Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

Trailer

Jara.Cimrman.jr

Nepotřebuji svými kaskadérskými kousky vydělat jeden až dva majlanty, abych svému nevlastnímu otci sehnal nové srdce, protože ho chci zmlátit, aby si mne vážil. A navíc nemám rád neschopné idioty, kteří berou svůj nalepený knír smrtelně vážně, takže mi Rod Kimble rozhodně k srdci nepřirostl. Přesto jeho dementním kaskadérským kouskům uděluji nezasloužené tři hvězdy a vůbec to není proto, že mi za to Andy Samberg slíbil na jednu noc zapůjčení Isly Fisher k údržbě všech jejích dostupných otvorů. Ne, ne, kdepak, v tom to není. ()

Zeck

Co si budeme povídat, naprostá sračka. Jedna jediná scéna mě ovšem natolik rozesmála, jako žádná za poslední dva roky. Trojté salta a následný pád v lese mě naprosto rozsekal. Čekal jsem od Samberga a Tacconeho mnohem více, už jen proto, že jejich humor je geniální. Tento film geniální není. 45% 22.01. 2010 ()

tron

„Naozaj si sa chcel spýtať TOTO?“ Mám slabosť pre „trápne komédie“ typu Napoleon Dynamit alebo Ľadovo ostrí. PIRÁT CIEST si ich evidentne bral za vzor (šéf výroby: Will Ferrell). Ale prekvapivo to akosi nevyšlo. Mnohé scény sú presne také trápne, ako mali byť (tancovanie na parkovisku). Väčšina bohužiaľ nie. Navyše, herec v hlavnej úlohe NEMÁ onú „loser úbohosť“, akú mal Jon Heder. Skákanie na motorke je divné (vôbec ma nebavilo...) a bitky s nevlastným otcom rovnako zúfalé, ako v neviem koľkej POLICAJNEJ AKADÉMII. Nefunguje to. I tá Sissy Spacek je o ničom. ()

Malarkey

Přiznám se, že jsem dlouho nepotkal tak bláznivou a šílenou komedii, u který bych se smál. Skoro mi to připomnělo až doby parodií, při kterých jsem se řechtal od začátku do konce. Tady to sice není tak intenzivní, ale já si myslím, že zdejší hodnocení má tenhle film naprosto neprávem. Tahle komedie je totiž naprosto správně praštěná a málokterá si to v dnešní době tak dovolí. A mimochodem....u tohodle filmu se dabing neuvěřitelně poved! ()

Shit

Obyčejná pohodová dementní komedie, která se snaží jen a pouze pobavit tim, že si Andy Samberg za každých okolností vždy nehorázně nabije držku při svých kaskadérských kouscích, ale daří se jí to dobře, i když sem teda čekal ještě o fous větší prdel, ale nejgigantičtější pád ze svahu, co se dá za celou historii filmu vidět a závěrečnej veleskok fakt stojí za to ()

• Kapela, která hraje během Rodova (Andy Samberg) skoku přes patnáct autobusů, je ve skutečnosti Queens of the Stone Age. (SHI-SHA)