Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Martin741

Lebo som to povedal je film, ktory je u nas prelozeny ako Vdas se a basta je podpriemerny film sospatnymi hereckymi vykonmi, kde hlavne Piper Perabo a Lauren Graham su trestuhodne nevyuzite, dialogy tvoria najma v strede az vatovo plane plkani a cely koncept a scenar filmu rychlo po pozreti vyfuci do prazdna. Vrcholova zbytocnost, cely tento film : 35 % ()

Roman.Ticka

Tak tomuhle říkám správná komedie. Diane mě ani tady nezklamala, i když byla většinu filmu za strašidlo. Nebudu hodnotit její image ovlivněné jistě z části dlouholetým soužitím s Woodym...:-) Každopádně jsem se nasmála až k bolení břicha, jak příjemné. Nadržený pes Béla při sledování pornostránek a jeho reakce... Jeden z tisíců telefonních hovorů s krásnou Gilmourkou Lauren: "Cooper hárá." "Cooper je pes mami!" Dianin způsob nošení dortů ji pasoval na experta, naprosto bezchybné. Vůbec i s třemi dcerami Diane táhla spolehlivě celý děj sama. Její komentář na oslavu šedesátin jako cestě do propadliště dějin...:-) Její grimasy, zvlášť ty u debaty o orgasmech svých dcer, bez komentáře. Setkání s otcem Johnyho: "Daphne. Nemluvím." "Aha a umíte se podepsat?" Co dodat? Jejich gaučová scénka byla prostě boží... Nakonec i sháňka po vhodném partnerovi dceři Milly dopadla dobře, ještě že měla tak silný statický náboj. A co víc. Johny má rád i její matku. Jen nechápu jak tahle roztomilá lehoučká komedie mohla projít americkou puritánskou cenzurou. U nás v Česku It´s all right, supr!! ()

freddy

Romantická komedie s nesmírně otravnou matkou a hlavní hrdinkou, která má celou dobu před nosem ideálního a milého chlapa a dává přednost arogantnímu, egoistickému a sobeckému chlapovi, který mi nepřišel ani trochu milý. A svůj velký omyl si, jak jinak, uvědomí až ve chvíli, kdy o ní ten ideální sympaťák ztrácí zájem. Některé americké romantické komedie mohou být zajímavé, originální, sympatické a neotřelé, tahla romantická komedie k nim však opravdu nepatří, nemá ani jedno z výše použitých synonym, a tak nemůže být divu, že u tohoto filmu jsem se převážně nudil, osud hlavní hrdinky mi byl vcelku lhostejný (říkal jsem si sám pro sebe, že když je tak blbá a nevidí, jak hodného chlapa má před sebou, tak jí to patří) a její matka byla opravdu zralá na odstřel. Pokud tahle komedie něčím zaujala, tak to bylo odlehčenými pasážemi, jejímiž aktéry byla sestra hlavní hrdinky (psycholožka) a její poněkud neurotický pacient, to byla jediná příležitost se u tohoto filmu zasmát, jinak zde bohuižel nic příliš pozitivního nevidím. Naštěstí ale hlavní hrdinka a její sestry byly sympatické a pohledné, takže aspoň na něco se v tomhle filmu dalo koukat. Zkrátka tenhle film je velkým zklamáním (a to jsem toho od něj příliš mnoho nečekal) a nemohu ho označit jinak než jako podprůměrný. Uděluji dvě hvězdy. ()

Plangi

Slovo smutné by k charakteristice komedie patřit nemělo, leč Vdáš se, a basta disponuje hned několika smutnými aspekty. Smutná je neschopnost scénáristy čímkoli překvapit, děj je jedno velké klišé až hanba. Smutná je skutečnost, že jsem se byl schopen se jen jednou za celou dobu pousmát, mírně. Smutná je účast Diane Keaton, které si cením jako kvalitní herečky, jež zde přehrává neskutečně. Smutně přitroublé jsou tlachy, které postavy mezi sebou neustále pronášejí. Smutný jsem já za těch 98 minut života, které jsem obětoval sledování filmu. Na odpad to není, ale fakt slabota. ()

Ichabod

Diane Keaton jako "ztřeštěná matka" naplňuje svou roli maximálně, ale vidět ji jak si pouští porno, hlasitě si užívá orgasmus a chodí v těsných legínách, to je prostě něco, co nikdo by neměl chtít vidět (a to mam Diane rád). Celý scénář je občas až příliš ujetý (ale přitom málo vtipný) a vlastně poměrně dost málo romantický. Mandy Moore je ale opravdu moc sympatická a pěkná slečna a vlastně na ní ten film stojí a jediný dobrý moment, který tak nějak vyčnívá nad ostatním je právě její.. V porovnání s filmy od Nancy Meyers je tenhle film průšvih a omyl. ()

• Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)
  • Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)