Rowena je investigativní novinářka, která své články vydává pod pseudonymem David Shane. Několik měsíců pracovala na reportáži, která měla odhalit homosexualitu jednoho senátora, který bojuje právě proti homosexuálům. Její článek byl ale zastaven, takže Rowena dává v opilosti výpověď a jede domů. V metru narazí na kamarádku z dětství, která se jí svěří s tím, že se po internetu seznámila s Harrisonem Hillem, který je velmi bohatý, známý a ženatý. Harrison a Grace spolu udržovali milenecký poměr, ale on se jí náhle začal vyhýbat. Grace chce, aby o tom Rowena napsala. Po několika dnech Rowena zjistí, že někdo Grace zabil a snažil se její tělo schovat v řece. Grace byla dokonce těhotná. Rowena se tedy rozhodne dokázat, že Grace zabil Hill. Roweně jako vždy pomáhá její kamarád Miles, který je odborníkem na počítače a umí zjistit úplně všechno. Miles Rowenu miluje, ale ona nic netuší. Rowena se nechá zaměstnat u Hilla ve společnosti a tam se jí podaří dostat se k němu blíž, dokonce spolu naváží milostný poměr. Rowena si s ním píše i na online seznamce, kde se seznámil s Grace. Rowena na seznamce předstírá, že je bývalá stážistka, která s Hillem spala. Hill ale nakonec zjistí, že ho Rowena sleduje a myslí si, že jde o průmyslovou špionáž. Hill tedy s Rowenou skončil, ale to je problém, protože se mu Rowena nedostala do počítače a chybí jí důkazy o jeho emailové korespondenci s Grace. Miles to tedy zkusí sám a zkouší se dostat Hillovi do počítače, ale Hill je velmi opatrný... (TV Prima)

dopita

Bídná zápletka, bídní herci a velmi bídné zpracování. Z těch závěrečných dějových veletočů se mi dělalo blbě. Kdyby to aspoň bylo k smíchu, ale film akorát nasere a zkazí náladu. Ale Bruce Willis byl fajn. ()

Paity

Dvě hvězdičky za poměrně překvapivé rozuzlení. Jinak kromě toho až tolik film nenabízí. Halle Berry navíc hraje pořád stejně strnule. ()

mirkaaa

Bruce Willis patří k mým oblíbeným hercům, a přestože v tomto thrileru nepodává stoprocentní výkon, jak jsem u něj zvyklá, mě se tento film líbil. Je napínavý, má zajímavou zápletku a nečekaný konec. Halle Berry je nádherná a Giovanni Ribisi je absolutně nejlepší. ()

krusty2

Niekomu sa paci Fontana.Mne Perfect Stranger.Nechcelo sa mi na to ist a na koniec velmi mile prekvapenie v solidnej krimi. ()

ViktorEl

Priemerný triller, ktorý chce vyčnievať z rady, a preto sa snaží zapôsobiť na diváka napínavosťou a nečakanými zvratmi. Darí sa mu to, ale len z malej časti. Bruce Willis hrá výborne ako v každom jeho filme, v tomto filme by sa však jeho charizma dala krájať. Jeden kus by som hneď pridelil Halle Berry, no neviem ako vám, ale mne sa jej herecký výkon nepáčil. Dejovo veľmi nezaujímavý a veľmi zdĺhavý film. Ale tie tri hviezdičky si odo mňa aj tak vybojoval. Za herecké výkony Brucea Willisa a Giovanniho Ribisiho. Najlepší aj tak z celého filmu je koniec, ten finálny zvrat sa im výborne podaril.Koniec dával zmysel aj logiku. Jedno pozretie si tento film zaslúži a takýmto filmom ja obvykle dávam 60%. ()

FilmWave

"Der Erotische Thriller" - Jediné, čím se tento thriller liší od německých televizních c-éček, je obsazení. Halle Berry je velmi podprůměrná, Willis se filmem v zásadě jen mihne a Ribisi je velmi dobrý. Výsledek - dá se to vydržet, ale jen tak tak. ()

Romeo5

Ne každý film tohoto žánru mě zaujme a tomuto se to povedlo dokonale. Napínavé, s dobrým obsazením a kouzelným závěrečným rozuzlením. Prostě mě děj vtahl a nepustil až do konce. ()

