Kamera:
Satoši ÓcuboHudba:
Kuniaki HaišimaHrají:
Rjúsei Nakao, Norio Wakamoto, Sanae Kobajaši, Tošihiko Seki, Hiroši Ótake, Akio Ócuka, Činami Nišimura, Hidejuki Tanaka, Hirotaka Suzuoki, Iemasa Kajumi (více)Epizody(13)
-
Azuki Arai (E01)
-
Janagi onna (E02)
-
Hakuzósu (E03)
-
Maikubi (E04)
-
Šio no čódži (E05)
-
Šibaemon tanuki (E06)
-
Katabira gacudži (E07)
-
Nodeppó (E08)
-
Kowai (E09)
-
Hinoenma (E10)
-
Funajúrei (E11)
-
Šinigami aruiha šičinin misaki (Zenpen) (E12)
-
Šinigami aruiha šičinin misaki (Kóhen) (E13)
Obsahy(1)
Mladík Yamaoka Momosuke touží sepsat 100 strašidelných příběhů. Během sbírání mýtů narazí na tři Ongyou, nadpřirozené bytosti, které přinášejí spravedlnost tam, kde všechno ostatní selhalo. Odhalují a trestají zapomenuté zločiny, a to způsobem na pohled děsivým. Na druhou stranu, nejsou strašné tresty za strašné činy spravedlivé? Ongyou Momosukeho děsí i přitahují zároveň, stává se svědkem a vypravěčem jejich příběhů. (Subjektiv)
(více)Hrají
Sumi Šimamoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál) - vypravěč
Mušiši zoku šó (2014) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Megumi Tojoguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kódži Nakata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (seriál)
Noriko Šitaja
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Hiroja Išimaru
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Masaši Ebara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Hidenari Ugaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Kazuhiro Nakata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Jú Mizušima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (seriál)
Jošito Jasuhara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Violet Evergarden (2018) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Kacudži Mori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Micuaki Madono
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Tóru Furuja
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Hidetoši Nakamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Kumiko Takizawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Juriko Jamaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Rjúnosuke Óbajaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Ranma 1/2 (1989) (seriál)
Čiemi Čiba
Japonsko
Nejlepší seriály:
Mušiši (2005) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (seriál)
Asako Širakura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (seriál)
Motomu Kijokawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (seriál)