Pokud jsi jednou uvnitř, už se nikdy nedostaneš ven! Nejhorší noční můry se stávají skutečností... Mladá teenagerka Madison (Sarah Roemerová) se rozhodne, že nastoupí na univerzitu, kde skoncoval se životem její bratr. Se svými novými spolužáky začne pátrat po děsivém tajemství, které skrývá jejich kolej. Z té se postupně stává vězení, kde stále přetrvává duch vraždícího lékaře. Šance na přežití je téměř nulová... (oficiální text distributora)

cariada

Pubertáci nemáte chodit do zavřeného křídla koleje. To je asi jako by jim řekl běžte tam, asi tak byl se dal v kostce shrnout celý děj filmu. který velice rychle pustíte z hlavy, taj jako já, že už ani nevím co víc se tam dělo. Jen studenti mizeli. ()

destroy83

Řemeslně vydařený, ale bohužel tuctově působící horor o životem poznamenaných studentech, kteří se na začátku školního roku nastěhují do nově rekonstruované koleje, jejíž budova dřív sloužila jako ústav pro choromyslné. Hned první den pobytu začnou prosakovat zvěsti o ujetém doktoru Burkovi, jenž v ústavu působil a léčil psychické neduhy brutálnějším způsobem, než bylo v té době zvykem. Čerstvě seznámená partička teenagerů se začne o minulost univerzitní budovy zajímat a rozhodne se prozkoumat i studentům nepřístupné prostory, které ještě neprošly rekonstrukcí. Na koleji se poté začnou objevovat podivné události, pár studentů zmizí a častá varování starého údržbáře, se začínají jevit jako reálná hrozba. Po herecké stránce je snímek kvalitně i vkusně obsazen. Bohužel velká dějová předvítalenost a scénář, který přímo přetéká neuvěřitelnými náhodami a souvislostmi, stahují dílko do průměrné hororové tvorby, kterou divák shlédne jedním okem a druhý den vypustí z hlavy. Co se týče krvavých scén, kterých je ve filmu opravdu poskromnu, stejně jako lekaček, které ne vždy fungují, jsou také pouze v průměrné provedení. Takže celkový dojem došáhne maximálně na tři hvězdy. ()

Khumbac odpad!

Přirozeně krásná hrdinka Sarah Roemer se potká se svými studenty na nové škole. Jaká to náhodička, že všichni z celé party mají nějak narušenou minulost. Sejdou se tedy na škole, která bývala psychinou a postupně se budova rekonstruuje. Po chodbách chodí duch doktora, který prováděl lobotomii na teenegerech. Divím se že tadle blbost má 39 procent :-o. Hovadina na entou. ()

ecceHOMMO

Všedný a tuctový horor neprichádzajúci s ničím novým, ale zato majúci dokonale nedokonalý záver. A tak príjemným spestrením je jedine Sarah, ale ani tá toho moc zachrániť nedokáže...... ()

Goldenhair

Odpad ze zásady nedávám, ale tady jsem se musela hodně držet. Tohle nemohli tvůrci myslet vážně...Ale co to jméno režiséra? Cellular se mi líbil moc, motherfucking snakes on motherfucking plane aspoň pobavili, ale tahle hrůza, to je stupidita nejvyššího kalibru. ()

Bobik9

Mám rád Noční můry v Elms Street, proto bych je nerad srovnával s tímto filmem. Obrovské zklamání pro mě. Začátek, jak z klasické americké komedie, potom 40 minut ničeho, potom to sice dostalo spád, ale naprosto špatný. Nechutné a zbytečné scény, neoriginální a víceméně neúplný příběh, příšersný scénář, žádná lekačka, ani muzika nestála za moc a výkony herců špatné, jen ten doktor mi přišel dostatečně šílenej. Mrzí mě, že Sarah Roemer se po naprosto dokonalé Disturbii dostala do takovéto sra*ky. Vážně, takle ne. ()

Holina odpad!

