Rowena je investigativní novinářka, která své články vydává pod pseudonymem David Shane. Několik měsíců pracovala na reportáži, která měla odhalit homosexualitu jednoho senátora, který bojuje právě proti homosexuálům. Její článek byl ale zastaven, takže Rowena dává v opilosti výpověď a jede domů. V metru narazí na kamarádku z dětství, která se jí svěří s tím, že se po internetu seznámila s Harrisonem Hillem, který je velmi bohatý, známý a ženatý. Harrison a Grace spolu udržovali milenecký poměr, ale on se jí náhle začal vyhýbat. Grace chce, aby o tom Rowena napsala. Po několika dnech Rowena zjistí, že někdo Grace zabil a snažil se její tělo schovat v řece. Grace byla dokonce těhotná. Rowena se tedy rozhodne dokázat, že Grace zabil Hill. Roweně jako vždy pomáhá její kamarád Miles, který je odborníkem na počítače a umí zjistit úplně všechno. Miles Rowenu miluje, ale ona nic netuší. Rowena se nechá zaměstnat u Hilla ve společnosti a tam se jí podaří dostat se k němu blíž, dokonce spolu naváží milostný poměr. Rowena si s ním píše i na online seznamce, kde se seznámil s Grace. Rowena na seznamce předstírá, že je bývalá stážistka, která s Hillem spala. Hill ale nakonec zjistí, že ho Rowena sleduje a myslí si, že jde o průmyslovou špionáž. Hill tedy s Rowenou skončil, ale to je problém, protože se mu Rowena nedostala do počítače a chybí jí důkazy o jeho emailové korespondenci s Grace. Miles to tedy zkusí sám a zkouší se dostat Hillovi do počítače, ale Hill je velmi opatrný... (TV Prima)

MT_Y

Já úplně nevím jak to hodnotit, no atmosféra víceméně jsem ji tam úplně nepoznal ani, prostě probíhal film, ale nějak jsem necítil žádnou atmošku. Herecké výkony, no mile mě překvapila účast Giovanni Ribisi, kterého furt mám v hlavě jako Franka Buffeta z přátel (Bráška Phoebe), tak to mě potěšilo, Halle Barry jsem názorem že ta "Stárne" do krásy, Bruce Willis nevím nějak mi tam nesednul no... Příběh byl vlastně strašně jednoduchý a nebylo to nic co by tu už stokrát nebylo, nebylo to nijak zvlášť ani pojatý... Vrah mi byl jasný vlastně od začátku od jedné věty, ale tu říct nechci to bych prozradil (napíšu jí na konci takže jen ten kdo opravdu by to chtěl vědět a taky komu to pak dojde)... Nevím co k tomu říct víc, nebylo to úplně dílo Top, ale koukatelny to je, na takový příjemný večer nebo odpo proč ne...hodnocení 3 hvězdy - 47% ..... SPOILER!!!.... TA VĚTA je vlastně nic moc ale reakce... "Byla v (nějakém) trimestru" - - - > reakce Halle a myslím že vše je jasno.... Primitivní, ale zde se dá poznat.... ()

Mikecat

Vynikajúci thriller s vynikajúcimi hercami, sexi Halle Berry a charizmatický Bruce v tajomnej hre novinárky, hackera a úspešného muža. Celé to medzi nimi iskrí zo všetkých strán, ale Iskra nepřeskočí, až na vášnivý bozk v príjemnom podniku. Záver celkom prekvapil, ako aj zviazaná polonahá Rowenina kamoška na fotkách v laptope. Blízkosť tvári a tiel si až pýta nejakú intimitu a milostnú scénu, uvidíme však iba sex v chodbe v oblečení. ()

Gwilwen

„Tajemství je skvělá věc – dokud vás nechytnou.“ Docela koukatelný thriller s průměrnou Halle Berryovou, dobrým Giovanni Ribisem, zato však s pro mě nečekaným rozuzlením. A když si celou dobu myslím, že mám o závěru jasno, ale v posledních pěti minutách dojde k překvapujícímu zvratu, který postaví všechno absolutně na hlavu, musím dát alespoň 3*. ()

Venceslao90

Nebylo to úplně špatné. Hodně tomu sice pomáhá závěr, zbytek je takový nemastný neslaný. Příjemný průměr, který neurazí. ()

r007

Váhala jsem mezi 2 a 3 hvězdami. Ale i když miluju Bruce skoro ve všech filmech a Halle mám taky ráda, jenom oni dva to nemají šanci utáhnout. Slabý scénář i režie, nebo prostě všechno dohromady...nevím. Některé scény jsou nádherné, jiné vtipné, Bruce je neodolatelný, ale to je hodně málo na dobrý film. Jako celek působí rozvláčně, děj se odvíjí podivně ,až moc pomalu, stačí vidět jednou... ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Milan

