james11

Tenhle styl zbožňuju, a proto možná dávám víc, než si tenhle akční film zaslouží... Jediné, co mu vytknu, je, že pohled některých osob nebyl tak zajímavý, třeba jako té předchozí.. a když mě rozehřejou akcí trochu mi vadí ty nudnější scénky potom :-) Ale to by nebylo to nejhorší... Za co strhávám tu jednu hvězdičku? Za nesmrtelnost a naprostou dokonalost Barnese... Dobře i kdyby byl tak dobrý agent, tak co v tom filmu vydržel bylo nemožné. Když ale překousnete tenhle nedostek (aspoň podle mě :-) tak si užijete kvalitní hodinovou akci. ()

zekon

Skvělá zábava, skvělá rychlost a akurátní délka. Nemyslím že se u tohoto filmu někdo bude nudit. Škoda že opakování jedné situace je tam až mockrát. Nicméně dobrá podívaná. ()

blackperseus

Na tento film som sa tešil ako malé decko. Sľubne vyzeral koncept vrstvenia dejových línii, vyplývajúcich z rôznych uhlov pohľadu, rovnako aj účasť Matthewa Foxa. Výsledkom bolo sklamanie. Pohľady sa vŕšia, miestami sú objavné a majú na svedomí aj nejaký ten dejový zvrat, ale sú neskutočne nudné a rozťahané. Gýče ako turisti s kamerami a dievčatká so zmrzlinou to absolútne zabíjajú. A záverečné rozuzlenie v zmysle "Aha, kto to ide okolo! Koľká to náhoda!" mi pripadalo skôr ako z nejakej podarenej paródie. ()

ewerell

Hm, zklamání. A jednu * dolů za příšerného Quaida. A jednu * dolů za pruhy a hvězdy na konci filmu. A jednu * nahoru za nápad. Howgh! ()

siki37

americký propagandistický oblbovák o tom, že jedine v USA je bezpečne, jedine USA sú svetovým policajtom, jedine prezident USA má odvahu čeliť terorizmu a Bože chráň vycestovať mimo USA, to je potom ozajstná Skúška života, zdržať sa v nejakom Hostely viac než 96 hodín a to, že sa v Amerike strieľajú deti na školách aj napriek detektorom kovov pri vchode do budovy je už odlišný uhol pohľadu nás nebezpečných európanov. ()

Bohi

Dlouho jsem neviděl takový film kde bych musel zapřemýšlet a i se celou dobu výborně bavil dobrou akcí . 85% za ten konec. ()

wetrix

Jediná vada na jinak skvělém akčním filmu je bohužel opět potřeba vyzdvihnout, jak to amíci myslí se světem dobře - amík zachránil holčičku, amík prezident to myslel se summitem dobře, amík agent to myslel dobře. No a ještě na závěr terorista, co s klidem zabije výbuchem několik dětí a je jinak bezcitný nakonec podělá celou akci tím, že nepřejede malou holku. Za tohle jedna * dolů, jinak paráda. ()

dubacek

Škoda, že nevydržela laťka nasazená ze začátku. Jak se blížil konec, tak se vše protahovalo a těžko uvěřit, že by to mohlo časově vycházet. Už jsem si začínal myslet, že se dočkám smrti prezidenta, ale oni se z toho nakonec vykroutili. ()

Fracek

Zbytečně dlouhá automobilová honička, díry ve scénáři, tam, kde měli být agenti si teroristi pustili větřák na oklamání pozornosti, tam, kde měli být agenti se honili jen hlavní účastníci tohoto thrilleru a tak dál, a tak dál. Naštěstí to herci akotako utáhli a za dodívání filmu, dvojníka presidenta a akčně se pohybujícího Foresta dávám zlatou střední. ()

montel

Ve Španělsku se koná mezinárodní summit za účasti hlav států, kde se má rokovat o míru. Zde je ovšem spáchán atentát na prezidenta USA a jeho ochránci mají za úkol vypátrat co nejrychleji a v naprostém chaosu viníka. V okolí bylo osm různých lidí a každý z nich nabízí svůj příběh...Netradiční ale skvěle udělaný thriller s příjemnou stopáží a mírně příbuzný se seriálem 24 hodin. Už jen Jack Bauer chybí. 70% ()

joker211

Skvelá akčná jazda s mnohými nečakanými zvratmi, ktoré diváka nenechajú vydýchnuť od začiatku do konca. Navyše je film doplnený skvelými hercami, ktorí svoje úlohy zahrali perfektne. ()

JimWalker007

Ako pribúdajú rozličné uhly pohľadu zainteresovaných, odkrýva sa divákom priebeh pokusu o atentát na capa di tutti capi made in USA. Príbeh chytí a nepustí, v druhej polovici pribúdajú zručne natočené a zostrihané akčné scény. Quaidovi takéto postavy sedia ako uliate. Ťažko si síce predstaviť, že by cca 5 teroristov vybabralo s ochrankou prezidenta USA, ale zvraty sú zaujímavé a réžia precízna. Travisovi by som kľudne zveril natáčanie filmu so značkou Jason Bourne. ()

complex

dejovo film je fakt pútavý... celkom dobré spracovanie... ale tak klasika amerika koniec... takže parádna odychovka aspoň... jeden z tých lepších podarkov ameriky ()

Parsek

Já jsem se ohromně bavil, a kdyby nebylo konce (asi docházeli peníze), tak je to min. na čtyři hvězdy. Překvapivě dobrý thriller... Takových překvapení moc prostě nezažijete. ()

StanGoodspeed

Akce, věrnost, zrada, překvapení.... Tenhle film měl od všeho něco a to je dobře. Jak vidí atentát na prezidenta štáb CNN, samotný prezident, jeho nejlepší (ikdyž na dlouho vyřazený) ochránce, teroristi nebo obyčejný americký turista, který projevil typickou americky filmovou hrdinost..... To zjistíte, až se podíváte. ()

venyczek

Na začátku filmu se nadechnete, během celé doby ani nemrknete a na konci filmu výdech. Celý film je ve strhujícím tempu, až se z toho opravdu tají dech. ()

Khostik

Krása. Velice kvalitní film co postupně odkrývá zásadní momenty filmu takže se vlastně ani nemůžete nudit.. Kvalitně natočený, super scénář.. za mě 4* ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“