P2

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord
  • milka

Další ze zástupu podprůměrných hororů. Nápad to byl sice slušný, ale režisér neumí navodit dostatečnou atmosféru a zaujme vás maximálně pár scén. Navíc v celém filmu jde vlastně pouze o dvě osoby, takže by to chtělo i dostatečně dobré herce. A Rachel Nichols dobrá herečka rozhodně neni a každou chvilku jsem si přál její smrt. No a chudák Wes Bentley to prostě sám neutáhne. Prostě ničím zajímavý horor, který můžete v klidu minout. Kdyby ho natočil jeho producent Alexandr Aja, tak by to bylo rozhodně zajímavější.(20.1.2008)

Zábavná jednohubka a psychopatovi a objektu jeho touhy, odehrávající se převážně v podzemních garážích kancelářské budovy. Rachel Nichols zahrála celkem dobře, Wes Bentley je magor už od pohledu a dokonce je tu scénka, nad kterou zaplesají milovníci kvalitního gore. Sice to není žádný zázrak a označení filmu za horor je zavádějící, ale ztráta času to rozhodně není. 60%(5.12.2014)

Jde o slušný film, který doprovází celým dějem napětí, určitá tajemná atmosféra, slušné výkony obou hlavních aktérů a dobrá hudba. Hlavně Elvisova písnička a grimasy Toma při předstíraném zpěvu se mi líbili. Pro ty z vás, kkteří mají rád krev a pořádné jatka tento film určitě není. Pro fanoušky psychologických filmů to bude pěkné zpestření večer u televize.7/10(3.5.2010)

Muím říct že tohle mě docela dostalo. Velice slušný horor. Mělo to atmosféru a napětí. A zárověn se to nesnažilo být za každou cenu extra krvavý a bombastický.. Velice hustá je scéna s chlápkem na židli a následné rozmasakrování autem o zed. Či ubodání psa (chudák pejsek). V řadě věcech se chová Angela nelogicky ,ale pravda je že asi by jsme se možná v takové situaci chovali stejně. Snímek je velice komorní vše se odehrává jen mezi dvě lidma ostatní jsou tam spíš do počtu či aby se postarali o krvavou vložku.(1.9.2008)

Tísnivý thriller. Jednoduchý příběh, ale za to dusná atmosféra. Režisér Khalfoun chytá diváka za rameno a nechce ho pustit. Záporák je velmi charismatický, ale i ďábelsky chytrý. Hlavní představitelka Rachel Nicholsová je sexy. P2 je trochu předvídatelný thriller, i když v některých scénách jsou výborné nápady (výtah, píchnutí do oka). Výborná charakteristika postav. Dva herci na plátně bohatě stačí.(14.1.2013)

• - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)

• - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)