Většinu filmů tohoto rejži beru jako oddychovou záležitost a něco podobného jsem čekal i od Azylu. Ovšem podle mě mě tu spadnul hluboko pod průměr a nezachrání to ani parádní kulisy strašidelného blázince. ()

kery-

Lol..nic víc k tomu říct nejde..Zpočátku jsem myslel že to bude jenom trapná parodie na Noční můru v Elm str.. ale ve finále to bylo mnohem horší..:-! ()

MareT.

Režisér si pravděpodobně zavzpomínal na dětství a nechal se unést. Takové horory byly kdysi IN a "suprové", ale dneska jsou standarty vyšší. Atmosféra ani žádný jiný prvek, který by dělal z filmu dobrý horor totiž nefunguje. ()

Adramelech odpad!

Film ukazuje skupinu antipatických spratků, kteří si o zákrok vraždícího ducha vysloveně koledovali. Škoda, že je nestačil odrovnat všechny do třiceti minut, to by se na ten film snad i dalo koukat. Neohrabané pokusy o retrospektivní psychologizování postav působily trapně. Termín "bezduchá tupárna", jímž zde jeden kolega charakterizoval scénář, sedne jak prdel na hrnec. Celkově hodně chabý horor. ()

Teabag

Velmi hloupý film s hloupými hrdiny a naprosto nesnesitelně trapným duchem doktora. Tady nefungovalo téměř nic. Naprosto zbytečná hodina a půl. Asylum je dokonalá ukázka toho, že z áčka béčko jde udělat i skrze scénář a špatné herce, i když je rozpočet docela velký. ()

t.mon

Tak tohle mi nesedlo. Ellis je můj oblíbený režisér, zatím mě ničím nezklamal(opravu ničím), jenom tímhle. První půlhodinu se neděje nic(až na náramek Sarah, to bylo dobrý), poté konečně první vražda, aspoň že ne mimo záběr, a pak další vražda, ale všechno stojí za prd. Přikláním se k uživateli Campbell, ten doktor se snad vážně snažil napodobit Kruegera, a souhlasím s uživatelem Hakha, potěší zde jen nahá Sarah, jinak nic. ()

TERRORDROME

Zúfalo rutinný horor o škole - bývalom sanatóriu, kde sa pohybuje duch sadistického doktora. Ten je trochu ako Freddy Krueger, lebo okrem jalových pokusov o záhrobný humor má aj schopnosť spôsobovať svojim obetiam halucinácie kde sa zhmotňujú ich traumy z minulosti. A že má hotové hody, pretože tam snáď niet študenta ktorý by neskrýval niečo poriadne temné, či už tragické úmrtia príbuzných, feťáctvo, násilníckeho frajera, alebo vyšinutú, jedlom posadnutú matku. Priam kvapalná koncentrácia negatívnych spomienok. Nikto z tvorcov sa ale s ničím moc nebabral, proste vzali nejaké vyžuvané klišé a zošili z nich aký-taký scenár. Najprv zoznámenie s historkou, potom pár vrážd, varovania starého školníka a nakoniec naháňačka po chodbách. Tento prostoduchý salámizmus tvorcov bez náznaku akýchkoľvek vlastných nápadov má však napodiv aj pozitívnu stránku. Dobre totiž viem ako snahy vymletých peromrdov, alias scenáristov o nejaký šokujúci zvrat môžu aj relatívne slušné béčko poslať expres na dno kadibúdky. Tak si myslím že je vlastne fajn že film nikam neuhýba a proste len tak sviští, bez nejakej drastickej zmeny skupenstva z ucelene hovnovitého na úplne roztečene sračkovité. Dokonca môžem povedať že finálne zúčtovanie s polonahým, tak trochu Cenobitným doktorom v lese bolo fajn a už len za to vyfasujú dáku hviezdičku. P.S. ale pokiaľ viem tak lobotómia sa predsa len nerobila s takými hrubými drúkmi, to už mohli použiť rovno zbíjačku. ()

Matros

Velký skok dolů pro pana režiséra. Celý film spíše vypadá jako nějaká režisérská prvotina, natočená fandou béčkových hororů, který navíc obsadil všechny své přátele a známé. Vcelku neoriginální horor s příšernými herci a občas překvapivě brutálními vraždami. Nutno dodat, že záporák není tak špatný. ()