poster

P2

 • USA

  P2

Horor / Thriller

USA, 2007, 94 min

Režie:

Franck Khalfoun

Hudba:

tomandandy

Producenti:

Alexandre Aja

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Technicky bezchybný priemer. Nichols a Bentley sú veľmi fajn a poteší absencia hrubej nelogiky. Jednohubka, ktorá drži žanrové škatulata viac, ako čokolvek iné. 60%(12.4.2008)

 • choze
  odpad!

  Zoufale natahované, nudné, zbytečné nic. Jedna dvě chuťovky to nezachrání.(5.7.2008)

 • Hrabka
  ***

  Téměř ve všech směrech se jedná o průměrný horor. Napětí slušné, prostory pro horor taky velmi zajímavé, nějaká ta brutalitka a krev se taky najde. Solidní herecké výkony, jak psycho týpek, tak bloncka, to odehráli celkem přesvědčivě. Občas sice něco zaskřípalo, ale na to už jsem v podobných filmech zvyklý a dokážu leccos odpustit. Film jsem si užil, nejedná se sice o žádnou bombu, ale thrillerového fandu to určitě zabaví. Jediná věc, která je tu nadprůměrná, je víte co, že pánové? Rachel Nichols dokáže svým P1 a P2 udržet v pozornosti především mužské publikum a to i jedince, které ostatní dění moc nebaví. 60%(27.2.2011)

 • jojinecko
  ***

  Komorný atmosferický "survival", ktorý si vystačí s dvoma ústrednými postavami a dejovo je oklieštený na priestor podzemnej garáže - čo vôbec nevadí a film sa snaží z tejto situácie vyťažiť maximum. V rámci žánru fajn jednohubka, ktorá síce nie je revolučná, ale poteší....(13.11.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Tenhle film bych pouštěla jako instruktážní video hercům, kteří chtějí hrát v thrilleru, kde mají převážně křičet a tvářit se opravdu ustrašeně .. :)(22.5.2008)

 • - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)

 • - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace