P2

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord

P2 jsem dlouho odkládal a nechtěl jsem ho vidět protože mi bylo jasné že se jedná o další rádoby honičku tentokrát v garáži. Khalfoun je nicméně režisér geniálního Maniaka a tak jsem nakonec pustil i tohle a čekal že mě to překvapí, tentokrát ale ne jedná se o průměrnou naháněčku se sem tam parádní gore prací(židle+auto). Filmu samozřejmě nechybý neuvěřitelné klišé. Aspoň že hlavní hajzl je celkem sympaťák a to šílenství mu i věřím narozdíl od hlavní herečky která byla dost prkenná.(27.3.2014)

No nebylo to vůbec špatný a vůbec jsem se nenudil. Gore scény byly vymazlený (mohlo by jich být víc) , hlavní hrdinka s krásnými vnadami byla taky perfektní, stejně tak jako vyšinutej hlídač objektu, ve kterém se celý příběh odvíjí. Co mi tam prostě scházelo, byla aspoň trocha originality. Takových filmů na podobný téma je fakt mraky. Ale i přesto je to dobrej hororovej thriller, u kterýho se atmosféra perfektně stupňuje. Na scénáři zapracoval i Alexandre Aja a film i produkoval. Zajívostí je, že hudbu nahrál Slovenský národní orchestr.(9.11.2012)

• obitus

Další z rychle se rozšiřujícího zástupu průměrných až podprůměrných thrillerů/horrorů, které postrádají především nápad. Řemeslo je to slušné, i když herci ničím nezaujmou, zapamatování hodný je maximalně pejsek a jeho krvavá smrt. Ostatně krev je taky to jediné co ve filmu opravdu stojí zato. Fulciovsky krásné gore se opravdu povedlo. Škoda, že zbytek filmu už ne.(17.11.2007)

• yakoob

Napínavé, ale...a to s velkým A...mám pocit, že dnešní většina filmů, aby vůbec něčím lidi zaujala, musí obsahovat násilnické scény...a to se mi právě na filmech nelíbí...Po shlédnutí v kině či doma zůstane ve vás i tak velká prázdnota, kterou buď se budete snažit zaplácnout dalším filmem tohoto typu nebo si řeknete jako já: Takové filmy nemají pro život žádný smysl...(14.11.2007)

Další z řady průměrných ale občas napínavých hororů. Tentokrát se jedná o takový "malý" horor se dvěmi herci odehrávající se v prostředí temného podzemního parkoviště. Film má hodně pomalý rozjezd a víceméně se rozjede až ve druhé polovině a i v ní chybí více napětí a větší gradace. Hlavní hrdinka není špatná a i když se občas nechová zrovna logicky hraje docela uvěřitelně. Větší problém je s psychopatem v podání Wese Bentleyho jelikož s jeho dětskou tváří mu vraždění lidí uvěříte jen těžko. Na rozdíl od většiny novodobých hororů tento nesází na litry krve a desítky mrtvol ale snaží se vytěžit maximum z temné atmosféry podzemního parkoviště ale lekaček si divák užije minimum. Občas však film překvapí nějakou tou krvavou scénkou jako je např. scéna auto vs. muž na židly ale i těch vražd je zde pomálu. Ale na film se dá koukat a když překousnete pomalou první polovinu budete se docela dobře bavit.(4.8.2008)

• - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)

• - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)