Ten zaciatok bol celkom fajn, koniec tiez, ale to medzi tym bolo pre mna prekvapenie, ako Bruce, Halle dokazu "zahrat zle." Stale rozmyslam, ze kto bola Heidi Klum? Snad Smrtonosna pasca 4.0 bude lepsia ()

Rozmarýna

Nevím, proč je tento film považován za thriller, začátek vypadal nadějně, ale pak to byla nuda a vůbec to na mně jako thriller nepůsobilo. A ten konec byl nemožný úplně. Tři hvězdičky dávám za svého oblíbeného Willise, i když v tomhle filmu byl naprosto nevýrazný. ()

panic25

film, který vás ničím nepřekvapí a taky ničím nezklame, willis opět nezklamal a kočka berry dělají z filmu více zajímavý ale jinak docela propadák, který ale stojí za zkouknutí ()

Chlo0opek

Což o to, ten film špatnej nebyl, ale na mě prostě Halle Berry jako hlavní představitelka nezapůsobila ani trochu sympaticky, vůbec jsem ji nefandil a tento fakt holt sráží hodnocení tohoto filmu. Nakonec dávám průměr - 3*, ale rozhodoval jsem se teda celkem dost dlouho - hlavně kvůli již zmíněné empatii - mezi 2 nebo právě 3*... K hodnocení nahoru teda ještě pomohl Bruce.. ()

siki37

na matematiku som nikdy nebol génius a v tomto filme bolo kombinatoriky pri hľadaní vraha viac než dosť. navyše som čakal, že Bruce bude ako vždy akčným hrdinom a Halle bude sexy Bondovým dievčaťom, ale nič z toho sa v tomto filme nekonalo. a ani záver filmu ma nejak extra nešokoval, takže suma sumárum p r i e m e r ()

karlvonarbei

Do poslední chvíle za žádnou cenu neodhalit, kdo stojí za ohavným zločinem a přitom v průběhu překotného vývoje příběhu vždy u diváka navodit kýžený pocit, že již to příjde, ale není to nakonec ani odsouzený magnát, kterého velmi špatně zahrál neherec Willis (zpívání mu jde mnohem lépe), ani do hlavní protagonistky sexuálně zblázněný její zcela nejbližší kolega a nebo kdokoliv další, vrah je prostě ten, který celý případ hned od začátku ve všem tak usilovně vyšetřuje! FÍHA.. tak na tomto schématu postavil scénárista s polským příjmením pointu a myslím, že víc samoúčelně překombinovat děj již ani nemohl - prostě to nešlo. Dokonce i ve chvíli, kdy film naštěstí již opravdu končí, jako by si nechávali tvůrci otevřené okno pro případné pokračování, protože na scéně po likvidaci všech nepohodlných svědků se vynoří náhodou ještě další - nyní soused u okna :-) Ani nebudu zjišťovat, jestli se tak opravdu stalo a nebyla zfilmována i dvojka, za to mi tato slátanina již opravdu nestojí, ale mohl to být přitom klidně úžasný film, kdyby..Nehorší na tom je, že vy se díváte a to, že se jedná o plýtvání časem, to se dozvíte až asi v posledních 10 minutách. I tady nás režisér dokázal docela dobře doběhnout. Ve filmu se vedle Heidi Klum mihne i samotný scénárista bez ohledu na to, co slaboduchého dokázal zde stvořit. Samostatnou kapitolou je pak nasazení multikulturní perly se sexuálním podtextem - to však určitě rozebírat nebudu. Její pletky se sympatickým černochem, který měl pletky i s její kámoškou, o kterou tady celou dobu vlastně jde a jehož práskne ten, který s nikým žádné pletky nemá, ale chtěl by je mít, to už opravdu hraničí se vším, ač takto řečené to ještě nevypadá zase tak zle. Prostě vše samoúčelné, nevěrohodné a překombinovaně hloupé. Pozitivem filmu jsou jen atraktivní záběry, které s celou tou vatou asi měly na diváky působit, ale to je nakonec vlastně to jediné, co lze na filmu trochu ocenit. Kreditu Halle to ublížilo a panu Willisovi to může být jedno. ()

Bow-Z

Nebylo to špatný, ale scénář až příliš okatě lákal diváka, aby podezíral někoho jinýho, chvíli se mu to i dařilo. Willis se nemohl moc předvést a Halle Berry se mohla předvést o dost víc. 3* ()