Pirát silnic

Piráti ciest

Hot Rod

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

Ulítla komedie, ale v dobrém slova smyslu. Parta kolem hlavního hrdiny vypada jako sbírka kreténu, ale dobře se doplňují a jejich hlášky někdy stojí za to. Karamboly, které Rob předvádi jsou fakt drsné a dobře natočené, až jsem si myslel, že tohle už snad nemůže přežít. Od herců solidně zahrané, sympatická Isla Fisher. "Budete se mě snažit pod vodou udržet 40 vteřin... to je minuta bez dvaceti sekund..." :-D(5.3.2010)

• nany2121

Tento film mi odporúčil kamarát a o to bolo väčšie moje sklamanie. Herecký výkon hlavného hrdinu bol otrasný. Mal som z neho taký pocit, že to už hercom môže byť ozaj každý. Príbeh filmu bol strášný. Vela scén vo filme chcelo byť až privelmi vtipných, ale opak sa stal pravdou. Jediné pozitívum tohto filmu som videl v herečke Isla Fisher, ktorá ma zaujala svojou krásou a asi jedinú by som ju z celej zostavy označil za HERCA. A doteraz mi nieje jasné prečo zobrala rolu v tomto filme. Že prečo až 1 hviezdička?? Počet zasmiatí počas filmu sa rovná počet hviezdičiek.(15.4.2010)

Nepotřebuji svými kaskadérskými kousky vydělat jeden až dva majlanty, abych svému nevlastnímu otci sehnal nové srdce, protože ho chci zmlátit, aby si mne vážil. A navíc nemám rád neschopné idioty, kteří berou svůj nalepený knír smrtelně vážně, takže mi Rod Kimble rozhodně k srdci nepřirostl. Přesto jeho dementním kaskadérským kouskům uděluji nezasloužené tři hvězdy a vůbec to není proto, že mi za to Andy Samberg slíbil na jednu noc zapůjčení Isly Fisher k údržbě všech jejích dostupných otvorů. Ne, ne, kdepak, v tom to není.(1.3.2014)

• Aljak

Hľadal som niečo na odľahčenie, pri čom by sa dalo aj dobre zabaviť. Dúfal, som že Hot Rod bude dobrá voľba, ale až tak ma to neoslovilo, a žiaľ ani nezabavilo. Aj keď nedá sa povedať, že by to bolo úplne nanič, no celý ten dej je pritiahnutý za vlasy - čo by ani tak nevadilo, ale akosi tomu chýbal aj očakávaný humor. Andy Samberg je fajn herec, ale v tejto role by som si vedel oveľa lepšie predstaviť Willa Ferrella. Ale inak ten celý "kaskadérsky" team na čele s Rodom pôsobil fakt strašne naivne a tie ich rozhovory sa často zvrhli až k absurdnosti. Najväčším pozitívom tohto filmu bola pre mňa krásna Isla Fischer - len škoda, že sa nevyskytovala ešte častejšie.(18.9.2013)

Naprostý překvapení. Podle mě nejvtipnější komedie tohodle roku. Fakt sem se u toho řezal a to sem to viděl sám, kdy se moc nesměju. Taky proč když to nikdo neslyší :-) Jinak hodně nezvyklej humor, nejvíc bych ty absurdní dialogy přirovnal k seriálu The Office. PS: závěr je totálně masakrovej, zpomalenej nástup všech hrdinů za doprovodu písničky "John Farnham - You're The Voice" je naprosto dokonalej. Doporučuju fakt se budete smát pokud vypnete inteligenci a zapnete tu část mozku která má ráda vtipy se šlupkou banánu na zemi a rozhovory totálních idiotů o tom kdo víc paří (přitom nepaří ani jeden)(4.3.2008)

• - Kapela, která hraje během Rodova (Andy Samberg) skoku přes patnáct autobusů, je ve skutečnosti Queens of the Stone Age. (SHI-SHA)

• - Hlavná rola bola pôvodne zamýšľaná pre Willa Ferrella. (ladko)