David Rice jako patnáctiletý žije v Ann Arboru v Michiganu, kde se zamiluje do své spolužačky Millie a dá jí skleněnou sněhovou kouli jako dar. Jejich spolužák, Mark Kobold, Davida šikanuje, vezme mu skleněnou kouli a hodí ji na zamrzlou řeku. David jde na řeku, ale propadne se pod ním led. Proud ho táhne pod ledem, ale najednou se ocitá v místní knihovně, a objeví tak svou schopnost „skákat“ neboli přemísťovat se v prostoru z jednoho místa na druhé během okamžiku. Ohromen svou novou schopností opouští svého násilnického otce a uteče z domova. O osm let později již dospělý David žije na vysoké noze díky tomu, že „skočil“ do bankovního trezoru a ukradl velké peníze. Jednoho dne ho v jeho bytě přepadne Roland Cox, což je velitel Paladinů, tajné společnosti náboženských fanatiků. Ti si slíbili, že vystopují a zabijí všechny „skokany“ (jumpery), protože jejich chování berou jako rouhání. Takové schopnosti, jaké mají jumpeři, má mít pouze bůh... (TV Nova)

Lucpro

Jakoby se v Hollywoodu potřebovaly utratit miliony dolarů. Tento film nezachránilo ani hvězdné obsazení, za které dávám dvě zvězdy. ()

LukasLongr

Jednoho dne se Davit, který ve snímku hraje Hayden Christensen, propadne ledem do divoké řeky, aby Millie vrátil skleněnou kouli. Když si už myslel, že zmrzne na kost, tak se najednou objevil v knihovně. Bylo mu jasný, že tohle je příležitost něco dokázat, tak utekl z domu a začal se učit používat skoky prostorem, při vzpomínce na místo, kde už někdy byl. Po pár letech se mu ale v luxusním bytě objevil nějaký muž s tím, že bůh chce, aby umřel. ()

xxxblade

Mě se film líbil nebyl špatnej ( hlavně díky Samuelovi) , ale přiznejme se, když by někdo z nás měl takovou moc choval by se jako pubertální debil ? No ale to by nebyl film , že jo. Podle mě je to dost postavený na hlavu celej příběh. ()

Craylo odpad!

Celý film o tom, jak se dítě zamiluje, pak se naučí teleportovat, ale přichází problém ve spravedlivém černochovi, který nemá nic lepšího na práci než zabíjet všechny lidi, kteří se teleportují, protože je prostě "nesnáší". To jako vážně??? ()

mad.dog

Celkem slušný film, ikdyž nedotažený do konce. Samuel L. Jackson má zase svoje charizma, ale i Hayden není úplný břídil. Triky taky ušly, ale jen ten scénář je horší. Ale popcornová, jednoduchá zábava to je a o to asi šlo. Průměr. ()

pafca4

Mně se film líbil...byla to příjemná oddychovka( nic "inteligentního" nečekejte). I když oddychovka asi není to pravé slovo, byla jsem napnutá po celou dobu filmu a ani chvíli jsem se nenudila. Na druhou stranu bych se na něj asi už znovu nepodívala. Nebyly tam žádné hlubší myšlenky, které by mě k tomu vedly, a film pro mě byl přitažlivý právě proto, že jsem neznala děj, a tak mi zajímalo, jak to celé dopadne. ()

AdamDM

Od filmu som očakával viac. Výborná myšlienka z ktorej sa dalo tak veľa vyťažiť. Chýba tomu viac prepracovaný dej. Takto sa s filmu stáva obyčajná jednorazová podívaná, z ktorej si človek nezapamätá prakticky nič. Ale vlastne cieľová skupina filmu rúbe nižšie. Pridávam hviezdičku za Jacksona. ()

ronin zabak

Hayden je prostě osel, co hraje v podobných kravinách a nikdy se na nic lepšího nezmůže. Avšak hvězdu dávám za nápad - debilně zpracovaný sice,ale to je vše. ()

Kikaa_B

Nápad moc dobrý...teleportovat se po celém světě...ale ten obsah uplně o ničem...šlo z tohoto tématu vytěžit určitě daleko daleko víc. ()

deedulka

Cestování prostorem pouhou myšlenkou je zajímavý námět, to je ale asi jediná pozitivní věc k filmu. Děj zběsile přeskakoval, že se v něm člověk ztrácel a unikal mu smysl a celkový dojem je pak otrávení. K tomu v mnohém dopomáhala i naivní a ufňukaná Millie, která mi po celou dobu neuvěřitelně lezla na nervy. ()

Hektor.Troy odpad!

jezis maria...tym co dali tomuto flmlu viac ako jednu hviezdicku-vyhodit ich z csfd,zavriet ich do blazinca,alebo vystrelit na mars...:)N.E.U.V.E.R.I.T.E.L.N.E ()

Mr.Hahaha

Váhal jsem nad 2*, ale vtip a krása hlavní herečky mě přesvědčili pro 3*. Jinak film je naprosto průměrný, pro mě je to film z kategorie "na žehlení". ()

BR23

Nápad (sto-krát omieľaný už v minulosti) bol síce veľmi dobrý... ale všetko ostatné bolo len priemerné... to klišé ( napr: výnimočný chlapec v rozpadnutej rodine) i atmosféra (stály útek pred niekým kto by ho nemohol ani chytit- teda pokial nepoužívajú futuristickú- neuveriteľnú technológiu) sa mi nepáčila. ()

misikskorp

Mám tento film ráda. Není to až taková nuda a je to konečně něco, jehož téma není sto tisíckrát ohrané dokola v každém druhém filmu. Není sice vhodný pro lidi, kteří mají rádi 100% plný děj, ale spíše pro teenagery, kteří pohodové téma naopak přivítají. ()

Youtube chystá vlastní seriálový obsah

Youtube chystá vlastní seriálový obsah

18.10.2016

V Česku Youtube Red ještě nemáme, v Americe, Austrálii, Mexiku a na Novém Zélandě už si ale vylepšenou verzi Youtube užívají skoro dva roky. Správně tušíte, že se jedná o placenou službu bez reklam a… (více)

Karlík a továrna na mrtvoly

04.03.2012

Další Tři mušketýři

Další Tři mušketýři

05.04.2010

Úspěch Sherlocka Holmese přinutil studio Warner Bros. pátrat po dalších klasických námětech, které by bylo možné zpracovat podobně osvěžujícím způsobem a přiblížit je současnému publiku. Jedním z… (více)