Reklama

Reklama

P2

  • USA P2
Trailer

Hrdinka amerického thrilleru, manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová), pracuje i na Štědrý večer, a když chce konečně odjet domů, zjistí, že hlídač Thomas (Wes Bentley) na ni v podzemí nalíčil past. Buď se jí podaří utéct, nebo přijde o život...  Je Štědrý večer, ale mladá ambiciózní manažerka Angela Bridgesová (Rachel Nicholsová) je ještě stále v práci. Chce vše dodělat, než vyrazí na rodinnou večeři. Když konečně sjede do opuštěné garáže, zjistí, že nemůže nastartovat auto a nemá signál v mobilu. Pomoc jí nabídne přátelský hlídač Thomas (Wes Bentley), ale když se ani jemu nepodaří auto spravit, řekne Angele, aby s ním povečeřela. Ta se jen zasměje, jenže záhy zjistí, že se ocitla v situaci, která rozhodně úsměvná není. Probudí se totiž přivázaná k židli ve studené místnosti pro bezpečnostní službu v podlaží P2 a je si jistá, že štědrovečerní večeře je to poslední, po čem Thomas prahne. Teď záleží hlavně na její odvaze a touze žít, aby se jí odtud podařilo utéct. Americký hororový thriller režíroval Franck Khalfoun. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (246)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $8miliónovTržby USA $3,995,018Tržby Celosvetovo $7,766,240Tržby za predaj DVD v USA $3,473,415 //počet predaných kusov 207,244║ V medziach to je dobre zvládnutý horror, len škoda že ten psychopat nebol viac výrazný, bol taký vo svojej podstate až moc jednoduchý, pohodlný a s pokojnou tváričkou, mohol to byť potom viac temnejšie, dusnejšie, atmosférické. /55%/ ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Dva lidé, jedno podzemní parkoviště a všudypřítomná tma. Franck Khalfoun společně s Alexandrem Ajaou napsali docela slušný horor, který není tak krvavý jak předchozí Ajaova Noc s nabroušenou břitvou a závěr vás tolik nepřekvapí. Přesto jde o slušný snímek, který vás potěší v několika scénách, které ale jak se dalo očekávat nejsou zrovna plné logiky, ale na druhou stranu co by jste dělali vy? Velmi dobrá byla volba Rachel Nichols, která pokud se vám nelíbí vzhledově tak vás jistě potěší jak spoře oblečená proběhne celým snímkem. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Nejnapínavější thriller, co jsem v poslední době viděl. Film nestaví pouze na násilí, ale těch pár drsnějších scén, co jsou tu k vidění, stojí za to. Příběh je uvěřitelný, vyskytne se zde i několik dobrých nápadů (výtah). Vyzdvihnul bych i dobrý výběr hlavních představitelů, hrdinka je sympatická, psychopat je ve své slizkosti i celkem charismatický. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Není to špatné, ale ta neuvěřitelnost bije do očí. Kolikrát jsem si říkal, proč neuděláš tohle, proč si upustila tenhle předmět atd. O Wesovi Bentleym nemluvě, ale u toho se to dá omluvit, protože hrál psychouše. Největší strach a napětí jsem paradoxně cítil za začátku, když na něj klepala a byly tam jen náznaky jeho magorismu. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jo podzemní garáže jsou masakr. V době kdy velké vlny narůstu sexuálního násílí žen vůči mužům se jako vysoce atraktivní muž těmto prostorům vyhýbám už z dálky, protože v takových podzemních garážích může za každým sloupem číhat nějaká sexuálně vyšinutá žena, která by mě bezmocného a bezbraného mužíčka zneužila raz, dva. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (3)

  • Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)
  • Natáčení probíhalo také v Cinespace Film Studios v Torontu (Ontario, Kanada). (noelcoward73)
  • Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)

Reklama

Reklama