokoliv jiného než 5*, musela bych se do smrti fackovat, popř. obíjet hlavu o pevný prostorný předmět.. Nolan rozehrál dokonalou hru, hru, ve které se všem aktérům povedlo strhnout moji pozornost, můj zájem, přestože mě kouzla, triky a čáry nechávají většinou ledově v klidu. Více než o kouzla jde ve filmu, kde září Bale a Jackman víc než hvězdy jasné, o posedlost, zprvu posedlost "v mezích", pak o neřízenou, zlou, ničící. Famózní závěr, perfektní scénář a lišácká režie. Tleskám, díky! ()

mohamedsfinger

Hned na úvod musím poznamenat, že kouzelníky skoro nesnáším a kdykoliv se jim můžu vyhnout, tak to udělám. Ale Dokonalý trik mě za ty dvě hodiny nenudil, což musím patřičně ocenit. Když se k tomu přidají velmi dobře hrající herci v hlavních rolích a téměř dokonalý Bowie, tak nám vzniká opravdu zajímavý snímek. Bohužel i tento film má svou mušku (no možná mouchu) a tou je příliš doslovný závěr, který trochu ubírá na záhadnosti (nebo lépe řečeno tajemnosti). Ale i tak se jedná o nadprůměrný zážitek za výrazné čtyři hvězdy. ()

marrjaana

Dokonalý, jedním slovem dokonalý, žádné jiné sinoninum mě nenapadá. Teda napadá mě jich spousta ale žádné ten fim nevystihne, no možná snad ještě úžasný. Dokonalá zápletka, dokonalé hereské výkony, hudba, a dokonalý konec. Kdyby šlo dát šest hvězdiček tak i to by bylo málo. ()

Cejny

Tento film bych mohl popsat hned v několikaseti slovech, ale jedno jediné ho dokonale vystihuje, Dokonalost. Příběh je od začátku velice poutavý a napínavý, veškěré kulisy a triky jsou famózní a navíc je celý děj zasazen do mé nejoblíbenější etapy dějin lidstva. Je to opravdu perfektně propletené až do samotného závěru. 10/10 ()

skinny

dokonalý film, během kterého přemýšlíte co je skutečné a co pouze iluze až do samotného konce, který je strhující. Hugh Jackman ve vynikající roli záporáka a Christian Bale mu skvěle sekunduje! ()

Sdoom

Naprostá fantazie, do top 10 se mi Dokonalý trik sice nevejde, ale někde poblíž by určitě byl. Nolan opět dokazuje, že je nejlepším, nejvynalézavějším a nejoriginálnějším filmařem současnosti. V podstatě není co příběhu vytknout a navíc Christian Bale mi dokázal, že je pan Herec. Edit 10.9.2014: I po 3 letech od prvního zhlédnutí stále stejně působivé, i přes fakt, že divák už zná pointu. O kolika dalších filmech se tohle dá říci? (Blu-ray, orig.) Edit 24.5.2018: A po dalších 3,5 letech stále není na původním komentáři co měnit. Prestige je prostě jeden z těch filmů, ke kterým se budu rád vracet po celý život. (4k UHD blu-ray, orig.) ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel