Víkend...pivo...pohoda...kamarádi Larry, Bill a Everett měli jasný plán. Místo toho se nechali naverbovat do armády a nakonec se ocitli kdesi v Mexiku...Místní vesničané mají právě problém s loupeživou bandou a smolařské trio jim má pomoci se ubránit! Taková akce se ovšem nemůže obejít bez spousty ztřeštěných situací... (oficiální text distributora)

milhouse333

Komedie o vojácích americké armády coby úplných idiotech, leč nijak kvalitní, avšak v této době docela sedla a dokázala pobavit. Snímek však nijak nevyčuhuje ze soudku přihlouplých komedií. ()

Křepi

Takže tady máme mexickou plichtu. My tomu říkáme jenom plichta. No tohle a pár dalších vtipů a jinak spousta balastu kolem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbený fekální humor. ()

Brano

Béčková komédia, ktorá sa snaží parodovať rôzne scény, ktoré sú prebraté z iných filmov. Humor lacný. Je tam zopár scén, ktoré pobavia, ale je celkovo je ich málo a väčšinou prevládajú tie stupídne. Herecké obsadenie je tiež hrozné a ústredná trojka vyznie trápne. Tak maximálne na jedno pozrieť a dosť. ()

Odpocivadlo

Hlupáci v zálohe ktorý sa absurdným nedopatrením dostanú do Mexika a myslia si že bojujú v Iraku alebo kde to vlastne boli. 2* za zopár vtipných scén. ()

Mira00 odpad!

Nápad v jádru geniální, když to režíruje blbec a hrajou pitomci, tak to dopadá tak jak to dopadá. Mno špatně. ()

zodiak217 odpad!

Je maximálne obtiažne nájsť čo i len jednu vec čo by ma zaujala na tejto snímke. Nielenže mi to celé pripadalo byť trápne, vulgárne, úbohé a tak hlúpo americké, čím sa vlastne len oni sami zhadzujú a ponižujú, ale doslova som sa tam nemal ani kde zasmiať a to už je aj na trápnu americkú produkciu tohto druhu dosť. Nechápem načo tento film vznikol a ľutujem ľudí, čo vyhodili lístky do kina za niečo takéto. Herecké obsadenie nezaujímavé, dejová línia úbohá, námet ako výsmech Američanov z Ameriky trapas. No čo, niečo musí byť aj v odpade.... ()

Nominant

Čakal som, že sa bude tento film uberať štýlom Horúce strely, ale bol som sklamaný. Žiadna komédia, iba chabá snaha o humor, ktorá aj tak u mňa nemala žiaden efekt. Celé zle - 1*!!! ()