Puol

Hviezdne obsadená nuda, kde mi už na konci bolo úplne jedno kto je vinníkom. Willis by si mal dávať väčší pozor v čom hrá, Halle je síce stále kočka ale nezachráni to a domnievam sa, že väčšina divákov (vrátane mňa) očakávala, že ukáže viac :-), ako len slušný herecký výkon.. Zaujala ma akurát postava Giovanniho Ribisiho. ()

Hapretor

Na herce kvalit "Bruce Vyliž-mi" a krásy herečky "Hej Bejby" dost nevýrazné, nudné, klišoidní. Nic nečekejte, nebudete pak tak zklamáni jako já. ()

Faila

Poměrně zajímavý thriller, dech mi sice nevzal, ale několik věcí tu za pozornost rozhodně stojí - nejen co se obsazení, ale i samotného příběhu a jeho vedení, týče. ()

mourinho

Klasický thriller, hvězdně obsazený, místy i pěkně napínavý, no v závěru trochu překombinovaný. Mám rád překvapivé zvraty, bohužel tady to na mě působilo jaksi nepřirozeně, nějak se tu pointu zdráhám přijmout, uvěřit jí a respektovat. Ale může to být jen subjektivní pocit, který nemusí sdílet všichni a protože jinak je vše OK, klidně NEZNÁMÉHO SVŮDCE zkuste. ()

MickeyStuma

Úskalím chatování se trochu zabývá příběh, jež je vyprávěn poklidně a bez intervencí nutného násilí. Charisma jednotlivých postav je vytvořena tak, jak si to scénárista představoval, což se hercům v pojetí povedlo. Halle Berry prostě jako obyčejná holka, která je svá a Bruce Willis coby podivný svůdce, který jde na věc poněkud neobvyklou metodou. Dějství je šmrncnuté thrillerem, ale jen okrajově. Hodně se drží na uzdě, což způsobuje neobvyklou diváckou náladu během sledování tohoto snímku. Ano, na první pohled snímek vypadá poněkud mdle, avšak při pozorném sledování děje se výsledek začne jevit jinak. Patřičné kouzlo je zkrátka někde jinde. Jen si ho všimnout. Snímek krapet složitý, ale plně si ve všem jistý. ()

Luk Skywalker

Název skoro stejný jak od hitu Deep Puprle, tématicky ovšem o úplně něčem jiném. Film by mohl být podtitul "vždy vás někdo vidí" nebo "někdo zná vaše tajemství". Novelistický závěr není úplně špatný a tu se navíc ze zajímavostí dozvím, že to má tři různé konce. Film na to, že je průměrný (ale konec je vcelku podařený) a neznámý, tak zde hraje Bruce Willis a Halle Berry, takže to levné určitě nebylo. Mohlo se buď využít více té chatovací sexnamky nebo to udělat jinak, prostě není to dobře použité, přitom by se dalo a pak by to dostaly plné čtyři hvězdy, takhle 3 a půl. ()

Fulham

Upozornuji ze filmy hodnotim podle zanru a to je pripad i tohohle filmu. Musim rict ze hodne lidi tady ma pravdu, tento thriller je hodne nezazivny a misty i celkem nudny. Halle Berry to zachranuje sto procentne, protoze na ni se divat urcite neomrzi. Myslim, ze kdyby misto Bruce Willise hral nekdo mene znami tak to vubec nevadi, protoze ta jeho role je celkem nevyrazna, i kdyz pro film asi jedna z nejdulezitejsich. Jeste jsem chtel rict, ze se tento thriller zlepsil az po polovine filmu, kdy vam dochazi ze ta vrazda nebude tak jednoznacna jak se zda. A jsem si jisty ze nikdo z vas to neodhali, dokud vam to nebude ukazano, jak se to stalo. Nakonec musim rict ze jsem chtel dat 3,5 hvezdy, ale kvuli tomu konci jsem to zaokrouhlil na 4* . ()

farfalino

Uvěřitelné postavy i příběh mě vtáhli do děje a nepustili. Na konci filmu jsem jenom koukal jak je to vlastně hezky poskládaná rubíková kostka. ()