Pirát silnic

Piráti ciest

Hot Rod

Komedie / Akční

USA, 2007, 88 min

Hodně debilně vtipná záležitost. Musela jsem použít ono slovo, protože lepší adjektivum pro styl Hot Roda prostě nemám. Určitě se nemusí líbit každýmu, ale mému retardovanému mozečku velmi vyhovovalo. Kupříkladu scéna s pádem z "tichýho místečka" mě složila i po opakovaným přetočení.(7.7.2014)

• HappySmile

"No to mě poser!" poslední věta filmu a taky dojem, který to ve mně zanechalo... Jak si někdo může myslet, že tohle je vtipné? Jeden velký trapas, tak by se to dalo spíš charakterizovat (nebo spíš milion malých, to už asi vyjde nastejno). Možná že aspoň s tím Willem Farrellem, který si měl původně zahrát hlavní roli, by to mělo nějakou šťávu. Ale to už se asi nedozvíme.(28.12.2009)

• genetique

Normálne už ani neviem ako sa vyjadriť k filmu, ktorý mi ako divákovi naozaj nič nedal, a ktorého príbehová línia je vo svojich základoch obžúvaná v ústach niekoľkých scenáristov s minimálnou obmenou originality. A to, že sa počas hodiny a pol dva, či trikrát schuti zasmejem považujem naozaj za stratu času, to si už radšej za päť minút vygooglim nejakých pár kameňákov. 35%.(27.12.2010)

• Wacoslav1

Náhled na kaskadérskou práci trochu jinak. Mě to však bohužel tak zábavný jako některým komentujícím tady nepřišlo. Kadence vtipů je sice šílená, ale zasmějete se tak každýmu desátýmu a to je asi špatně.30%(23.9.2014)

• Ice123

Prach obyčejná komedie, kdy se od plic zasmějete jen při prvním a posledním kousku co se snaží předvést. Jinak ubohý souboje s nevlastním otcem v plastových chráničích mi připadají jak z céčkové produkce a banda 30ti letých típků co se chovají jak kdyby jim bylo deset je vážně ubohost. 2* za těch pár málo scén, kdy jsem se vážně bavil...(5.3.2010)

• - Hlavná rola bola pôvodne zamýšľaná pre Willa Ferrella. (ladko)

• - Kapela, která hraje během Rodova (Andy Samberg) skoku přes patnáct autobusů, je ve skutečnosti Queens of the Stone Age. (SHI-SHA)