P2

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord

Takto má vypadat vánoční večeře:) Příjemné překvapení a vidím, že nejenom pro mě. "Béčko", které si zaslouží pochvalu. Celou dobu si film drží výbornou atmosféru, která diváka nutí se dívat až do konce. Herecké výkony jsou slušné. Tento snímek dokazuje, že k natočení pěkného thrilleru stačí dva lidi, podzemní parkoviště a trochu tmy:) Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Po krátkém váhání dávám slabší čtyři.(19.11.2011)

Alexander Aja...jediný režisér/scenárista, ktorý je teraz garantom hororu...Horor v ktorom hrajú až 2 herci, a je to výborné, to si nechám ľúbiť. Strašidelne, mrazivý thriller/horor, ktorý nezaprie genialitu Alexandra Aja, aj keď nerežíruje, dokazuje, že aj s neznámymi hercami sa dá urobiť veľkolepé divadlo...Thx za ten napínavý a brutálny koniec...(8.7.2008)

• obitus

Další z rychle se rozšiřujícího zástupu průměrných až podprůměrných thrillerů/horrorů, které postrádají především nápad. Řemeslo je to slušné, i když herci ničím nezaujmou, zapamatování hodný je maximalně pejsek a jeho krvavá smrt. Ostatně krev je taky to jediné co ve filmu opravdu stojí zato. Fulciovsky krásné gore se opravdu povedlo. Škoda, že zbytek filmu už ne.(17.11.2007)

Dva lidé, jedno podzemní parkoviště a všudypřítomná tma. Franck Khalfoun společně s Alexandrem Ajaou napsali docela slušný horor, který není tak krvavý jak předchozí Ajaova Noc s nabroušenou břitvou a závěr vás tolik nepřekvapí. Přesto jde o slušný snímek, který vás potěší v několika scénách, které ale jak se dalo očekávat nejsou zrovna plné logiky, ale na druhou stranu co by jste dělali vy? Velmi dobrá byla volba Rachel Nichols, která pokud se vám nelíbí vzhledově tak vás jistě potěší jak spoře oblečená proběhne celým snímkem.(10.2.2008)

Hezká napínavá, dramatická atmosféra. Moc dobrý výběr hlavních rolí. Rachel Nichols je sympatická a Wes Bentley zahraje svou roli na jedničku. Správný osamocený psychopat. Fakt dobrá postava ten Thomas. Scénář vcelku i mrazivě reálný, uvěřitelný, ale hrozně, hrooozně, natahovaný. Do poloviny film skvěle utíká, je pořád se na co dívat, dějí se nové a nové věci. Druhá polovina, 40 min, je jen a jen naháněčka. Uteče mu, najde jí, uteče mu, najde jí atd. A to fakt hrozně po 20ti minutách začne nudit. Nemohu upřít moc dobrou scénu ve výtahu, ale jedna vyčnívající scéna za 40min je prostě málo. Max ještě Elvis Presley pobavil. Jako jednohudba ale P2 funguje i dobře.(6.5.2013)

• - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)

• - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)