Rowena je investigativní novinářka, která své články vydává pod pseudonymem David Shane. Několik měsíců pracovala na reportáži, která měla odhalit homosexualitu jednoho senátora, který bojuje právě proti homosexuálům. Její článek byl ale zastaven, takže Rowena dává v opilosti výpověď a jede domů. V metru narazí na kamarádku z dětství, která se jí svěří s tím, že se po internetu seznámila s Harrisonem Hillem, který je velmi bohatý, známý a ženatý. Harrison a Grace spolu udržovali milenecký poměr, ale on se jí náhle začal vyhýbat. Grace chce, aby o tom Rowena napsala. Po několika dnech Rowena zjistí, že někdo Grace zabil a snažil se její tělo schovat v řece. Grace byla dokonce těhotná. Rowena se tedy rozhodne dokázat, že Grace zabil Hill. Roweně jako vždy pomáhá její kamarád Miles, který je odborníkem na počítače a umí zjistit úplně všechno. Miles Rowenu miluje, ale ona nic netuší. Rowena se nechá zaměstnat u Hilla ve společnosti a tam se jí podaří dostat se k němu blíž, dokonce spolu naváží milostný poměr. Rowena si s ním píše i na online seznamce, kde se seznámil s Grace. Rowena na seznamce předstírá, že je bývalá stážistka, která s Hillem spala. Hill ale nakonec zjistí, že ho Rowena sleduje a myslí si, že jde o průmyslovou špionáž. Hill tedy s Rowenou skončil, ale to je problém, protože se mu Rowena nedostala do počítače a chybí jí důkazy o jeho emailové korespondenci s Grace. Miles to tedy zkusí sám a zkouší se dostat Hillovi do počítače, ale Hill je velmi opatrný... (TV Prima)

salamandrr

Nevim co na to říct...20 minut sem se nudil, 10 koukal na film, pak se dal děj předvídat a po tom co sem to v půlce stopnul jsem již neměl chut se na to dokoukat....tohle si opravdu od filmu s hvězdným obsazením nepřeju ()

Mashak

Jelikož jsem velmi jednoduchý muž, tak ty dvě hvězdy jsou hlavně za Halle Berry! Takhle žhavá ještě ve filmu podle mě nebyla! Jinak i když jsem vraha netušil a myslel si ledacos, tak musím říct, že to nijak převratné nebylo. Nemělo to tu správnou atmosféru. Velké hvězdy, špatný scénář. ()

dakarin

ohledně konce filmu souhlasím s komentářem uživatele PetrPan2, ... jinak - režie hrála na silný efekt geniálního rozuzlení, ale to vždy nestačí, mazaní lidé také zpravidla nedělají zcela dementní chyby, jako agentka s teplou vodou, celkový dojem tedy nic moc, ale ani žádná scéna není tak zajímavá, aby bylo třeba se vracet ... pokaždé to prostě nevyjde :-( ()

Torgal

Zmeškal som začiatok a až do konca som sa nechytal. Košatosťou scenára to však nebolo, nakoľko dejovo je tento film mimoriadne vyprázdnený. Celý čas sa v podstate nič nedeje a je to neskutočne nudné (na Brucovi je znudenosť tiež riadne vidieť). Všetko ale zabíja záverečná pointa, ktorá stavia logiku všetkého dovtedy videného na hlavu. Veľmi slušné herecké obsadenie tu už nič nezachráni. 3-/10 ()

dandislav1991

Poměrně hezké vyústění, které jsem čekal, sice s jiným padouchem, ale prostě celkově ten film od začátku zaváněl tím, že tam nebude něco v pořádku.:) ()

E lan

Především scénář je achylovou patou tohoto filmu. Herecké výkony jsou poté stejně ztracené stejně jako smysl jednání jednotlivých postav. Téměř nikdo není v tomto příběhu normální. Škoda především při tak dobrém obsazení... ()

waska

Berry je sice nádherná, ale vše ostatní mě trochu zklamalo. Jak to skončí mě napadlo asi po 15 minutách filmu a to většinou znamená, že je něco špatně.. ()

bakeero

Neuvěřitelně překombinovaný snímek. A hlavně naprosto nepochopitelné myšlenkové pochody většiny postav... ()

Chamyl

Vždycky se někdo dívá... Docela zajímavá zápletka s originálním závěrem se bohužel trochu ztrácí v šedivé nudě zpracování i hereckých výkonů. Celá hlavní trojice působí dojmem nulového zájmu, jakoby tento film točila v rámci zaměstnavatelem nařízené třetí směny. Chybí tomu nasazení i emoce a bohužel i Bruceova ironie, čímž akcie tohoto ambiciózního snímku klesají mezi - sice zajímavý - ale přesto pouze průměr. ()