P2

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord

Rozpočet $8miliónovTržby USA $3,995,018Tržby Celosvetovo $7,766,240Tržby za predaj DVD v USA $3,473,415 //počet predaných kusov 207,244║ V medziach to je dobre zvládnutý horror, len škoda že ten psychopat nebol viac výrazný, bol taký vo svojej podstate až moc jednoduchý, pohodlný a s pokojnou tváričkou, mohol to byť potom viac temnejšie, dusnejšie, atmosférické. /55%/(18.1.2010)

Workholici mají drsný život, zvláště mají-li vyvinutý hrudník. Nejenže pro samou práci nemají čas na rodinu a bouchají i na Štědrý večer, navíc se mohou stát objektem zbožňování kdejakého šmíráka a mentálního deprivanta. Pokud je workholička ještě ke všemu momentálně postižená (nechápe, proč jí v podzemí nefunguje debil), šmatlavá (zakopává v nejstupidnějších možných okamžicích) a gramlavá, může přijít k vážné újmě na zdraví - třeba si i zlomit nehet! Průměrný thriller s pár slušnými momenty, ale devalvován byl mým nezájmem o osud hlavní hrdinky a dementními chybami hlavního padoucha. 56%(19.11.2011)

• Jino

P2 na mě nijak závratně nezapůsobil. Scénář je plný žánrových klišé a havní hrdinka mi byla nesympatická daleko víc než její protivník, takže jsem ani neměl potřebu, jí jakýmkoliv způsobem fandit, či dokonce přát záchranu života. Atmosféra mě teda tímto problémem minula a já se jen soustředil na její špatná rozhodnutí, potažmo na její velký výstřih. Nejvíce mě pobavila scéna s autem a kolečkovým křeslem. Podobně laděných filmů je hodně, tento však řadím do slabého průměru...jsou i horší. 45%(24.1.2010)

No nebylo to vůbec špatný a vůbec jsem se nenudil. Gore scény byly vymazlený (mohlo by jich být víc) , hlavní hrdinka s krásnými vnadami byla taky perfektní, stejně tak jako vyšinutej hlídač objektu, ve kterém se celý příběh odvíjí. Co mi tam prostě scházelo, byla aspoň trocha originality. Takových filmů na podobný téma je fakt mraky. Ale i přesto je to dobrej hororovej thriller, u kterýho se atmosféra perfektně stupňuje. Na scénáři zapracoval i Alexandre Aja a film i produkoval. Zajívostí je, že hudbu nahrál Slovenský národní orchestr.(9.11.2012)

Když se v počátečních titulkách objevilo u scénáře a produkce jméno Alexandre Aja, tak jsem si řekl, že by to nakonec nemusel být tak špatný a béčkový horor a on skutečně takový nebyl. Líbilo se mi provedení, líbily se mi podzemní prostory a líbil se mi dekolt Rachel Nichols. Samozřejmě v logice to chvílemi zaskřípalo, ale nic, co by extrémně bilo do očí. Myslím, že si tenhle horůrek zaslouží nadprůměrné hodnocení, nuže 4 hvězdičky a 70%.(6.3.2011)

• - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)

• - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)