Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Diego

Příběh jasný, průhledný od začátku, takže, aby se to trošku vyzvedlo, musel být dobrej scénář a tak jsem se parkrát opravdu zasmál a myšlenky na klišé mě ani při filmu v kine nenapadly, takže průzračný 3* ()

Millanium

Občas je dobré kouknout se i na nějaký oddychový béčkový film. Buď v případě, kdy chcete vypnout svůj mozek a nebo jen proto, aby ty dobré pak opravdu vynikly. Bohužel u tohoto filmu se žádný oddych nekonal a ikdyž jsem se snažil vypínat mozek co nejvíc, blbý příběh a stupidní hlášky mi daly tak zabrat, že jsem se musel několikrát pěemáhat, abych film vůbec dokoukal. Zklamala bohužel i Diane Keaton. 25% ()

IdentityS73

Nevím...asi pokus o něco vtipného, zajímavého a zároveň romantického...ale upřímně se to teda moc nepovedlo. Kvůli Mandy Moore dám jednu*. ()

blackJag

Nevím jestli je to tím, že mi šedivá helma Diane Keatonové leze na nervy už několik let nebo jsem jen nebyl v shovívavé náladě, ale tento film je pro mne srancem, téměř v proporcionální míře odpadem. Blbě napsané, blbě zahrané, blbě zrežírované, blbě sestříhané. Lehmann musel být po mrtvici, aby takto zmrvil naprosté žánrové klišé, ve kterém postavy (vesměs velmi iritujícího charakteru) poskakují od rádoby vtipné romance k nevěrohodné dramatice jako postřelený prašivý králík. Navíc jsem se dočkal jedné zhmotněné noční můry - bába Keatonové v kalhotkách. 10% ()

Ichabod

Diane Keaton jako "ztřeštěná matka" naplňuje svou roli maximálně, ale vidět ji jak si pouští porno, hlasitě si užívá orgasmus a chodí v těsných legínách, to je prostě něco, co nikdo by neměl chtít vidět (a to mam Diane rád). Celý scénář je občas až příliš ujetý (ale přitom málo vtipný) a vlastně poměrně dost málo romantický. Mandy Moore je ale opravdu moc sympatická a pěkná slečna a vlastně na ní ten film stojí a jediný dobrý moment, který tak nějak vyčnívá nad ostatním je právě její.. V porovnání s filmy od Nancy Meyers je tenhle film průšvih a omyl. ()

klima777

Uječený film s občasnými záblesky humoru. Příliš hysterické; příliš prvoplánové a v důsledku otravné. Pro takovéto počiny je Diane Keaton škoda. ()

LibertyX

Nejsympatičtější a zároveň nejlépe zahranou postavou je pes, jehož iq bylo prokazatelně vyšší než scénáristovo a pana režiséra dohromady, a tak musel při znásilňování pohovky zaručeně trpět a stydět se za své počínání. Což se ale ostatním zúčastněným evidentně nestalo, Keaton totiž naprosto tragicky přehrává, děj je absolutně předvídatelný, postav máte ještě před titulkem se jménem filmu až po krk, všichni hrozně srandovně něco ničí a důchodci se hromadně líbají. Zkrátka báječná podívaná ()

Looser

První půlka filmu se snaží být až příliš cool ženská komedie v čele s Dianou Keaton. Bohužel po chvilce se vše zvrátí v nesmyslné dialogy matka-dcera, které mají být vtipné, ale bohužel jsou spíše trapné. Druhá půlka filmu, už je spíš nenáročná komedie pro teens. Celkově nebrat. ()

Lencha

Diane Keaton většinou nezklame a nezklamala mě ani tady:-) Je to film, na kterej se podíváte a přemýšlíte max. nad tím, jak by bylo dobrý, aby si Mandy Moore vybrala radši Gabriela Machta jak T. Everett Scotta:-) A proto mě tahle romanťárna bavila:-) Nic náročnýho, mělo to pobavit, což mě teda určitě pobavilo a proto 4 hvězdy:-) ()

Lukoboss

To byl ale bullshit... Ne vážně, některé scény (rozuměj většina) byly spíš trapné než vtipné. Popravdě, ani si nepamatuju, jestli jsem se v průběhu vůbec zasmál. ()

Kuny27

když jsem viděl upoutávku v Tv, řekl jsem si, že tento film by mě mohl pobavit, nicméňě, po prvních chvílích jsem si řekl že je to blbost, u které se zasměju pouze občas. Co se týče romatiky, tak možná nejromantičtější (zároveň asi nejvtipnější) část byla, když se ke konci začínají líbat důchodci v kuchyni u vyučování vaření, tato scéna mě odboourala, byl jsem znechucen, ale strašně jsem se tomu musel smát.Diane Keaton mě velmi velmi zklamala, taková "vopruz bába", to není možný. Co se týče Mandy Moore, mile mě překvapila, a její děj se mi celkem líbil, ale pořád by to chtělo natočit něco lepšího. Ta holka má na víc!!! Film ode mě dostává 3* z milosti, a také z důvodu, že jsem viděl i horší romaňtáky. ()

dopita

Další Hollywoodská krávovina plná křepčících slepic, který si desetkrát do hodiny říkaj jak se maj rádi. Ach bože... Film se tváří jako romantická komedie, ale romantika se moc nekoná a humoru sem si nějak nevšim, nezasmál sem se ani jednou. Čeho je ale ve filmu dost je trapnost a ubohost a hlavně Diane Keatonová, která se svý dceři neustále sere do života. A právě tahle postava táhne tenhle už tak dost bídnej film k úplnýmu dnu. Diane Keatonová hraje neskutečně nesympatickou postavu která je ve svý neskonalý „dobrotě“ tak neuvěřitelně zlá, že tu snad jedině zabít, zastřelit, utopit nebo strčit pod parní válec. Potkat takovouhle ženskou ve skutečným životě, tak mě v tu ránu selže pistole. Jedna hvězdička za Mandy Mooreovou. ()