Interview

• USA Interview (více)

Hlavními hrdiny briskního konverzačního dramatu, které v roce 2007 režisérsky vysekla herecká hvězda amerického nezávislého filmu Steve Buscemi, jsou dva lidé, kteří by k sobě za normálních okolností pravděpodobně nikdy nenašli cestu. On je zatrpklý ostřílený novinář, který už si všechny kariérní vrcholy prožil, a proto nyní musí psát podřadné články o ještě podřadnějších tématech a lidech. Ona je pak mladá, půvabná a obletovaná televizní hvězdička, která sice nic nedokázala, ale i tak se může vyhřívat pod paprsky slávy. A společně mají udělat rozhovor. Jejich vztah je tedy čistě pracovní. Jenže pak se mezi ně vkradou emoce, které původně rutinní džob kardinálně promění ve slovní zápas o nadvládu a vítězství v povrchním osobním klání, kde jde místo cti spíš jen o hrdost a uraženou pýchu. A čím více během večera napětí eskaluje, tím více si obě strany začínají uvědomovat, jak slepě jeden o druhém doposud přemýšleli. V remakeu slavného nizozemského dramatu z roku 2003 Interview podle van Gogha, mimochodem též uváděného na kanále Cinemax, excelují Steve Buscemi a stále nadějnější hollywoodská star Sienna Millerová. (oficiální text distributora)

BuryGol

Dva herci a jedno apartmá. To více méně stačí na výbornej film. Steve Buscemi si pro jistotu krom hlavní role sednul i do režisérskýho křesla. Spolu se Siennou Miller předvedli parádní dramatickou jízdu o béčkový ale slavný herečce a ošuntělym a životem unavenym reportérovi. Kam až může obyčejný Interview zajít? Přiznání, slasti a strasti, smích, pláč, naštvanost, usmíření...a nebo je to všechno přetvářka? Dá se vůbec takovejm lidem věřit? Nebejt pro mě nedodělanýho konce, dal bych za plnej počet. Ale to je jen malá vada na kráse. 4 a tři čtvrtě hvězdy. ()

ssfan

Tento styl filmů mi moc nesedí. I když to nebylo úplně špatné, tak mě to moc nebavilo. Zhlédl jsem Interview hlavně kvůli anglickému znění, to je vše. 60% ()

giovanni3

Originál jsme tedy neviděl = hodnotím čistě tento velice zajímavý film, ve kterém hrají vlastně jen dva herci a i tak to pěkně funguje a člověk se baví skoro hodinu a půl. Slovní i ,,fyzické,, ,,přestřelky,, mezi překrásnou Siennou Miller a Stevem Buscemi jsou opravdu ozdobou filmu. Dávám slabší 4z5 a asi se podívám i na originál.. ()

Soweek

Je to škoda, celý film byl povedený, ale ten konec...Přivádí to takovou myšlenku, jakoby si Buscemi myslel, že samotný film není pro diváka postačující a proto to zakončil rádoby překvapujícím koncem, který ovšem aspoň pro mne znamenal značný pokles filmu. Chce si to víc věřit Steve, máš na to:-) ()

Looser

Vše bylo řečeno, konverzační drama se Stevem Buscemi. Některé dialogy dobré, některé slabší a umělé. Konec přiměřeně předvídatelný. ()

BMAJTZ

Uprimne receno nevim jak tenhle film ohodnotit. Na drama je to malo dramaticke a na thriller je tam malo vpocitavych scen a vubec nejakych pribehovych intrik. No nevim konverzacka to je prijemna ale ze by me nejak vyrazne nadchla to ne. Kdybych to mel porovnat s jinou konverzackou jako je Man From Earth tak je Interview rozhodne horsi. Co ovsem musim ohodnotit je vyborny herecky vykon obou protagonistu a dialogy taky nebyly vubec spatne. Nicmene k opravdu vytecnemu filmu mi Interview nabidlo opravdu malo pro me je to za 60% ()

slovan1

Velkolepé konverzační dílko. Bohužel ale nic víc. Stopáž naštěstí v klidu, takže se na to dívá celkem dobře a rychle to uteče. Herecké výkony povedené, ikdyž dva herci v jednom býtě toho asi zkazit moc nemůžou. ()

Matts

Skvělá komorní konverzačka. Po dlouhé době jsem se mohl zaposlouchat do kvalitních a uchu lahodících dialogů. Kvalitní scénář s nečekaným závěrem doplňují velmi dobré herecké výkony. Výborný snímek! ()

uzzi

Skvělá jednohubka pro dva výtečné herce. I když přirovnání k jednohubce je vlastně poměrně nešťastné, protože dostanete hutný nášup a na konci notně zalitý hořkou kaší. Steve Buscemi je skvělý herec a režie mu jde neméně dobře, protihráče v podobě neuvěřitelně sexy Sienny Miller si vybral opravdu dobře. Ona totiž hraje stejně dobře jako vypadá. Na příběhu je skvělá jeho zdánlivá jednoduchost a přitom se dostanete postavám až na kost. Výborné drama. ()

vaja

Úžasná minimalistická konverzačka! Celý film je hra na kočku a myš s tím, že se role neustále střídají. Celkový dojem z Interview je umocněn tím, že se prakticky skoro celý odehrává v jednom bytě. Skvělé dialogy bez zbytečného patosu. Sienna Miller válí a Steve "kačení ksicht" Buscemi potvrzuje své herecké kvality a dokazuje, že je také nadějný režisér. ()

DavidS.

Jedna prokecaná, prohádaná a propitá noc se celebritou...Už jen díky tomu, že tu hraje Buscemi a zase někoho z novinářské branže, si nemohu odpustit lehké déjà vu s o rok mladším snímkem Opilí slávou...Dobré dialogy, i když se tu na můj vkus příliš rychle střídají jednotlivé emoce i rozpoložení obou aktérů...Sienna Miller je herecký chamelon a znovu dokazuje, že není jen krásná... ()

joshula

Hra rozehraná tak jako každý chce, ale ne jak si každý představuje. Nic není jednoduché, což nám potvrdil i tento film, kde je velmi dobrý scénář, jenž dotvrzuje výkon našich dvou protagonistů. ()

MareT.

Nebudu nic zakrývat! Miluju dialogové filmy, nevadí mi vůbec, když se tam skoro nic neděje, ale tohle mě bohužel celkem zklamalo! Sienna Miller je nádherná ženská, která umí hrát a má budoucnost! ()

Sten-li

Nenápadný snímek, jež se odehrává ze 3/4 v jedné místnosti a účinkují zde pouze dvě postavy. Nicméně se člověk vůbec nenudí a čeká který z nich zvítězí ve slovní přestřelce. Milé překvapení - 80%. ()

Shakeus

Zajímavý snímek s překrásnou Siennou Miller a úžasným Stevem Buscemim. Hodina zajímavého a zábavného tlachání, rád bych se Stevem měnil, ale konec, jakkoliv překvapivý, byl překombinovaný a udělal z reality jen a jen film. Navíc mi nějak uniklo, proč to ona vlastně celé od začátku dělala, co tím získala? Škoda, potenciál to mělo větší. ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů