Pirát silnic

Hot Rod

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

• Torgal

Zámerom tvorcov bolo očividne natočiť debilnú komédiu. Ostali ale niekde na polceste a výsledok je tak jednoducho len debilný. Toto slovo dokonale charakterizuje postavy, scenár a koniec koncov aj spracovanie filmu. A kto sa dokáže na riadnom debilovi zasmiať, tak sa pobaví aj pri tomto snímku. 4-/10 PS: Slovenský (a český) názov filmu je mimoriadne debilný tiež a s dejom filmu nemá absolútne nič spoločné.(7.6.2011)

Nad tímhle filmem se nesmí uvažovat, ale jen užívat ty střídající filmová klišé a tupé scénky s ještě tupějšími hláškami.Musím ještě říct, že jsem se několikrát hlasitě zasmál a to se mi nestává moc často. A to bych ještě rád chtěl vyzdvihnout soundtrack, který mi k tomu fakticky sedl. Takže pohodová oddechovka na dlouhé zimní večery.(2.1.2011)

• AngelAngie

Poměrně dost velká blbost, ale to jsem věděla už před tím, než jsem si film vůbec pustila. Přesto to byla celkem zábavná kulisa při mém vaření a úklidu. Co mě zklamalo asi nejvíc, tak to byla přítomnost Isly Fisher, že se vůbec chtěla v takové pitomině objevit, ale je fakt, že díky ní jsem to dokoukala do konce.(18.9.2008)

Naprostý překvapení. Podle mě nejvtipnější komedie tohodle roku. Fakt sem se u toho řezal a to sem to viděl sám, kdy se moc nesměju. Taky proč když to nikdo neslyší :-) Jinak hodně nezvyklej humor, nejvíc bych ty absurdní dialogy přirovnal k seriálu The Office. PS: závěr je totálně masakrovej, zpomalenej nástup všech hrdinů za doprovodu písničky "John Farnham - You're The Voice" je naprosto dokonalej. Doporučuju fakt se budete smát pokud vypnete inteligenci a zapnete tu část mozku která má ráda vtipy se šlupkou banánu na zemi a rozhovory totálních idiotů o tom kdo víc paří (přitom nepaří ani jeden)(4.3.2008)

Jsem fanda absurdního ferrellovského humoru, ale přesto úplně nejásám. Na vině je především Samberg v hlavní roli, a pak taky kadence fórů, některé z nich jdou ale geniálně přetažené (cool beans!) a přesně tak to mám rád. Hromada dobrých herců ve vedlejších rolích, škoda jen nevyužitého McBridea. McShane je otec roku!(4.6.2014)

• - Hlavná rola bola pôvodne zamýšľaná pre Willa Ferrella. (ladko)

• - Kapela, která hraje během Rodova (Andy Samberg) skoku přes patnáct autobusů, je ve skutečnosti Queens of the Stone Age. (SHI-SHA)