• plsek45

Spousta klišé a zparodovaných scén přebraných z jiných filmů . Zápletka jako ze starého westernu , jen s tím rozdílem že si dlouho myslí že jsou v Iráku . Což ukazuje na absolutní hloupost postav kteří jsou jako záložáci povolání do Iráku a naprostým omylem se probudí v Mexiku a ještě větším nedopatřením zachrání vesnici. Hereckém obsazení není nic zázračného . Ale co čekat od béčkového filmu s béčkovým scénářem . Nic originálního , nic co by jste museli nutně vidět ale účel pobavit při nudném večeru to splnilo ;)(18.4.2012)

• Rapollo

Vydržel jsem témeř 15 min! Kdo víc?! Kdo víc?! Tohle je ta nejhrůzostrašnější buranská rádobykomedie, kterou jsem kdy zahlédl. Chlapi jdou spát, jeden se uprdne, druhý se zeptá: "Kdo se uprd?" - střih. Hahaha. A tak to jde dál... a dál... a dál. Herce zřejmě vyhrabali z nějakých hodně zastrčených texasských amatérských divadel, poněvadž neumí nic, leda tak po texassku šišlat. Prostě hnus a sedma, jak říkávala moje matka.(2.11.2009)

Ja sa teda čudujem, že sa táto amry-somarina nepáčila aspoň Amíkom. Paródie na vojenské misie tu určite boli aj v lešpom prevedení, ale keď som po recenziách čakal totálny filmový vákal, nemôžem sa zbaviť nadšenia z tejto humornej a vkusnej haluze. Narážky a odkazy nielen na vojenské filmy a ich termológiu, ale mnoho iných a hlavne neprešvihnutých gagov, ktoré sa statočne držia aspoň v priemere a hlavne v inteligencii, keď to porovnáme s nietorými splaškami. A k tomu Danny Trejo. 65%.(7.4.2008)

• Malarkey

Vcelku je ten název, ačkoliv je pitomý, přesný pro celý film, který se sice fórem snaží být, ale nemá na to v žádném případě. Delta fór je totiž film, který se snaží být vtipný díky demenci vojáků, kteří si spletou Irák s Mexikem a hrají si na hrdiny. Přiznávám, že občas se některý takový film povede, což jsou čestné výjimky, ale zase když už se povede nedá se brát vážně. To nikdy. Demence je totiž všude a ačkoliv se herci snaží být co nejvíce blbý, stejnak jim to nevychází a spíše přecházejí k trapnosti než vtipu. Ačkoliv jedna hvězdička tu přesto je. Ta patří postavě, která ať hraje kdekoliv, všude je geniální. Danny Trejo a ještě v roli, kterou bych opravdu nečekal: Carlos Santana. Kvůli němu to stojí za tu námahu to vidět. A i když se nejspíš nezasmějete tak důrazně, jemu fandit každopádně budete. --- Everette, kde jsi vzal ten kanón? - To je 12ti librový 1875 Napoleon. Jen amatér by tomu říkal kanón. - Myslel jsem, že ti soud zakázal motat se kolem kanónů - Ale jen ve státě Georgia.(7.10.2007)

Proč dávám čtyři hvězdičky standardní komedii, které nepřináší nic nového? Protože jsem se dobře bavil a film nebere sám sebe vážně, a hlavní postavy jsou po úvodu hned jasné, že s nimi bude legrace plus "tradiční" americký seržant. Oddychovka, u které se uvažovat nemusí. A že končí "americky" a jsou tam nereálné věci na to jsme u filmu již zvyklí, ne?(3.11.2010)

• - Keith David (Sgt. Kilgore) počas natáčania nešťastnou náhodou spadol a zlomil si dve rebrá a dva stavce chrbtice. Scénu v kasárňach, ktorá sa práve vtedy točila, napriek tomu s bolesťami dokončil, a až potom odišiel do nemocnice. (m.a.t.o.)

• - Vo filme si mal zahrať aj Jeff Foxworthy, ale kvôli nabitému programu musel svoju účasť odrieknuť. (m.a.t.o.)

• - Režisér C.B. Harding si zahral malú úlohu poštára. (m.a.t.o.)